Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2013

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється тільки через Інтернет та триватиме до 30 листопада

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2013

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення тестування, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО-2013.

Участь у пробному тестуванні є добровільною, а його результати не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання. Вартість пробного ЗНО з одного предмета у 2013 році складає 89 грн.

Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для реєстрації своєї участі у пробному ЗНО учасник має відвідати сайт центру оцінювання якості освіти свого регіону та виконати необхідний алгоритм дій, що є необхідною умовою процесу реєстрації.

Підтвердженням факту реєстрації для участі у пробному ЗНО є квитанція про сплату вартості послуг, що необхідно здійснити після реєстрації.

У березні 2013 року зареєстровані учасники зможуть роздрукувати запрошення (реєстраційну картку) для участі в пробному тестуванні.

Учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів - 23 та 30 березня 2013 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

23 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

Інформацію про місце проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник зможе дізнатися у березні 2013 року.

Результати пробного тестування будуть самостійно визначені учасниками. З цією метою після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Освіта.ua
01.11.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
квитанція
Светлана
Статья от 16.10.2013. Речь идет о ЗНО 2014 или все-таки 2013?
Иришка Кравченко
вот проблемка,я сдавала ВНО в 2012 году,но не поступила,так как были другие планы..теперь я передумала и решила поступить,но опоздала на регистрацию в 2013..могу ли я использовать сертификат 2012 года*??
Микола
Якщо я забув пароль и логин а чеки все есть то можна якось вистановити пароль?
Яна Худич
А когда регистрироваться на настоящие ЗНО?
Валерия Назимова
Для Яна Худич: ну вообще регистрация на зно до 5 марта.
Коментувати
Юля
Чому я не можу зайти на сайт Львівського регіонального центру оцінювання освіти?
Андрей
вопрос по поводу квитанций а если я не оплатил в течении 5 дней , то что делать?
Вова
КОЛИ ЗНО
Надія
З червня по липень 2013 року і не більше чотирьох предметів . Вперше в цьому році світова література.
Коментувати
Іра
Скажіть,а якщо мені треба було сплатити на пробне до 9 листопада,а я ще не проплатила.Чи можу я ще проплатити квитанцію?
Христя
Якщо я в 2012 році здавала ЗНО по історії Укр.,укр. мові, матем і географії, то чи можу я в 2013 році ще здати ЗНО із Всесвітньої історії?І при вступі використати результати ЗНО з мови та історії України 2012 та ЗНО з всесвітньої історії 2013?
Марина
Для Христя: Можешь.)
Коментувати
Христина
Привіт, а коли розпочнеться реєстрація на ЗНО 2013, десь зимою?
Настя
Чи може хтось допомогти? Перевела кошти за пробне день тому, на сторінці написано, що вони не надходили. Рахунки перевіряли, помилки немає. Треба ще чекати чи звернутися до банку ?
Юлия
Добрый день! Кто подскажет: если есть желание пройти 2 ЗНО, которые состоятся в один день, то как это происходит, если время начала одинаковое - 11:00 ? спасибо
Надя
Для Юлия: можно получить тестовую тетрадь с вопросами второго ВНО, но это тоже будет стоить денег, лучше бесплатно потом в интернете посмотреть, кто-нибудь скинет
Юлия
Спасибо.
Коментувати
юля
як зареєструватись на пробне ЗНО
Чувак
Для юля: Завiтайте на сайт РЦОЯО (регiонального центру оцiнювання якостi освiти), завантажте там спецiальну програму, потiм роздрукуйте заяву та заповнiть.
Коментувати
Дмитрий
Якщо до закінчення повної середньої освіти мені ще декілька років,я можу здавати пробне ЗНО?
Алла
Для Дмитрий: Так
Коментувати
Сергей Герасименко
Допоможіть, будь-ласка. Чи хто знає, чи може бачив... Є пограма на ЗНО 2013? Чи досі не затвердили?
Illia
Станом на 5 листопада програми ЗНО 3013 року не затверджені (окрім програми зі світової літератури).
ADMIN
Для Сергей Герасименко: http://osvita.ua/questions/13/
Коментувати
Аноним
Ребята, знайте одну простую вещь - ЗНО это не страшно! Ничего не бойтесь. Сам боялся, а сейчас смеюсь с этого)) Главное учить по-немногу каждый день, хоть что-то. И все предметы сдадите на 180-190 баллов + хороший настрой! Бояться вы будете первой сессии!) подпись - первокурсник)