«Чорна Рада» Пантелеймон Куліш. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману Пантелеймона Куліша «Чорна рада»

«Чорна Рада» Пантелеймон Куліш. Скорочені версії

Скорочені версії історичного роману-хроніки Пантелеймона Куліша «Чорна рада» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія історичного роману-хроніки Пантелеймона Куліша «Чорна рада»» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст історичного роману-хроніки Пантелеймона Куліша «Чорна рада». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту історичного роману-хроніки Пантелеймона Куліша «Чорна рада». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
29.04.2021 «Чорна рада» Пантелеймон Куліш (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ роману Пантелеймона Куліша «Чорна рада» 
29.04.2021 «Чорна рада» Пантелеймон Куліш (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ роману Пантелеймона Куліша «Чорна рада»
29.04.2021 «Чорна Рада» Пантелеймон Куліш (скорочено)
Читати онлайн скорочено роман Пантелеймона Куліша «Чорна рада»

Освіта.ua
29.04.2021