Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня
ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня

У 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів триватиме з 3 до 27 червня. Реєстрація на ЗНО розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня 2013 року.

ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня

У Міністерстві освіти підписано наказ, яким затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році.

У відповідності з графіком проведення ЗНО-2013, першим предметом тестування стане хімія, тестування з цього навчального предмета відбудеться 3 червня.

Обов’язкове тестування з української мови і літератури, враховуючи кількість випускників у наступному році, буде проведено у дві сесії протягом двох днів - 5 та 6 червня 2013 року.

8 червня буде проведено тестування з іноземних мов (англійської, німецької, іспанської, французької), а 10 червня з російської мови.

12 та 13 червня буде проведено ЗНО з математики, що відбудеться також у дві сесії.

15 червня абітурієнти матимуть можливість скласти тест з географії, а 17 червня відбудеться незалежне оцінювання з всесвітньої історії.

Традиційно у дві сесії буде проведено також ЗНО з історії України, тестування абітурієнтів з цього предмета відбудеться 19 та 20 червня 2013 року.

Завершуватимуть основну сесію ЗНО-2013 фізика, біологія та світова література, тестування абітурієнтів з цих навчальних предметів буде проведено 22, 25 та 27 червня відповідно.

Додаткову сесію ЗНО, в який візьмуть участь ті абітурієнти, які з об’єктивних причин не матимуть можливості брати участь у основній сесії тестування, буде проведено у період з 4 до 11 липня наступного року.

Український центр оцінювання якості освіти має оголосити результати учасників ЗНО до 7 липня 2013 року.

Календарним планом проведення ЗНО-2013 також встановлені інші строки заходів, що пов’язані із підготовкою та проведенням зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році. Зокрема планом визначається, що реєстрація на ЗНО розпочнеться 4 січня та триватиме до 5 березня 2013 року.

Нагадаємо, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2013 року.

Освіта.ua
20.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Підскажіть мені літом виповнилося 16 але за обставинами я ще не отримав паспорт, чи можу я використовувати свідоцтво про народження при реєстрації на ЗНО.
Анастасія
Для Ярослав: да, и для поступления тоже. все ок, сдавай хорошо тесты и будь молодцом=)
Коментувати
Римма
тавайте якось з цим боротись!! нас не розуміють!! випусний раз в житті, а тут хімія 03.06.13!!! ну так не може бути(((((
Светлана Колосовская
Хотелось бы задать вопрос в Министерство образования. Чем Вы руководствовались при составлении графика ЗНО 2013? 1-2 июня вручение аттестатов, соответственно, выпускные вечера, а 3 июня - ЗНО по химии. Почему Вы ставите детей, сдающих ЗНО по химии, перед выбором: либо выпускной вечер либо сдача ЗНО? Не у всех есть возможность провести выпускной 1 июня. К тому же, сдача ДПА с 26.05.2012 до конца месяца, к которой также нужно подготовиться. Т.е., времени на подготовку к химии (хотя бы 1 день) - нет! Если в прошлом году время было ограничено из-за Евро-2012, то почему такая спешка в этом? Прошу учесть замечания в сообщении от имени всех выпускников, сдающих химию, и их родителей!
Лена Тихонюк
Для Светлана Колосовская: здаєш хімію?
Лена Тихонюк
Для Светлана Колосовская: какое сообщение????
Коментувати
Vega
Ребят, объясните, пожалуйста, следующее. Вот подаю я документы, к примеру, на экономический и физмат. Документы подаются именно на кафедру или как? И если так, то, исходя из правил подачи документов, можно на 3 кафедры? И ещё одно: можно ли одновременно документы на бюджет и контракт подавать?
Лена Тихонюк
Мені просто цікаво , як вони собі таке уявляють: 2 червня випускний,3 - зно??? хіміки відгукніться
Ярослава Сердюк
Для Лена Тихонюк: ага:(випуск буває раз у житті,але й хімію хочеться нормально написати.шо робить ?..іспаганили нам випуск
Лена Тихонюк
ярославо,ага...одним доведеться пожертвувати...на жаль
Римма
так, нажаль прийдеться хімією пожертвувать... на випуску треба гульнуть дебело)))
Коментувати
Галинка
В переліку предметів з яких можна здавати ЗНО не було всесвітньої історії, скажіть будь - ласка, чи можна буде його здавати і коли, наперед вдячна.
Анна
17 июня всемирная история
Коментувати
лера
а где ж химия?
Марина
Для лера: 03.06.2013 буде
Оксана
Як де хімія? Вона ж перша - 3 червня! Чим ви читаєте?
Коментувати
Ксєня
буде з корабля на бал -___-
Ксюша
Для Ксєня: точніше з балу на корабль)
Dmitrii
Головне щоб цей корабль не виявився Титаніком )))
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!