Osvita.ua ЗНО Відповіді на тести ЗНО Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2018 року
Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2018 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії 2018 року

Завдання та відповіді на тест ЗНО з хімії 2018 року

Освіта.ua
14.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Онлайн-тест пробного ЗНО-2019 з української мови Завдання та відповіді пробного ЗНО з української мови та літератури на сайті «ЗНО онлайн»
Як визначити результати пробного ЗНО Для визначення результатів необхідно скористатись сервісом, що функціонуватиме до 18 березня
Пробне ЗНО з української мови: напередодні тестування Для участі у пробному тестуванні з української мови цього року зареєстровано 166 тисяч осіб
16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови У суботу в усіх регіонах України відбудеться пробне тестування з української мови та літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Inna
Як можна ознайомитись з завданнями додаткової сесії з хімії. По іншим предметам є, окрім хіміх
Роман
І як на мене, то при перевірці задач слід враховувати не лише відповідь, а й розв’язок. Дехто робить помилки в обчисленнях, а сам хід задачі правильний. Зно ж з хімії, а не з математики
Роман
Проблема не в тому, що завдання складні, а в тому, що скрізь наголошують "завдання зно на рівні стандарт". Це НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ!!! Учень, що вивчає хімію на рівні стандарт без репетитора не підготується!!! Не вводьте людей в оману, скажіть що зно(з хімії) на академічному рівні або змініть програму в 11 класі (рівень стандарт), бо в 10 класі таких проблем немає. Жодного питання не було з курсу 11 класу по стандарту... ЖОДНОГО!!! Складається враження, що все роблять для того щоб репетитори мали роботу
Чеслава
Для Роман: Полностью поддерживаю Ваше мнение. Но есть маленькая особенность в том, что в программах уровня стандарт по химии уже оговаривается такой момент - эта программа не позволяет приобрести знания, необходимые для поступления на специальности где необходимы знания по химии. Вот и получаются такие результаты, ведь за 1 час в неделю по этой облегченной программе выпускникам преподают только знания предмета прикладного характера. Многие же заявляли в своё время - зачем мне знания по химии? Вот их теперь и нет.
Роман
В містах де є паралельні класи учні мають вибір, а в селах?.. В нас обрали філологічний профіль, бо укр. мову здають всі, тому й фізика, хімія, математика... на рівні стандарт, бо ж такі предмети обирають окремі учні. Якби, як раніше, можна було б обирати універсальний профіль (хоча б в сільських школах), де предмети вивчаються на рівні академічному, то й не виникало б таких проблем!
Коментувати
mikrezz
Ну, що можу сказати з цього приводу: для людини, яка вчилась 3 роки тому у школі, а хімія останній раз вивчалась на 1 курсі медичного коледжу, то для мене ЗНО було складним. Коли мозок вже живе одним клінічним мисленням, то важко його переключити на чисто логічне)) Шкода лише результатів з мови та біології. Хоча є велика радість, що ти молодший спеціаліст і можеш складати вступні іспити. За школярів прикро, в них немає можливості на другий шанс у цьому році. Дякую за ЗНО, висновки зроблено, буду краще вчити хімію))
Катя
Тести були складні. Таке враження, що крім органічних речовин і вчити нічого не треба. Багато хто так і не набрав 150 балів. Скільки розчарування... Наче і знаєш, а на ЗНО все губиться.
