Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013

Характеристики містять загальну інформацію про тести ЗНО, що будуть використовуватися під час проведення тестування абітурієнтів у 2013 році

Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013

Українським центром оцінювання якості освіти розроблено і опубліковано характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), в яких міститься інформація про загальну структуру та форму проведення кожного тесту.

Характеристики тестів ЗНО визначають загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань, максимальну кількість балів за правильне виконання завдань тесту тощо.

У порівнянні з минулими роками змін зазнали мовні тести, у яких зменшено максимально можливу кількість балів за власне висловлення, що має на меті визначити уміння абітурієнтів сформувати і грамотно написати аргументоване текстове повідомлення за запропонованою темою.

Зокрема максимальна кількість балів за власне висловлення у тестах з української мови і літератури, а також з російської мови, у 2013 році оцінюватиметься у 20 тестових балів замість 24 у попередніх роках.

Також загальну вагу власного висловлення зменшено і в тестах з англійської, німецької, французької та іспанської мов – з 20 до 14 тестових балів.

В тестах ЗНО з історії України та всесвітньої історії фахівцями УЦОЯО зменшено кількість тестових завдань з 60 до 55, та, відповідно, кількість часу, що відводитиметься на виконання цих тестів з 150 до 135 хвилин.

Характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання з інших предметів істотних змін не зазнали.

Загальний опис всіх тестів ЗНО 2013 року, характеристики тестів 2013 року, а також інші матеріали для підготовки для зовнішнього незалежного оцінювання дивіться у розділі підготовка до ЗНО.

Освіта.ua
10.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Koipse
Они все офигели там.
маша
на скільки балів ви здали ЗНО в минулому році?
саша
скількі завдань буде у ЗНО з математики?
Леля
якщо я хочу перездати ЗНО, бо не вступила в той Вуз в який хотіла, мені треба брати справку зі школи?
jn
ни
Святослав
Чи можна здавати тестування лише з трьох предметів ? і як це може вплинути на вступ до ВНЗ ?
Info
Можна складати від 1 до 4 тестів (за вибором).
Коментувати
Настя
Якщо позменшували бали за власне висловлювання, то це означає що кудись їх добавили? Чи просто змінили систему оцінювання???
Liza
Я так и не поняла...в этом году на ЗНО максимальное количество предметов можно сдавать 4 вместе с обязательным украинским,или украинский+еще 4 выбраных?Подскажите,пожалуйста.
Info
Не более 4-х предметов на выбор.
Коментувати
Дима
У меня по Истории Украины с прошлого года 145 баллов,у меня столько же и останется,или уменьшится?
Юлія
Я в шоці щодо англійської мови!На мою думку,120 хв.це дуже мало,тим баче із всією її складністю,яка розрахована,аж ніяк не на середній рівень!!!
Ольга
Сдавала ЗНО в прошлом году, поверьте, на историю 150 минут это очень много...
Валнтина
оригінал документа подається тількі на конкретний факультет, чи взагалом у ВУЗ?
Ольга
Для Валнтина: в конкретний ВуЗ, на конкретний факультет
Коментувати
Дима
Балл по профильному предмету остается 140 ?
Алина Мардар
Для Дима: пока что да
Аліна
пока что да
Коментувати
Vega
Тепер вже нічого не попишешь) Треба прориватися. Будь ласка, скажіть, в скільки ВУЗів можна подавати документи в цьому році? В 5, як і в минулому?
Info
Так, однак остаточно це буде відомо після офіційного затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році.
Дмитрий
в 3 ВУЗа на 5 специальностей в каждом. То есть 15 заявлений
Info
Наоборот, в 5 вузов на 3 направления в каждом. http://osvita.ua/vnz/news/32346/
Коментувати
Alina
а проходной вообще сколько скажите пожалуйста?
Info
Смотря куда?
Аліна
124, 140 - профиль, пока что так
Коментувати
kurcr
Неужели так не понятно что эти изменения только к лучшему? Сочинение оценивается меньше, ну и класс, сочинение это то задание которые проверить не можеш и понять не можеш, где была ошибка (по крайней мере у большинства так). А то что на историю меньше времени так поверьте даже 1 час для истоии это больше чем предостаточно, а полтора уж тем более.
вва
Для kurcr: да ну? дело не во времени. а в том, что на некоторых вопросах можно было получить дополнительные баллы, а теперь нет
Коментувати
kurcr
мдааа
Абитуриент
это что значит 200 баллов уже никому не светит??
Катя
а я думаю что это хорошо, пунктуация не так предвзято оценивается, а основная масса баллов идет за смысл
Небезразличный
До каких пор эти идиоты будут над нами издеваться?! Уже сегодня в ноябре месяце у каждого из нас украли возможных 4 балла за раскрытие своих способностей в письменном высказывании! И это только украинский язык! Таким же образом обстоят дела и с иностранными языками- минус 4 балла за собственное высказывание! Реформы говорите не обошли стороной и Историю Украины? Ага, сократили значит они кол-во заданий с 60 до 55 (соответственно, каждый правильный или неправильный ответ теперь "дороже") И время с 150 до 135. Давайте-ка проверим 150:60=2,5 мин. на решение одного теста. А теперь 2,5 мин. * 55 вопр.= 137,5. В тесте дано время 135, даже здесь нас обворовали, как говорят: "Мелочь, а приятно"!! Чего ж не округлили до 140? Программа по подготовке к ЗНО вышла 08.11.12, а должна была до начала учебного года, снова воровство наших сил и времени! Как еще поглумитесь, Ув. Министерство Образования?
Макс
Для Небезразличный: работа дворника ждет бухахахаха
Абитуриент2
конечно, зачем нашей стране образованная молодежь? нам нужно стадо, которым будет легко управлять!
Антон
А я считаю, что правильно сделали. Я бы вообще убрал текст и давал готовый, в котором нужно расставить знаки. Не все умеют писать сочинения. Я вот например знаю правила укр. языка и могу ответить на тестовые задания, а писать сочинения не могу, мне проще написать кучу теорем и законов по физике и математике.
Коментувати