Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2017: Як розрахувати бал з хімії
ЗНО-2017: Як розрахувати бал з хімії

Тестовий бал ЗНО з хімії обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2017: Як розрахувати бал з хімії

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 80 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з хімії.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - тест містить 34 завдання цієї форми (від № 1 до № 34), що будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів - якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) - у тесті 6 завдань цієї форми (від № 35 до № 40), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення правильної послідовності - тест містить 2 завдання цієї форми (№ 41, 42), що оцінюється в 0, 1, 2 або 3 тестових бали. 3 бали буде зараховано, якщо правильно вказано послідовність усіх подій; 2 бали, якщо правильно вказано першу та останню події; 1 бал, якщо вказано або першу, або останню подію; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - тест містить 8 завдань відкритої форми. Завдання 46, 47 є структурованими і складаються з двох частин, відповідь до кожної з яких оцінюється 0 або 1 бал. Якщо зазначено обидві неправильні відповіді або завдання взагалі не виконано, учасник одержує 0 балів. Максимальний бал за виконання структурованого завдання – 2.

Завдання 43–45, 48–50 оцінюються 0 або 2 балами: 2 бали, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе набрати учасник тестування з хімії, правильно виконавши всі завдання тесту з хімії, – 80.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше ніж через 7 днів після завершення тестування. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з хімії.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з хімії. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2016 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 80 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 80 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

Освіта.ua
16.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Реєстрація на ЗНО завершується 19 березня Учасник, який пройшов реєстрацію, отримає сертифікат ЗНО, бюлетень і реєстраційне повідомлення
Для участі у ЗНО вже зареєстровано 176 тисяч осіб Найбільш популярними предметами є українська мова, історія України і математика
Відео-інструкція з реєстрації на ЗНО 2018 року УЦОЯО пропонує майбутнім учасникам ЗНО відео-інструкцію з формування реєстраційної картки
В Україні розпочалась реєстрація на ЗНО Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 19 березня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
артем
Як порахувати середній бал за зно і за контрольну роботу
Мілла
Поясніть , чому, якщо максимум тестових балів 80 це 200 б, а результат 40 тестових балів - це всього 147 а не 150 ??
Мохаммад Фархад
Капец,почему вы снимаете баллы? Я из-за вас теперь поступить не могу...капец, вы придурки,блин...где можно будет подать апелляцию?? Вы мне жизнь испортили !! Два года готовился очень сильно,на зно переволновался,написал все равно на норм, а вы еще и скинули баллы...
Гость
Для Мохаммад Фархад: кто вам доктор , что вы переволновались? Все пишут зно в одинаковых условиях, волнение - это ваша проблема, а не уцояо. И обвинять можете только себя
Коментувати
Інна Коваленко
Прийшли результати хімії. Знову не співпадає з таблицею і тим переведенням,що є вище. То ж можливо потрібно було робити відразу нову таблицю,а не тей безлад,що зараз коїться. ....
да
Ошибки в ответах. Перепроверьте. Этин не окисляется оксидом аргентума
юлія
Для да: Це не окиснення а р -ція заміщення атомів Гідрогену біля потрійного звязку чим і відрізняється етин від етену
Коментувати
Олександр
Я знайшов помилку у відповідях до ЗНО 2016 з хімії в 34 завдання 12 зошита, бо альдегід- етаналь ми отримуємо ще при реакції гідратації ацетилену, після якої іде реакція етаналя з Cu(OH)2, внаслідок якої утворюється етанова кислота. Прошу переглянути відповіді до завдань, а відповідь з етановою кислотою зарахувати як правильну.
Марія
Для Олександр: там нужно внимательно смотреть, где стоит X Я тоже там сделалп ошибку
Коментувати
Борис
Відповіді на зно 2016 на сайті - zno2016.tk Є відповіді на всі предмети. Надішліть Ваш e-mail і ми з вами зв’яжемося.
Діма
Я в бланку A домальовував клітинки, це по-любому має перевіряти людина
лідія
Як буде визначено бал коли у багатьох дітей були зіпсовані бланки для відповідей? У бланках відповідей 43го завдання не було, як і куди писати відповідь ніхто не знав. Це було у Рівному. Ще деякі завдання були переплутані місцями.
ЗНО 2015
Неофійні відповіді ЗНО 2015 з хімії http://erudyt.net
юшка
якесь гавно!!!нічого ви не пояснили придурки ви настоящі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!