Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2018 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії 2018 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2018 року

Освіта.ua
14.06.2018

Популярні новини
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даня
Якы реактивны можна використовувати для доведеня наявносты рощиник в водыпол
Inna
Як можна ознайомитись з завданнями додаткової сесії з хімії. По іншим предметам є, окрім хіміх
Роман
І як на мене, то при перевірці задач слід враховувати не лише відповідь, а й розв’язок. Дехто робить помилки в обчисленнях, а сам хід задачі правильний. Зно ж з хімії, а не з математики
Роман
Проблема не в тому, що завдання складні, а в тому, що скрізь наголошують "завдання зно на рівні стандарт". Це НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ!!! Учень, що вивчає хімію на рівні стандарт без репетитора не підготується!!! Не вводьте людей в оману, скажіть що зно(з хімії) на академічному рівні або змініть програму в 11 класі (рівень стандарт), бо в 10 класі таких проблем немає. Жодного питання не було з курсу 11 класу по стандарту... ЖОДНОГО!!! Складається враження, що все роблять для того щоб репетитори мали роботу
Чеслава
Для Роман: Полностью поддерживаю Ваше мнение. Но есть маленькая особенность в том, что в программах уровня стандарт по химии уже оговаривается такой момент - эта программа не позволяет приобрести знания, необходимые для поступления на специальности где необходимы знания по химии. Вот и получаются такие результаты, ведь за 1 час в неделю по этой облегченной программе выпускникам преподают только знания предмета прикладного характера. Многие же заявляли в своё время - зачем мне знания по химии? Вот их теперь и нет.
Роман
В містах де є паралельні класи учні мають вибір, а в селах?.. В нас обрали філологічний профіль, бо укр. мову здають всі, тому й фізика, хімія, математика... на рівні стандарт, бо ж такі предмети обирають окремі учні. Якби, як раніше, можна було б обирати універсальний профіль (хоча б в сільських школах), де предмети вивчаються на рівні академічному, то й не виникало б таких проблем!
Коментувати
mikrezz
Ну, що можу сказати з цього приводу: для людини, яка вчилась 3 роки тому у школі, а хімія останній раз вивчалась на 1 курсі медичного коледжу, то для мене ЗНО було складним. Коли мозок вже живе одним клінічним мисленням, то важко його переключити на чисто логічне)) Шкода лише результатів з мови та біології. Хоча є велика радість, що ти молодший спеціаліст і можеш складати вступні іспити. За школярів прикро, в них немає можливості на другий шанс у цьому році. Дякую за ЗНО, висновки зроблено, буду краще вчити хімію))
Катя
Тести були складні. Таке враження, що крім органічних речовин і вчити нічого не треба. Багато хто так і не набрав 150 балів. Скільки розчарування... Наче і знаєш, а на ЗНО все губиться.
Марія
Що хотілося би сказати про ЗНО з хімії цього року: вважаю, що воно не відповідає шкільній програмі - в школі не вчать ароматичних спиртів, реакції алкінів-1 з аміач.розчином аргентум оксиду і т.д. Ви не звернули увагу, що колись правильні відповіді на завдання подавали у вигляді таблиці,в останній колонці якої писали в якому підручнику можна знайти правильну відповідь. А де це тепер?Якими підручниками мають користуватися діти? І ми забуваємо тести повинні бути розраховані на середньостатистичного абітурієнта, а не ліцеїста і т.д. Не хочу образити наших вчителів, але я думаю, що якщо би їх зібрали, створили умови ЗНО і дали ці тести, то мабуть половина їх би не зробила. Для чого ускладнювати дітям життя? Навіщо їх плутати у формулюванні тесту?На один тест з однозначною відповіддю має йти одна хвилина, а тепер тести такі, що займають третину або половину сторінки. Хай ті хто складають ці ЗНО подумають в що вони його перетворюють.... І нехай дадуть можливість дітям із села теж їх написати
Грушевська
У перші роки проведення тестування в зошитах ЗНО була ЧЕРНЕТКА. Вона необхідна. Місця для виконання обчислень дійсно немає. Але для обчислень калькуляторами НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ДОЗВОЛЯТИ користуватися. Треба вміти множити і ділити числа у стовпчик. А для цього потрібно ДОБРЕ знати, всього навсього, таблицю множення, яка вчиться учнями в кінці 1-го класу Для того, щоб поділити число на 100 , на 1000 і т.д (або помножити) треба знати правило, яке вивчається аж у 4-му класі. Абітурієнти наступного року будуть так само казати, що в минулому році тест був легкий, а от наш тест-2019 - найскладніший з усіх попередніх. ХІМІЯ - це така наука, яку опанувати можна тільки ГОЛОВОЮ праціюючи СИСТЕМАТИЧНО, а не епізодично. Тест-2018 за складністю нічим не відрізняється від попередніх. БАЖАЮ УСІМ АБІТУРІЄНТАМ УСПІХУ.
Ірина
На мій погляд тести не були сильно важкими, задачі теж можна було б розв’язати, якби не час. Тут реально занимало часу. Мозок - це не комп’ютер, мусить подумати. Доречі, задача на надлишок і недостачу ми вчимо в школі на самому примітивному рівні, а глибше розглядаємо лише при підготовці до олімпіад. Думаю, що в таких задачах мали б бути уточнення, наприклад "при розрахунку врахувати, що можливе утворення кислої солі або т. Інше..."
citizen
Задачі і тести дуже прості, числа просто ідеальні. Серйозно,вам важко поділити 9.3 на 93, або 2.5 помножити на 84?