Марія
Що хотілося би сказати про ЗНО з хімії цього року: вважаю, що воно не відповідає шкільній програмі - в школі не вчать ароматичних спиртів, реакції алкінів-1 з аміач.розчином аргентум оксиду і т.д. Ви не звернули увагу, що колись правильні відповіді на завдання подавали у вигляді таблиці,в останній колонці якої писали в якому підручнику можна знайти правильну відповідь. А де це тепер?Якими підручниками мають користуватися діти? І ми забуваємо тести повинні бути розраховані на середньостатистичного абітурієнта, а не ліцеїста і т.д. Не хочу образити наших вчителів, але я думаю, що якщо би їх зібрали, створили умови ЗНО і дали ці тести, то мабуть половина їх би не зробила. Для чого ускладнювати дітям життя? Навіщо їх плутати у формулюванні тесту?На один тест з однозначною відповіддю має йти одна хвилина, а тепер тести такі, що займають третину або половину сторінки. Хай ті хто складають ці ЗНО подумають в що вони його перетворюють.... І нехай дадуть можливість дітям із села теж їх написати
Грушевська
У перші роки проведення тестування в зошитах ЗНО була ЧЕРНЕТКА. Вона необхідна. Місця для виконання обчислень дійсно немає. Але для обчислень калькуляторами НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ДОЗВОЛЯТИ користуватися. Треба вміти множити і ділити числа у стовпчик. А для цього потрібно ДОБРЕ знати, всього навсього, таблицю множення, яка вчиться учнями в кінці 1-го класу Для того, щоб поділити число на 100 , на 1000 і т.д (або помножити) треба знати правило, яке вивчається аж у 4-му класі. Абітурієнти наступного року будуть так само казати, що в минулому році тест був легкий, а от наш тест-2019 - найскладніший з усіх попередніх. ХІМІЯ - це така наука, яку опанувати можна тільки ГОЛОВОЮ праціюючи СИСТЕМАТИЧНО, а не епізодично. Тест-2018 за складністю нічим не відрізняється від попередніх. БАЖАЮ УСІМ АБІТУРІЄНТАМ УСПІХУ.
Ірина
На мій погляд тести не були сильно важкими, задачі теж можна було б розв’язати, якби не час. Тут реально занимало часу. Мозок - це не комп’ютер, мусить подумати. Доречі, задача на надлишок і недостачу ми вчимо в школі на самому примітивному рівні, а глибше розглядаємо лише при підготовці до олімпіад. Думаю, що в таких задачах мали б бути уточнення, наприклад "при розрахунку врахувати, що можливе утворення кислої солі або т. Інше..."
citizen
Задачі і тести дуже прості, числа просто ідеальні. Серйозно,вам важко поділити 9.3 на 93, або 2.5 помножити на 84?
Денис Звірко
!!! ВНИМАНИЕ !!! Меня зовут Денис. Мы с моим другом Сергеем студенты 2 курса НМУ им. Богомольца создаем большую общину абитуриентов нашего ВУЗа! Для чего это нужно? В этой беседе мы: - вооружим вас весьма полезными знаниями перед 1 сентября; - расскажем о особенностях процесса обучения в НМУ и других аспектах, касающихся наших студентов-медиков; - ознакомим с материалами по разным предметам; - и еще не мало важно, сдружим вас с другими абитуриентами; Попасть в нашу толпу и стать одним из самых подкованных знаниями абитуриентом очень просто: Обращайтесь в ЛС (Telegram): @hymenolepis @sqwlvv
Марія
Ви або робіть задачі з легкими числами,щоб було зручно рахувати,або дайте більше часу на виконання,бо це був жах.Часу мало,спека,в аудиторії страшна задуха,велетенський стрес,ще й числа сатанінські.В мене було 33 інсульти одразу.Дякую.
Татьяна Кубай
Для Марія: Вчитель хімії. Шановна числа підібрані в задачах так що калькулятор не потрібний. Такі розрахунки діти вчать робити в початковій школі.
Коментувати
Батько
Підсумок підбору таких задач полягає в тому.що він урівнює і середньо статистичного учня.який розв язує стандартні задачі і того що нічого не розв я зує в результаті на зно ні один ні інший нічого не робить.Навіть окисно відновне не піддається загальним правилам урівнювання.
Искандер
В тетраде номер 5 , в 51 задании , ответ 20 , а не 15 !!!! Учителя считали несколько раз и я тоже !
Виолетта
Для Искандер: нет. Там ответ 15. Так как 0.05 моль CaCO3 затратится на получение ещё и кислой соли..
Андрій
Питання в задачі: скільки утворилось середньої солі правильно 20 г. А якщо запитували скільки лишилось середньої солі, тоді 15 г. Експерти самі не розуміють, що запитують в умові задачі
Хімік
Оскільки через вапняну, воду ПРОПУСТИЛИ 0,25 моль карбон(IV) оксиду, то відбулися всі можливі реакції та уворилося в результаті 15 г середньої солі!
Коментувати
Сергей
41 задание тетрадь 1 соответствие бутан-2ол нет формулы спирта а дана етера , соответствие бут-2ен нет формулы дана формула 2-метил проп-1ен или я неправ?
!
