ЗНО-2020: Як розрахувати бал з хімії

Тестовий бал ЗНО з хімії обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2020: Як розрахувати бал з хімії

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 74 бали). На другому етапі на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 34 завдань цієї форми (№1-34), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 3) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 4 завдання цієї форми (№35-38), що будуть оцінені в 0, 1, 2 або 3: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Неструктуроване завдання складається з основи та передбачає розв’язування задачі. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання, здійснивши відповідні числові розрахунки, записав, дотримуючись вимог і правил, кінцеву відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 14 завдань такого типу (№39-52), що оцінюються в 0 або 2 бали: 2 бали, якщо вказана правильна відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту з хімії, – 74.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 24 червня 2020 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з хімії.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з хімії. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ БАЛ ДПА

Результат виконання усіх завдань сертифікаційної роботи буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з хімії за вибором випускника.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з хімії, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 74 тестовим балам.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з хімії не пізніше 24 червня 2020 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2019 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 74 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 
 

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 74 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 
 

 

Освіта.ua
13.06.2019

Популярні новини
Про дати проведення ЗНО і вступної кампанії МОН визначило дати проведення ЗНО і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантину в Україні
Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть пройти пробне ЗНО
ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня У МОН розповіли про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році
Дати проведення ЗНО і вступної кампанії будуть перенесені Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пан Беларускі
Хлопці, якщо порівнять ЦТ(Білорусь) та зно то цт складніше. Сам рішав ваше зно вдома, зрештою жодної помилки. Рішаючи наші завданні, у мене бувають труднощі, перш за все із задачами.
Единственный стоматолог
Единственный стоматолог Господи сколько нытиков. Правильно все сделали. Было предупреждено заранее, что нужно 150 баллов по каждому предмету. Со мной в универе сколько учатся двоишников, которые все за деньги. И какие с них врачи будут??? Интерестно, как вы будете ныть во время учебы. ЗНО- это самое лёгкое.
Дина
Для Единственный стоматолог: я извиняюсь конечно, но в прошлом году походной бал в 150 отменили, снизили до 120. Как и в позапрошлом. Если многие пишут, что было сложнее, чем в тех годах, почему бы не снизить его и в этом? Значит вы все такие умные, которые попоступали в прошлом году с 120-тьми баллами, у которых сертификат, извиняюсь, какого-то черта, действителен ещё и в этом году. А те, кто поступают в этом году не имеет возможности из-за какой-то химии, которая по сути нужна больше в фармации, на которую берут со 100 баллами, поступить на медицинское дело. Так ещё и сертификат действует только в этом году.
Единственный стоматолог
Я сдал все за 180. Повторю правильно сделали, что ввели минимум 150 баллов. Пол Универа, мягко говоря, ходят тупые, которые решают все за деньги. Врач должен быть умным и все знать. И зачем говорить, что химия не нужна. Мне интерестно, что же вы будете на биохимии говорить, а потом на фармакологии. Это одни из самых тяжёлых. Давайте теперь ничего менять не будем. Пусть людей лечат малообразованые, потому что половина абитуриентов ноют.
Единственный стоматолог
И зачем вспоминать прошлые годы. Проходят реформы. Наконец-то политики начали понимать, что медицина в Украине на низком уровне. Как вы хотели, сдать на 120, стать врачем и людей лечить. Не смогли освоить школьную программу, что тогда говорить о анатомии, гистологии, фармакологии, физиологии, биохимии и прочих дисциплинах. Не рассчитали сил. Зачем было идти в медицину??? Было поставлено задачу 150 баллов, не выполнили, надо было выбирать другой вуз. Как достали нытики, что абитуриенты, что в универе. Давайте уберём полностью проходной балл, а то половина абитуриентов сопли наматывает на кулак.