Денис Звірко
!!! ВНИМАНИЕ !!! Меня зовут Денис. Мы с моим другом Сергеем студенты 2 курса НМУ им. Богомольца создаем большую общину абитуриентов нашего ВУЗа! Для чего это нужно? В этой беседе мы: - вооружим вас весьма полезными знаниями перед 1 сентября; - расскажем о особенностях процесса обучения в НМУ и других аспектах, касающихся наших студентов-медиков; - ознакомим с материалами по разным предметам; - и еще не мало важно, сдружим вас с другими абитуриентами; Попасть в нашу толпу и стать одним из самых подкованных знаниями абитуриентом очень просто: Обращайтесь в ЛС (Telegram): @hymenolepis @sqwlvv
Марія
Ви або робіть задачі з легкими числами,щоб було зручно рахувати,або дайте більше часу на виконання,бо це був жах.Часу мало,спека,в аудиторії страшна задуха,велетенський стрес,ще й числа сатанінські.В мене було 33 інсульти одразу.Дякую.
Татьяна Кубай
Для Марія: Вчитель хімії. Шановна числа підібрані в задачах так що калькулятор не потрібний. Такі розрахунки діти вчать робити в початковій школі.
Коментувати
Батько
Підсумок підбору таких задач полягає в тому.що він урівнює і середньо статистичного учня.який розв язує стандартні задачі і того що нічого не розв я зує в результаті на зно ні один ні інший нічого не робить.Навіть окисно відновне не піддається загальним правилам урівнювання.
Искандер
В тетраде номер 5 , в 51 задании , ответ 20 , а не 15 !!!! Учителя считали несколько раз и я тоже !
Виолетта
Для Искандер: нет. Там ответ 15. Так как 0.05 моль CaCO3 затратится на получение ещё и кислой соли..
Андрій
Питання в задачі: скільки утворилось середньої солі правильно 20 г. А якщо запитували скільки лишилось середньої солі, тоді 15 г. Експерти самі не розуміють, що запитують в умові задачі
Хімік
Оскільки через вапняну, воду ПРОПУСТИЛИ 0,25 моль карбон(IV) оксиду, то відбулися всі можливі реакції та уворилося в результаті 15 г середньої солі!
Коментувати
Сергей
41 задание тетрадь 1 соответствие бутан-2ол нет формулы спирта а дана етера , соответствие бут-2ен нет формулы дана формула 2-метил проп-1ен или я неправ?
!
Для Сергей: Уважно читай завдання: потрібно встановити відповідність між назвою речовини і формулою одного з її структурних ізомерів. Ізомер бутан-2-олу - етер, ізомер бут-2-ена - 2-метилпроп-1ен.
Коментувати
Оксана Миколаївна
У задачі 50 некоректно поставлене запитання щодо масової частки . слід завжди вказувати (%), якщо її шукають у відсотках! В інших задачах вказано, а тут ні. Що має думати учасник зно? Вважаю, якщо цифри правильні, задачу потрібно зараховувати!
!
Для Оксана Миколаївна: читайте уважно http://osvita.ua/doc/files/news/611/61132/Himiya-Osnovne-ZNO_2018-Zoshyt_1.pdf
Коментувати
summer
Ті, хто розказує про високі рівні завдань і ниє, що завдання надскладні, скажу вам так: це було одне з найгуманніших(простих) ЗНО періоду 2015-2018 років, вчитися треба, а не жалітися на завдання. Всі завдання були коректні і справедливі, задачі були особливо гуманні. У мене в аудиторії був один учасник, який хотів писати апеляцію з приводу, що Літій оксид не може додаватисч у розчин з Літій гідроксидом, РОЗЧИН ЖЕ Ж, це взагалі абсурд. Так що, народ, треба було вчити хімію, бо "шара" не прийде!!!!
Світлана
Для summer: Ті хто далекі від шкільної програми скажу вам так: це було одне з найскладніших ЗНО періоду 2015-2018 років. Часу не вистачає, питання поставлені таким чином, щоб запутати дітей. А в задачі 50 потрібно врахувати відповідь 20, так як в умові наголошено на утворенні середньої солі.
???????????????
З якого лиха враховувати неправильну відповідь? Проблема в тому, що не лише учні, а й учителі не вміють розв’язувати задачі, які потребують не шаблонного, а логічного мислення.
Коментувати
ЗНО 2018
А хтось будет подавати апеляцію, бо я не згодна з рівнем завдань. Я вважаю, що пороговий бал має бути нижче 150 з хімії, адже в медецині треба знати біологію, адже ми не робимо ліки, як , на приклад, фармацевти, у яких прохідний бал 100+
Ekaterina Krivoruchenko
Для ВНО 2018: согласна
Олена
Так я теж погоджуюся
ТамілаЛ
Для ЗНО 2018: У медЕцині взагалі не потрібні ні хімія, ні біологія. А у медИцині потрібні грамотні спеціалісти. Які знають і біологію, і хімію, і хоча б основи фізики та володіють рідною мовою. Якось не виникає бажання приходити на повторний прийом до лікаря, який на обкладинці картки пише великими літерами "пеніцЕлін" (реальний факт, лікар-інтерн).
Коментувати
nadia
тест з хімії буі найважчим і т хто складав завдання вони самі ніколи не розв язали і складають тзавдання ті хто ніколи не вчився в школі або вчився за сало.зараз багото людей проклинають тих людй які знущаються над нами і ті прокльони збудуться.
оля
На ЗНО по математике каждый год последние задачи очень сложные(уравнения с параметрами, например) и что? Никогда никто не возмущается. Это тоже- не школьная программа как бы!!! Более умные набирают больше баллов. И это правильно!
Учасниця ЗНО
Для оля: взагалі то параметри вчаться в школі нема чого
оля
Для Учасниця ЗНО: Цікаво, в якій? За якою програмою? Минулорічны навітьде-які викладачі техліцеїв не могли розв’язати.
оля
минулорічні
Коментувати