Виші завищують вартість дипломів про освіту

Гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту не повинна перевищувати 34 гривень

Виші завищують вартість дипломів про освіту

Міністерство освіти і науки наголошує на тому, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати 34 гривень. Про це йдеться у листі освітнього відомства до керівників навчальних закладів, що викликаний численними зверненнями щодо завищення вартості виготовлення дипломів.

Зокрема, у Міносвіти нагадують, що відповідно до закону "Про вищу освіту" вищі навчальні заклади мають самостійно виготовляти документи про вищу освіту. На виконання зазначених норм Кабінетом Міністрів у березні було прийнято постанову № 193 "Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка", якою затверджено перелік інформації, що повинна міститись у документах про вищу освіту, а також встановлено, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"З метою неухильного дотримання законодавства про вищу освіту, пропонуємо у строк до 20 травня 2015 року забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті навчального закладу інформації щодо вартості документа про вищу освіту державного зразка, який видається навчальним закладом", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
19.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За пластиковий диплом
P.S. Всеодно, скоріше за все, наступного року треба буде його переробляти, бо диплом має бути єдинного державного зразка. А паперовий, щей різного дизайну, може кожен собі дома надрукувати.
За пластиковий диплом
Як випускниця ВУЗу я цілий рік уявляла собі я отримаю гарний пластиковий диплом. А замість цього отримую невідомо який папірець, що помнеться через рік як додаток від бакалаврського. Я не знаю, що собі думають ті, яким жалко заплатити на якихось 40-50 грн дорожче, але оримати гарний диплом на все життя. Я вважаю пластиковий диплом вартий того щоб заплатити трохи дороже на 5 років навчання!!!
Дмитро
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0551-15#n47 МОН видав незрозуміло що то який диплом? (формат, матеріал виготовлення, кольорова гама) і самий смак - додаток до диплома! раніше такий додаток коштував 70-100 гривень точно не пам’ятаю.
007
Важнее что за дипломом, а там давно сплошная печаль. Тем преподвателям, вместе с зав.кафедрами и ректорами давно по рукам надавать надо (и не только по рукам). Гробят молодое поколение да и только.
ПРОТИВ БУМАЖНОГО ДИПЛОМА
Я не понимаю ,зачем випусникам дипломи "бумажние" на принтере расспечатание! Бред какой-то. Пусть будут те дипломи которие были!!!!!!!!!!!!!
против
А мне глубоко ... все равно сколько он стоит (почему МОН не против цен Вузов на обучение просто заоблачных?). Мне важно чтобы деньги потраченые на обучения не "вылетели в трубу". Какой работодатель захочет брать после вуза с бумажкой????? При чем, через пару лет снова все поменяют, и с этой бумажкой, за десятки тысяч грн., можно будет сходить только в отхожее место...
Дмитро
даний текст не викликає нічого крім ОБУРЕННЯ. чому (якого ...) МОН затягу з прийняттям наказу про затвердження форм документів про вищу освіту та додатків до них? термін прийняття даного наказу сплив 30 квітня. мені потрібно замовити близько 1500 дипломів а я досі не можу визначитись яких, бо ці УРОДИ не можуть родить наказ. а за 34 гривні якщо тираж меньше 2000 штук можна хіба що на принтері роздрукувать дипломи, про жодну якість навіть мова не йде! а якщо є випуски по 5-25 чоловік то ще й спробуй знайти хто таке надрукує. в НДІ ПІТ, який під МОН, диплом коштує 100 гривень (33.96 диплом і 56 з копійками послуги по його ламінуванню та інше). Кого ви (тут я правильно з маленької букви написав) дурите?