ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня

У 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів триватиме з 3 до 27 червня. Реєстрація на ЗНО розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня 2013 року.

ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня

У Міністерстві освіти підписано наказ, яким затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році.

У відповідності з графіком проведення ЗНО-2013, першим предметом тестування стане хімія, тестування з цього навчального предмета відбудеться 3 червня.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено у дві сесії протягом двох днів - 5 та 6 червня 2013 року.

8 червня буде проведено тестування з іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, французької), а 10 червня з російської мови.

12 та 13 червня буде проведено ЗНО з математики, що відбудеться також у дві сесії.

15 червня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з географії, а 17 червня відбудеться незалежне оцінювання з всесвітньої історії.

Традиційно у дві сесії буде проведено також ЗНО з історії України, тестування абітурієнтів з цього предмета відбудеться 19 та 20 червня 2013 року.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2013 фізика, біологія та світова література, тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 22, 25 та 27 червня відповідно.

Додаткову сесію ЗНО, в який візьмуть участь ті абітурієнти, які з об’єктивних причин не матимуть можливості брати участь у основній сесії тестування, буде проведено у період з 4 до 11 липня наступного року.

Український центр оцінювання якості освіти має оголосити результати учасників ЗНО до 7 липня 2013 року.

Календарним планом проведення ЗНО-2013 також встановлені інші строки заходів, що пов’язані із підготовкою та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році. Зокрема планом визначається, що реєстрація на ЗНО розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня 2013 року.

Нагадаємо, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2013 року.

Освіта.ua
20.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Підскажіть мені літом виповнилося 16 але за обставинами я ще не отримав паспорт, чи можу я використовувати свідоцтво про народження при реєстрації на ЗНО.
Анастасія
Для Ярослав: да, и для поступления тоже. все ок, сдавай хорошо тесты и будь молодцом=)
Коментувати
Римма
тавайте якось з цим боротись!! нас не розуміють!! випусний раз в житті, а тут хімія 03.06.13!!! ну так не може бути(((((
Светлана Колосовская
Хотелось бы задать вопрос в Министерство образования. Чем Вы руководствовались при составлении графика ЗНО 2013? 1-2 июня вручение аттестатов, соответственно, выпускные вечера, а 3 июня - ЗНО по химии. Почему Вы ставите детей, сдающих ЗНО по химии, перед выбором: либо выпускной вечер либо сдача ЗНО? Не у всех есть возможность провести выпускной 1 июня. К тому же, сдача ДПА с 26.05.2012 до конца месяца, к которой также нужно подготовиться. Т.е., времени на подготовку к химии (хотя бы 1 день) - нет! Если в прошлом году время было ограничено из-за Евро-2012, то почему такая спешка в этом? Прошу учесть замечания в сообщении от имени всех выпускников, сдающих химию, и их родителей!
Лена Тихонюк
Для Светлана Колосовская: здаєш хімію?
Лена Тихонюк
Для Светлана Колосовская: какое сообщение????
Коментувати
Vega
Ребят, объясните, пожалуйста, следующее. Вот подаю я документы, к примеру, на экономический и физмат. Документы подаются именно на кафедру или как? И если так, то, исходя из правил подачи документов, можно на 3 кафедры? И ещё одно: можно ли одновременно документы на бюджет и контракт подавать?
Лена Тихонюк
Мені просто цікаво , як вони собі таке уявляють: 2 червня випускний,3 - зно??? хіміки відгукніться
Ярослава Сердюк
Для Лена Тихонюк: ага:(випуск буває раз у житті,але й хімію хочеться нормально написати.шо робить ?..іспаганили нам випуск
Лена Тихонюк
ярославо,ага...одним доведеться пожертвувати...на жаль
Римма
так, нажаль прийдеться хімією пожертвувать... на випуску треба гульнуть дебело)))
Коментувати
Галинка
В переліку предметів з яких можна здавати ЗНО не було всесвітньої історії, скажіть будь - ласка, чи можна буде його здавати і коли, наперед вдячна.
Анна
17 июня всемирная история
Коментувати
лера
а где ж химия?
Марина
Для лера: 03.06.2013 буде
Оксана
Як де хімія? Вона ж перша - 3 червня! Чим ви читаєте?
Коментувати
Ксєня
буде з корабля на бал -___-
Ксюша
Для Ксєня: точніше з балу на корабль)
Dmitrii
Головне щоб цей корабль не виявився Титаніком )))
Коментувати