Коментувати
Надія
Мало того,що Уцояо відмивають кошти на закупці неякісних патіфонів(англійська) і друці широкоформатних питань хімії(металічні пластинки занурені в розчини солей),які нічого не перевіряють у абітури,а лише демонструють хвору уяву укладачів тестів,тримають цілий штат дармоїдів, які не в стані співмірити складність завдань з елементарною фізіологією і спроможністю середньостатистичноі дитини,то вони створили передумови для серйозного геморою в МЕДЗАКЛАДАХ,які по- суті виживають за рахунок платників.
ВАфвы
Для Надія: Задание про пластинки - это задание среднего уровня на активность металлов ( которая есть в конце тетради) .
Надія
Я по-моєму в репетитлри вас не наймала????
Коментувати
Светлана
В ноябре, начала учить химию и биологию с нуля, не знала даже, что такое валентность, но тем не менее, по предварительным подсчетам биология-183 балла, химия -157. Надеюсь, подсчет баллов, останется прежним.
Іванна
Для Светлана: точно также как и Вы начала учить с нуля, с октября месяца и набрала по химии 156 баллов,по биологии 172..Мне хватило пол года на изучение с репетиром, школу закончила в 2010 году. Дети которые заканчивают 11 класс учат специальности с 6 го класса, чему их учат в школе незнаю, но дети не сдают ЗНО...вот такая у нас система образования.
Коментувати
Світлана
Того року деякі учні поступили на медфак З 107 балами! Де справедливість ? З них будуть лікарі , а діти ,що здавали хімію цього року( завдання надскладні ,набрали по 149) не зможуть навчатися. Мало того, вони на другий рік не зможуть скористатися цьогорічними сертифікатими. А учні за попередні роки зможуть. Чому такі кардинальні зміни?ЧОМУ ІЗ-ЗА ЧИЄЇСЬ ДУРОСТІ ПОВИННІ СТРАЖЛАТИ ДІТИ?
ЕХО
Для Світлана: завдання були нормальними.Я сама цього року складала ЗНО і в мене мінус 7 балів(каюсь,поспішила,треба було краще подумати).Але не нарікаю на ЗНО.Завдання були посильними,сама винна,що не подумала.І ті діти,які склали на 149 також самі винні у таких низьких балах.
українець
Ну так ви ж вундеркінд.
Единственный стоматолог
И правильно все сделали. А то уровень знаний в половины студентов на очень низком уровне. Надо же хоть что-то менять. И где ты ты видела такие баллы. У нас минимум 155 в группе.Если так ныть. Я молчу, что вы будете делать во время учебы.
Коментувати
Даша
Не все поступают в медин, некоторые поступают на другие специальности, снизьте пороговый балл !!!!
Наташа
В 2018 надо снизить порог до 13 балов, валили детей не на школьной программе, зачем это делать, если из-за вас никто не поступит, ведь вы бы сами не сдали бы ни одного экзамена ни по одному предмету
ЕХО
Для Наташа: покажіть,будь ласка,завдання "не на шкільну програму".Я навчалася в класі з профільним предметом економіка,але з хімії в попередні роки вся програма була пройдена.І особисто для мене не було там нічого такого про що я навіть уявлення не мала.
Мама
Такое впечатление что "ЕХО" это и есть тот идиот который составлял ЗНО по химии. По тому как отгавкивается, на ребенка после 11 класса не похож, это мнение мамы.
ЕХО
Якраз я і є той самий звичайний одинадцятикласник.Просто об"єктивно дивлюся на речі і не намагаюся звинуватити у своїх помилках когось.І це не лише моя думка.Моя подруга зробила в тесті лише 2 помилки і для неї ці завдання також не були надважкими.Та й думаю,для багатьох це було так. І невже ви думаєте,що людина,яка закінчила 11 клас,не може мати свою тверду думку?Це обов"язково має бути чиясь мама?Що ж мушу вас розчарувати,ви неправі.
Коментувати
Абітурієнт
Думаю, що прохідний в мед 150 НЕ потрібно знімати. Я та багато моїх знайомих з легкістю його пройшли. І при вступі я не хочу зайвих конкурентів які здали хімію на 140, шо за лікар з них буде, якщо вони не могли навіть підготуватись до зно, як мінімум за рік. Про 150 балів на дану професію було повідомлено ще в минулому році необхідно було реально оцінювати свої сили і більше займатися хімією.Я вважаю, що все справедливо.
Здав усе, начебто все вийшло
Для Абітурієнт: підтримую. Хоча хімію здав найгірше з усіх предметів, але це мені показало, що літом варто більше часу виділити на хімію. На щастя, поріг пройшов. Останній предмет, певне найбільше переживав. А вам успіхів :)
