Osvita.ua ЗНО Розрахунок бала ЗНО ЗНО-2018: Як розрахувати бал з біології
ЗНО-2018: Як розрахувати бал з біології

Тестовий бал ЗНО з біології обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЗНО-2018: Як розрахувати бал з біології

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з біології здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 80 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з біології.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Завдання складається з основи та чотирьох варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

Тест містить 36 завдань цієї форми (№1-36), що будуть оцінені в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на встановлення відповідності. Завдання складається з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання встановив відповідність і зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Тест містить 8 завдань цієї форми (№37-44), що будуть оцінені в 0, 1, 2, 3 або 4 бали: 1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь - яку «логічну пару », якщо зроблено більше однієї позначки в рядку; 0 балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари»), або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Завдання складається з основи та трьох груп (стовпчиків) відповідей, позначених цифрами; у кожній групі лише одна відповідь правильна. Завдання вважається виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав з кожної групи (стовпчика) і послідовно записав три відповіді (цифри) в бланку відповідей А.

Тест містить 4 завдання цього типу (№45–48), кожне з яких оцінюється в 0, 1, 2 або 3 бали: 1 бал – за кожен правильно вказаний варіант відповіді (цифру) із трьох можливих; 0 балів, якщо не вказано жодного правильного варіанта відповіді (цифри), або відповіді на завдання не надано. Порядок написання цифр має значення – строга послідовність.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник ЗНО з біології, правильно виконавши всі завдання тесту – 80.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 15 червня 2018 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з біології.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з біології. Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

Таблиця переведення тестових балів в оцінку за шкалою 1-12 балів також публікується після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування з біології не пізніше 15 червня 2018 року.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2017 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 80 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Для отримання орієнтовного значення власного бала за шкалою 1-12 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 76 балів):

Введіть свій тестовий бал:

Освіта.ua
08.06.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Онлайн розрахунок тестового бала ЗНО з української мови Учасники ЗНО з української мови без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений 24 травня
Відбулось ЗНО з української мови і літератури Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані у п'ятницю 25 травня
ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування У четвер, 24 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Сколько балов нужно получить, что бы оценка была 10-12?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
олег
Як порахувати 5балів щоб вийшло не 5балів а 8балів за зно
Диана Васильевна
Доброго дня , зала чи ні моя донька білогію з такими результатами Кількість тестових балів 29 (двадцять дев’ять балів) із 76 Результат за шкалою 100 – 200 балів 120.0 (сто двадцять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 29 (двадцять дев’ять балів) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів -5
Диана
скажите пожалуйста 26 (двадцять шість балів) із 76 по биологии.это сдала или нет?
Дилшодбек
Для Диана: да, уже пришли результаты если что)
Коментувати
Аня
А когда будут результаты с биологии ? Очень интересно.
Кіра
Якщо хрестик товстіший ніж показано у зразку, то він зарахується чи ні?
витя
если 30 балов с всех ответов,то прошел?напишите,очень прошу
Kate
Для витя: да
Коментувати
Седа
Если из 76 заданий решено 32 правильно...это нормально?
Леся
Який прохідний бал з біологіі?скільки балів потрібно набрати
Василина
Для Леся:
Коментувати
Света
Якщо тестовий бал 29 балів я маю прохідний бал?
Оля
Что за ужас,почему бал снизили? мне в мед поступать Умные все такие сидят там,в этом году неправильно оценивают, теперь живи в этим
Наталка
Скиньте силку , або фото з вiдповiдями! Тiльки не ту що качати!!!
Олексій
чому 33 завдання вписали в ЗНО з біології 2017 якщо вони самі не знають правильної відповіді
Андрій
Чому в 2 завданні (зошит 9) відповідь Б, особа яка писала відповіді розуміється на біології?
Максим
Для Андрій: Це завдання взято з минулих років, порівняльно-описовий правильна відповідь.
Коментувати
Карина
если у меня 26 верных ответов,я не пройшла тогда?
Віка
Для Карина: нет, порог 27-28 баллов
Діма
С чего ты это взяла, если написано , что порог скажут, когда проверят все работы? зачем накручивать человека?
Коментувати
Лилия
Про гибридизацию задание вообще нужно убрать,это не школьная программа!
таня
Я не розумію чому пороговий бал не змінився , а такий самий як і у минулому році, а переведення балів у рейтингову шкалу значно згіршилось!?? Як так?
Ірина
Це просто жах. Кількість правильних відповідей одна, а вони зовсім щось інше пишуть. Як так відкинули 5 балів. Звідки вони беруть подібне? А за шкалою 100-200 взагалі. Є ж різниця 175 чи 167. Якась підстава :( Такий розрахунок впливає на пороговий бал?
Misha
По зошиту вмене 49/76 тобто 170, балів отримав 35/76 132 увівпоказник у розрахунок отримав 142.5. І неможу завантажити карту учасника пише, що фаіл незнайдено, що робити.
Alex
Люди, не галасуйте! Цього року шкали з усіх предметів значно відрізняють від тогорічних. Змінили систему розподілу. Саме тому одна розумна жіночка в комісії з установлення порогу так активно виступала за його зниження( нижчий поріг - більше балів). І саме тому розумні люди писали петиції... На жаль, нічого не змінити.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!