Вступники мають підтвердити намір складати ЗНО

Підтвердити участь у ЗНО необхідно на Інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня

Вступники мають підтвердити намір складати ЗНО

Майбутнім учасникам національного мультипредметного тесту буде необхідно підтвердити своє бажання пройти тестування.

Відповідна умова визначена календарним планом організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Підтвердити свою участь у ЗНО вступникам необхідно на своїй Інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИТЕСТ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
А якщо я зареєструвалась на Нмт і непідтвержу свою участь в Нмт(тобто не зможу здати тест) то буде в мене атестат про закінчення середньої освіти?
Наталія
А якщо зникне інтернет-з"єднання під час проходження тесту? Що робити учаснику тоді?
Тетяна
Добрий день. Чи можливо буде здати мультитест в Чехії?Зважаючи на обставини важко сказати де буде знаходитися випускник. Чи можливо коригувати місце проходження мультитесту
Chevalier
Для Тетяна: Приблизно з 20 травня буде список країн, де планують проводити НМТ. Впевнений, що Чехія буде в переліку. В УЦОЯО розуміють, що ситуація стрімко змінюється, тож з 21 червня до 7 липня потрібно буде обрати назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) Ви плануєте перебувати в період проведення НМТ.
Коментувати
Вікторія
Цікавить питання: підтверджувати і складати мультипредметний тест мають усі учні чи лише ті, хто планує поступати у ВНЗ? Якщо учень планує поступати в училище і йому не буде потрібно ЗНО, то свідоцтво про закінчення школи він отримає?
Chevalier
Для Вікторія: Свідоцтво про повну загальну середню освіту отримують всі випускники, оскільки вони звільнені від ДПА. Для вступу до закладів професійно-технічної освіти складання НМТ не потрібне.
Галина
Чи потрібно здавати цей тест тим хто минулого року здав ЗНО і непоступив, а цього року хоче поступати з тим ЗНО що здавав?
Наталія
І нас це питання цікавить. Дякую.
Коментувати