Osvita.ua Вища освіта Виші завищують вартість дипломів про освіту
Виші завищують вартість дипломів про освіту

Гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту не повинна перевищувати 34 гривень

Виші завищують вартість дипломів про освіту

Міністерство освіти і науки наголошує на тому, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати 34 гривень. Про це йдеться у листі освітнього відомства до керівників навчальних закладів, що викликаний численними зверненнями щодо завищення вартості виготовлення дипломів.

Зокрема, у Міносвіти нагадують, що відповідно до закону "Про вищу освіту" вищі навчальні заклади мають самостійно виготовляти документи про вищу освіту. На виконання зазначених норм Кабінетом Міністрів у березні було прийнято постанову № 193 "Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка", якою затверджено перелік інформації, що повинна міститись у документах про вищу освіту, а також встановлено, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

"З метою неухильного дотримання законодавства про вищу освіту, пропонуємо у строк до 20 травня 2015 року забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті навчального закладу інформації щодо вартості документа про вищу освіту державного зразка, який видається навчальним закладом", - йдеться у листі Міністерства освіти і науки.

Освіта.ua
19.05.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
За пластиковий диплом
P.S. Всеодно, скоріше за все, наступного року треба буде його переробляти, бо диплом має бути єдинного державного зразка. А паперовий, щей різного дизайну, може кожен собі дома надрукувати.
За пластиковий диплом
Як випускниця ВУЗу я цілий рік уявляла собі я отримаю гарний пластиковий диплом. А замість цього отримую невідомо який папірець, що помнеться через рік як додаток від бакалаврського. Я не знаю, що собі думають ті, яким жалко заплатити на якихось 40-50 грн дорожче, але оримати гарний диплом на все життя. Я вважаю пластиковий диплом вартий того щоб заплатити трохи дороже на 5 років навчання!!!
Дмитро
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0551-15#n47 МОН видав незрозуміло що то який диплом? (формат, матеріал виготовлення, кольорова гама) і самий смак - додаток до диплома! раніше такий додаток коштував 70-100 гривень точно не пам’ятаю.
007
Важнее что за дипломом, а там давно сплошная печаль. Тем преподвателям, вместе с зав.кафедрами и ректорами давно по рукам надавать надо (и не только по рукам). Гробят молодое поколение да и только.
ПРОТИВ БУМАЖНОГО ДИПЛОМА
Я не понимаю ,зачем випусникам дипломи "бумажние" на принтере расспечатание! Бред какой-то. Пусть будут те дипломи которие были!!!!!!!!!!!!!
против
А мне глубоко ... все равно сколько он стоит (почему МОН не против цен Вузов на обучение просто заоблачных?). Мне важно чтобы деньги потраченые на обучения не "вылетели в трубу". Какой работодатель захочет брать после вуза с бумажкой????? При чем, через пару лет снова все поменяют, и с этой бумажкой, за десятки тысяч грн., можно будет сходить только в отхожее место...
Дмитро
даний текст не викликає нічого крім ОБУРЕННЯ. чому (якого ...) МОН затягу з прийняттям наказу про затвердження форм документів про вищу освіту та додатків до них? термін прийняття даного наказу сплив 30 квітня. мені потрібно замовити близько 1500 дипломів а я досі не можу визначитись яких, бо ці УРОДИ не можуть родить наказ. а за 34 гривні якщо тираж меньше 2000 штук можна хіба що на принтері роздрукувать дипломи, про жодну якість навіть мова не йде! а якщо є випуски по 5-25 чоловік то ще й спробуй знайти хто таке надрукує. в НДІ ПІТ, який під МОН, диплом коштує 100 гривень (33.96 диплом і 56 з копійками послуги по його ламінуванню та інше). Кого ви (тут я правильно з маленької букви написав) дурите?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!