Для участі у ЗНО зареєстровано 322 тисячі абітурієнтів

Міністр освіти повідомив, що участь у зовнішньому незалежному оцінюванні цього року мають намір взяти 322,5 тисячі вступників

Для участі у ЗНО зареєстровано 322 тисячі абітурієнтів

Про це повідомив Дмитро Табачник у середу в ефірі Першого національного.

"Дуже багато дітей зареєструвалося на ЗНО, триста двадцять дві з половиною тисячі, з них 20 % випускники попередніх років, які хочуть покращити результати, тому що сертифікати ЗНО дійсні за всі роки, починаючи з 2008 року", - зазначив міністр.

Відповідаючи на запитання про особливості вступної кампанії у 2013 році, Табачник сказав, що головною ознакою вступної кампанії є стабільність.

"Хотів би сказати і батькам, і абітурієнтам, що головне у вступній кампанії це стабільність, тобто ніяких разючих змін не буде. Усі вищі навчальні заклади будуть приймати документи 31 день, з 1 липня до кінця дня 31 липня", - зазначив міністр.

Також міністр освіти зазначив, що цього року при вступі враховуватиметься три результати ЗНО, за якими теоретично можна набрати до 600 балів і документ про середню освіту.

"Тобто загалом лінійка конкурсу абсолютно не змінюється, є теоретична можливість набрати 800 балів, до 600 балів можна набрати за результатами ЗНО і до 200 балів - найкращий результат атестата".

Як відомо, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів триватиме з 3 до 27 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести з 11 начальних предметів, результати яких використовуватимуть під час вступної кампанії.

Усі результати учасників ЗНО мають бути оголошені не пізніше 7 липня 2013 року.

Освіта.ua
27.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ткаченко Денис
Хай
Somebody
Для Ткаченко Денис: Расово верно - "Хайль"
Коментувати