На пробне ЗНО зареєстровано майже 70 тисяч учасників

Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєструвати учасників пробного тестування, які бажають ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього оцінювання

На пробне ЗНО зареєстровано майже 70 тисяч учасників

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що станом на п’ятницю 16 листопада до регіональних центрів оцінювання звернулися близько 68 тисяч абітурієнтів, які виявили бажання пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Реєстрацію на пробне зовнішнє оцінювання розпочато 1 листопада. Статистичні дані свідчать про те, що протягом останнього тижня, пріоритети майбутніх учасників ЗНО не змінилися, більшість з них бажають перевірити власні сили з української мови і літератури, математики та історії України. Також достатньо популярним тестовим предметом є англійська мова.

Нагадаємо, що головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення тестування, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО-2013. Результати пробного тестування не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень випускників шкіл.

Як відомо, Міністерством освіти затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, відповідно до яких відбудеться вступна кампанія. Затвердженим документом також визначено перелік конкурсних предметів, сертифікати з яких будуть необхідні абітурієнтам для вступу на відповідні напрями підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

Загальний опис всіх тестів ЗНО 2013 року, характеристики тестів 2013 року, а також інші матеріали для підготовки для зовнішнього незалежного оцінювання дивіться у розділі підготовка до ЗНО.

Освіта.ua
16.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксенія Аніськова
завтра останній день реєстрації, чи не виникне проблем із зарахуванням грошей, якщо я заплачу саме завтра?
Info
Ні, не виникне.
Коментувати
Настя
А для Одесского регионального центра можно сылку.
Info
для всех: http://osvita.ua/test/test_office/
Коментувати
Алина
Скиньте пожалуйста ссылку для регистрации на пробное ЗНО 2013
Наталья
Для Алина: : www.test.dn.ua
Коментувати