Ника
В практике врача знания школьного курса по химии, как органики, так и неорганики вообще не используются и не применяются. Более того, даже биохимия, которая преподаётся в мединститутах не особо на что-то влияет на практике. Высокий бал на ЗНО не гарантирует, что студент будет хорошим врачом, как не гарантируют этого и высокие оценки в дипломе медвуза. Это показатель того, что человек обучаем, не более. Практикующие доктора поймут, почему. Р.S.: вся тестовая система в целом - далеко не показатель уровня знаний абитуриента.
Вероника
Да ладно, не применяются. Ещё и как применяются!! А потом врачи рекомендуют использовать масляные смазки с латексными презервативами, не могу объяснить, что такое физраствор, не понимают, какое преимущество гидроксоапатита перед фторапатитом и так далее. Не придумывайте!! У врачей определённый порог знаний по химии просто доведён до автоматизма, не более чем!!
Коментувати
Діана
удь ласка, знизьте бал з хімії для проходження в медичні інститути. Завдання були на перший погляд не дуже важкі, але коли вчитуватись, вже так не здається. Я впевнена, що багато хто не набрав ці 150 саме по хімії. Адже це не справедливо, коли з усіх предметів набрав прохідний, а з цього не вистачає 20-10 балів. Взагалі-то, не розумію, дуже багато органіки було, на яку виділялось мало часу в -1 класі. Ви дійсно думаєте, що діти пішли якісь Вундеркінди?! Зверніть увагу на те, що дехто перехвилювався, бо хімія останній предмет.. Який не є легким. БЛАГАЮ, ЗНИЗЬТЕ ПРОХІДНИЙ У МЕДИЧНІ ІНСТИТУТИ, ХОЧАБ ДО 130
ЕХО
Для Діана: в більшості університетів хімію можна замінити математикою.Тому якщо ви знали про свої проблеми із цією наукою ,потрібно було добре вчити математику.Можливо,вона вам допомогла б)
Коментувати
Татьяна
Органики 3 урока за год,.а вопросов сколько то по органике, валят специально наших детей.Забирать их с этой страны, пусть ее подымают эти кто зно составляет????
Вероника
Для Татьяна: по органике элементарные вопросы!! соответствие класса соединений и функциональной группы, отличие этена от этина, Татьяна, если вы не учились, ваша проблема!!
Коментувати
Саня
Скажите в 2018 в этом году химия была сложнее?Как думаете розрахунок балла упадет в 18 или наоборот поднимется.
артем
Як порахувати середній бал за зно і за контрольну роботу
Мілла
Поясніть , чому, якщо максимум тестових балів 80 це 200 б, а результат 40 тестових балів - це всього 147 а не 150 ??
Мохаммад Фархад
Капец,почему вы снимаете баллы? Я из-за вас теперь поступить не могу...капец, вы придурки,блин...где можно будет подать апелляцию?? Вы мне жизнь испортили !! Два года готовился очень сильно,на зно переволновался,написал все равно на норм, а вы еще и скинули баллы...
Гость
Для Мохаммад Фархад: кто вам доктор , что вы переволновались? Все пишут зно в одинаковых условиях, волнение - это ваша проблема, а не уцояо. И обвинять можете только себя
ВероникаВера
Я так понимаю, вы медиком хотите стать? А теперь представьте, как Вы переволнуетесь, когда когда в морг на вскрытие придёте, или по кускам человека будете собирать, ещё живого.
Коментувати
Інна Коваленко
Прийшли результати хімії. Знову не співпадає з таблицею і тим переведенням,що є вище. То ж можливо потрібно було робити відразу нову таблицю,а не тей безлад,що зараз коїться. ....
да
Ошибки в ответах. Перепроверьте. Этин не окисляется оксидом аргентума
юлія
Для да: Це не окиснення а р -ція заміщення атомів Гідрогену біля потрійного звязку чим і відрізняється етин від етену
Коментувати
Олександр
Я знайшов помилку у відповідях до ЗНО 2016 з хімії в 34 завдання 12 зошита, бо альдегід- етаналь ми отримуємо ще при реакції гідратації ацетилену, після якої іде реакція етаналя з Cu(OH)2, внаслідок якої утворюється етанова кислота. Прошу переглянути відповіді до завдань, а відповідь з етановою кислотою зарахувати як правильну.
Марія
Для Олександр: там нужно внимательно смотреть, где стоит X Я тоже там сделалп ошибку
Коментувати
Борис
Відповіді на зно 2016 на сайті - zno2016.tk Є відповіді на всі предмети. Надішліть Ваш e-mail і ми з вами зв’яжемося.
Діма
Я в бланку A домальовував клітинки, це по-любому має перевіряти людина
лідія
Як буде визначено бал коли у багатьох дітей були зіпсовані бланки для відповідей? У бланках відповідей 43го завдання не було, як і куди писати відповідь ніхто не знав. Це було у Рівному. Ще деякі завдання були переплутані місцями.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!