Для Сергей: Уважно читай завдання: потрібно встановити відповідність між назвою речовини і формулою одного з її структурних ізомерів. Ізомер бутан-2-олу - етер, ізомер бут-2-ена - 2-метилпроп-1ен.
Коментувати
Оксана Миколаївна
У задачі 50 некоректно поставлене запитання щодо масової частки . слід завжди вказувати (%), якщо її шукають у відсотках! В інших задачах вказано, а тут ні. Що має думати учасник зно? Вважаю, якщо цифри правильні, задачу потрібно зараховувати!
!
Для Оксана Миколаївна: читайте уважно http://osvita.ua/doc/files/news/611/61132/Himiya-Osnovne-ZNO_2018-Zoshyt_1.pdf
Коментувати
summer
Ті, хто розказує про високі рівні завдань і ниє, що завдання надскладні, скажу вам так: це було одне з найгуманніших(простих) ЗНО періоду 2015-2018 років, вчитися треба, а не жалітися на завдання. Всі завдання були коректні і справедливі, задачі були особливо гуманні. У мене в аудиторії був один учасник, який хотів писати апеляцію з приводу, що Літій оксид не може додаватисч у розчин з Літій гідроксидом, РОЗЧИН ЖЕ Ж, це взагалі абсурд. Так що, народ, треба було вчити хімію, бо "шара" не прийде!!!!
Світлана
Для summer: Ті хто далекі від шкільної програми скажу вам так: це було одне з найскладніших ЗНО періоду 2015-2018 років. Часу не вистачає, питання поставлені таким чином, щоб запутати дітей. А в задачі 50 потрібно врахувати відповідь 20, так як в умові наголошено на утворенні середньої солі.
???????????????
З якого лиха враховувати неправильну відповідь? Проблема в тому, що не лише учні, а й учителі не вміють розв’язувати задачі, які потребують не шаблонного, а логічного мислення.
Коментувати
ЗНО 2018
А хтось будет подавати апеляцію, бо я не згодна з рівнем завдань. Я вважаю, що пороговий бал має бути нижче 150 з хімії, адже в медецині треба знати біологію, адже ми не робимо ліки, як , на приклад, фармацевти, у яких прохідний бал 100+
Ekaterina Krivoruchenko
Для ВНО 2018: согласна
Олена
Так я теж погоджуюся
ТамілаЛ
Для ЗНО 2018: У медЕцині взагалі не потрібні ні хімія, ні біологія. А у медИцині потрібні грамотні спеціалісти. Які знають і біологію, і хімію, і хоча б основи фізики та володіють рідною мовою. Якось не виникає бажання приходити на повторний прийом до лікаря, який на обкладинці картки пише великими літерами "пеніцЕлін" (реальний факт, лікар-інтерн).
Коментувати
nadia
тест з хімії буі найважчим і т хто складав завдання вони самі ніколи не розв язали і складають тзавдання ті хто ніколи не вчився в школі або вчився за сало.зараз багото людей проклинають тих людй які знущаються над нами і ті прокльони збудуться.
оля
На ЗНО по математике каждый год последние задачи очень сложные(уравнения с параметрами, например) и что? Никогда никто не возмущается. Это тоже- не школьная программа как бы!!! Более умные набирают больше баллов. И это правильно!
Учасниця ЗНО
Для оля: взагалі то параметри вчаться в школі нема чого
оля
Для Учасниця ЗНО: Цікаво, в якій? За якою програмою? Минулорічны навітьде-які викладачі техліцеїв не могли розв’язати.
оля
минулорічні
Коментувати
Містер Х-Анонім
Чому в 17 завданні обидві відповіді правильні, адже найактивніший метал - найсильніший відновник, а не окисник. І як можна зрозуміти, чи відбулась реакція, якщо всі пробірки ідентичні?
Vlad Marhaichuk
Для Містер Х-Анонім: .. реакція відбулася бо метал Z активніший і витісняє метал X із хлориду
Vlad Marhaichuk
В см?
ALINA
Окисні властивості зменшуються ( якщо дивитися по групі) , а активність металів збільшується ( від Літію до Францію , наприклад). А про реакцію можу сказати так: більш активний метал витискує менш активний у пробірці, саме для цього і було наведено дані про активність металічних елементів, де X - найменш активний, а Z- найбільш. Якщо ж метал менш активний, то реакція взагалі не відбудеться
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!