Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2017: Як розрахувати бал з географії
ЗНО-2017: Як розрахувати бал з географії

Тестовий бал ЗНО з географії обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2017: Як розрахувати бал з географії

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з географії здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 92 бала). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - тест містить 42 завдання цієї форми (від № 1 до № 42), що будуть оцінені в 0 або 1 тестовий бал: 1 бал буде зараховано, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді не надано.

Завдання на встановлення відповідності (логічні пари) - тест містить 6 завдань цієї форми (від № 43 до № 48), що оцінюються в 0, 1, 2, 3 або 4 тестових бали: 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність (логічну пару); 0 балів, якщо не вказано жодної правильної логічної пари або відповіді на завдання не надано.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - у тесті абітурієнтам запропоновано 4 завдання цієї форми (від № 49 до № 52), що оцінюватимуться 0 або 2 тестовими балами. 2 бали буде зараховано, якщо зазначено правильну відповідь; 0 балів, якщо зазначено неправильну відповідь або завдання взагалі не виконано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (з короткою відповіддю множинного вибору) – тест містить 6 завдань цієї форми (від № 53 до №58). Завдання оцінюється в 0, 1, 2 або 3 тестових бали: 1 бал за кожну правильно вказану відповідь (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодної правильної відповіді (цифри) або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр значення не має.

Максимальна кількість балів, що зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з географії, – 92.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше ніж через 7 днів після завершення тестування. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з географії.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з географії. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2016 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 92 бала):

Введіть свій тестовий бал:

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 92 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Освіта.ua
12.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Пробне ЗНО-2018. Усі тести онлайн на Освіта.ua ЗНО онлайн презентує всі тести пробного ЗНО, що були запропоновані учасникам тестування
Завдання і відповіді пробного ЗНО 2018 року Майбутні абітурієнти, які не брали участь у пробному тестуванні з певних предметів, можуть ознайомитись із тестовими завданнями
Визначено результати другої сесії пробного ЗНО В особистих кабінетах учасників пробного тестування розміщені результати пробного ЗНО
Підготовка до тестування: тести ЗНО онлайн від Освіта.ua На платформі розміщені всі варіанти завдань основних та додаткових сесій 2009-2017 років
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
олег
Якщо у тебе вийшло 2бали з укр мови як порахувати 2бали щоб вийшло 7балів за зно і за контрольну роботу
олег
Як порахувати середній бал з хімііі щоб вийшло не 4 а 9балів як порахувати бали з хіміі
олег
У мене 3000балів з географіі як справи як порахувати середній бал середній
віка
географія взагалі важкий предмет а зно дуже запутані відпрвіді та питання до них
Олена
2 дурні помилки і нібито 198,5 Запитання про Австралію та заходи меліорації видалося трохи неоднозначним , але як є вже
Віктор Соколянський
186 балів зно!) Юхуу) 76 тестовий бал!!!) 10 - бал ДПА))
Flower777
Так навіщо ви даєте таюлицю 2016,якщо суттєво відрізнятиметься Я свято вірю в те,що цього року поставлять кращі бали і в нас усіх бал ЗНО хоча б на 6 балів буде вищий за минулий рік,бл ЗНО цього року трохи важче
Андрій
Для Flower777: Хіба того року ЗНО було важче за минулорічне?
Flower777
Я взагалі за ЗНО,ні географія була досить таки адекватна,але були питання на логіку(які трохи тягнуть бал донизу)
Yava
Я так розумію, що якщо навіть один випускник відповів на всі запитання, то перехідна таблиця автоматом не боже бути кращою за минулорічну. Чи це не так ?
Коментувати
Dovbush
Доброго вечора! Скільки 9-ток може бути для отримання срібної медалі?
Ruslana
Для Dovbush: 2
Коментувати
сергій
Завдання 56 (зошит 5) є не коректним, на нього не можливо дати правильну відповідь. Автори ЗНО крім залізних руд, коксівного вугілля, родючих грунтів, вказують на міжнародну спеціалізацію України по сировині для кольорової промисловості!?Україна не має достатніх запасів сировини для кольорової металургії, що визначало б її міжнародну спеціалізацію в цьому напрямку! Підручник Л.М.Булави 8 клас (рекомендовано міносвіти №205 від 19.03.08)" На руди кольорових металів Україна бідна" с.193.Підручник Пестушко 9 клас (рекомендовано міносвіти№56 від 02.02.09)с.99 "Кольорова металургія України загалом не має значних освоєних сировинних джерел." с.100 "Головні проблеми кольорової металургії - дефіцит ресурсів..." Можливо автори тестів мали на увазі сировинну базу для ЧОРНОЇ металургії - тоді зовсім інша справа!
Петро
Для сергій: боже, що ж ти скрізь скмглиш
Людмила-вчитель
Сергію! За новою програмою буде вивчатись міжнародна спеціалізація України (для випускників це не є проблемою у системі вивчення географії), тому слід вміти гарно читати економічну карту України та додаткову літературу. Бажаю гарних результатів і вступити в омріяний Вами ВИШ!!!
Андрій-студент
ЗНО не передбачає опрацювання додаткової літератури, а лише(!) підручники, що рекомендовані МОН України.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!