Реєстрацію на ЗНО-2013 завершено

Завершився термін подання реєстраційних документів від абітурієнтів, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2013 році

Реєстрацію на ЗНО-2013 завершено

Цього року реєстрація майбутніх учасників ЗНО тривала впродовж двох місяців. Регіональні центри оцінювання якості освіти ще продовжують обробку надісланих абітурієнтами реєстраційних документів.

Абітурієнтам, які успішно пройшли процедуру реєстрації, має бути надіслано реєстраційну картку абітурієнта, бланк сертифіката та інформаційний бюлетень присвячений ЗНО-2013. Згодом для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка.

Ті абітурієнти, які отримали відмову в реєстрації, мають не пізніше 19 березня, повторно надіслати до регіонального центру комплект реєстраційних документів, усунувши причини, що стали підставою для відмови.

Також, до 19 березня вже зареєстровані учасники ЗНО, у разі необхідності можуть внести зміни до реєстраційних даних. Для цього, крім нового комплекту реєстраційних документів, до регіонального центру оцінювання необхідно надіслати отриманий раніше Сертифікат.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що для участі у ЗНО уже зареєстровано більше 260 тисяч учасників. Зважаючи на традиційну активність абітурієнтів у останні дні реєстрації та час необхідний для обробки документів, в УЦОЯО очікують, що загальна кількість зареєстрованих учасників складе більше 300 тисяч абітурієнтів.

"Зважаючи на значне підвищення активності абітурієнтів щодо подання реєстраційних документів сподіваємося, що наші очікування справдяться", - зазначила директор Центру оцінювання Ірина Зайцева.

Також вона повідомила, що частка випускників минулих років відносно загальної кількості зареєстрованих учасників становить близько 18%.

Відповідно до календарного плану проведення зовнішнього оцінювання у 2013 році, абітурієнти ще мають три місяці для підготовки до тестування з обраних предметів. Основна сесія ЗНО розпочнеться 3 червня проведенням тесту з хімії.

Ті з абітурієнтів, хто вирішив ознайомитися з умовами проведення ЗНО та зареєструвався для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, проходитимуть його 23 та 30 березня.

Нагадаємо, у 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 11 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, світової літератури, біології, географії, фізики, хімії, російської мови та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.

Бажаємо учасникам зовнішнього незалежного оцінювання успішної підготовки до тестування.

Освіта.ua
05.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Каріна Ахмадієва
Если я подала заявку на реестрацию, но ответ так и не пришел, если там будет какая-то ошибка, а повторно до 19 марта я уже не успею все зделать, что делать?
Вячеслав
Какое нахрен больше чем в том году, ведь в 2012 было 328 тысяч зарегистрированных на ЗНО, а в этом году ожидается 311,5 тысяч?Посмотрим?
Олег Каба
Для Вячеслав: откуда такие сведенья о том, что 311.5?
Вячеслав
Смотри здесь http://osvita.ua/test/news/34554/
lol
Слава, ты хол. В прошлом году было зарегистрировано более 700 тыщь...
Коментувати
14872385
Ага. А мені до сих пір не прийшов сертифікат. Ну блін, якщо через довбануту систему освіти я пролечу з університетом і мене загребуть в армію, я возненавиджу цю країну. Буду терористом
Вячеслав
Для 14872385: Позвони в центр ЗНО и спроси статус регистрации, а не посмотри на региональном сайте должно быть "Наслідки реєстрації ЗНО 2013".
Катерина
Для 14872385: Не тупи. Система ЗНО достаточно удобная, а сами тесты, если к ним готовиться, полностью соответствуют современным требованиям высших учебных заведений к абитуриентам. Письмо долго обрабатывается по той причине, что работа УкрПочты достаточно сложная и она, почта, не может доставлять письмо быстро. Если хочешь проверить статус отправленной заявки - иди на сайт своего регионального центра и воспользуйся очень удобной услугой по отслеживанию статуса заявки и обратного письма, А НЕ ЛЕЙ ГРЯЗЬ СО СВОЕГО МОЗГА В ЛЮДИ!
Коментувати