Вступники мають підтвердити свою участь у ЗНО

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання мають підтвердити свою участь у тестуванні

Вступники мають підтвердити свою участь у ЗНО

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають підтвердити свою участь у тестуванні.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Зокрема, вступники, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками Національного мультитесту ЗНО. Для участі в тестуванні вони мають обов’язково підтвердити своє бажання проходити тест на своїх інформаційних сторінках. Відповідна опція буде доступна у травні.

Окрім того, майбутні учасники ЗНО мають повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні.

Ті учасники, які встигли отримати сертифікат учасника ЗНО, мають доступ до своєї сторінки уже зараз. Багато учасників отримали інформацію про логін і PIN-код для доступу від керівників закладів освіти, де вони навчаються.

Інші ж зареєстровані особи невдовзі отримають на вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону SMS із даними для входу на інформаційну сторінку.

Якщо ж учасники не отримають цих відомостей, то з 12 до 19 травня працюватиме спеціальна гаряча лінія, де можна буде дізнатися номер і PIN-код для доступу до інформаційної сторінки.

Водночас вступники, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку)  упродовж періоду реєстрації (1 лютогоー19 квітня), зможуть зробити це в червні, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток. Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії тестування.

Що важливо знати про проведення ЗНО в 2022 році

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
Допоможіть будь-ласка, як підтвердити участь у ЗНО на інформаційній сторінці. Відправили ссилку на підтвердження, а як підтвердити не знаю.
Павлюк
Доброе утро, мы подтвердили регистрацию, получили Коди пароль . Вопрос:ребенок зарегистрирован в Мариуполе, а задавать будет в Киеве.что для этого ещё нужно сделать?? Спасибо.
Анастасія
Для Павлюк:Підскажуть будь-ласка як ви підтвердили участь у ЗНО
Коментувати
Елена
Что нужно сделать,чтобы подтвердить участие?как зайти в кабинет? По email и номеру регист.карточки не получается войти, а смс не пришла
Марина
А до якого числа треба дати підтвердження участі у НМТ? Поки ця опція недоступна ... Питань все більше, відповідей ніхто не знає
Олена
Море. Просто таки море відповідей :’( Наші питання ігноруються. Мій син теж вчив фізику та англійську, математику, але не історію
Галина
Для Олена: а на чії відповіді Ви тут розраховуєте? Це не сайт міністерства освіти. Тут відповіді дають такі ж користувачі як і Ви, але може більш обізнані в якомусь питанні. Але це не означає, що вони мають відповідати на питання, до яких не знають відповідей або взагалі ті які взагалі не сюди мають бути адресовані (Питання Надії "як підготуватись в умовах стресу" дуже індивідуальне, може вона взагалі не зможе підготуватись, може їй замість занять з предмету слід звернутись до психолога)
Коментувати
Надежда
Готували англ. Та географію. Історію ні. Як за два три місяці підготуватися, та ще й в умовах війни та стресу? Краще б нічого не чіпали.
Тетяна
Для Надежда: така сама ситуація. Знаходимось за кордоном в евакуації все залишилось вдома. Англійську він хочаб практикує. На сайті міністерства ігнорують цю проблему. Є навіть петиція.
Коментувати
Віта
Я в шоці від того, що влада вирішила для наших дітей!!! Почуєте нарешті нас коли-небудь чи ні?! Коли наші діти навчалися в 9 класі була пандемія, в 11 війна....може цього достатньо?! Чи треба продовжувати знущатися з дітей ще й оцим безглуздим тестом? Дитина планувала вступати в мед ВУЗ, два роки титанічно готувала хімію та біологію, а тепер до чого оця історія?! Пожаліли б дітей та витрачених коштів батьків на репетиторів.
Анора
Ми взагалі знаходимось в країні, де неможливо пройти тестування. На жаль, країни Середньої Азії не займаються цим питанням. Як нам бути? Повертатися в країну, де йде війна, щоб здати тест?
Тетяна
Потрібно щось з цим робити. Якщо в нас війна, то повертатися з закордону щоб здати тест? Нам в Ірпінь зруйнований точно ще не потрібно. Та і всі, мабуть, не можуть знати де ми будемо і що з нами буде в липні.
Наталя
Зараз ми живемо одним днем. І що буде в липні, де ми будемо, ми нічого не знаємо, нажаль...
Rick
Я не знаю когда у на нас начнутся боевые действия,и где я буду находится.Я не Ванга.
***
Полный АБСУРД!!! Только ОТМЕНА ЗНО Кому нужны эти тесты.Надо жизни наших Детей сохранить.
Татьяна
Місце перебування залежить від того, де зараз військові дії. Як в теперішній ситуації можно знати відповідь на це питання.
Катерина
Ми не знаємо, де будемо у липні, плануємо переїжджати до іншої країни, але сказати зараз, коли саме ми там будемо, чи будемо взагалі, просто неможливо
Инна
Я взагалі в іншій країні. У мене номер телефону не дійсний зараз. Яка взагалі Смс? У мене не було інтернета 2 місяці. Як я повина здавати ЗНО, якщо пропустила багато і вчителів майже немає взагалі? Не смішно!
Юлія
Доброго дня. Чи можна буде змінити дані при необхідності про місце складання тесту? Неможливо зараз точно визначити місце, де випусник буде складати тест.
Дар'я
Вибачте, але як я можу знати, де буду у липні? Ми буквально на валізах сидимо и визначити, де я буду в травні - просто неможливо! Що це взагалі за умови такі? Моя однокласниця виїхала у швидкому порядку до Польщі взагалі, вони навіть не знали, що прийдеться кудись їхати. Просто безглуздя. Закрили б вступ у цьому році та дали б відстрочення, чим зараз сиди і голову ламай - де я буду у липні.
Інна
А скажіть що робити тим дітям які за кордоном. Ми наприклад в Греції гроші закінчились, виїхати не можемо, а в посольстві тут тест не можна написать. То чому не зробити повністтю дистанційний тест на власному ноуті.
Марія
Неможливо зараз визначити, де вступник буде у липні, просто неможливо. В регіоні, де живе моя дитина, ведуться бойові дії, місто під обстрілами щодня. І навіть люди,які вияїхали в більш безпечні місця не зможуть надати таку інформацію, пишу з власного досвіду. Багато хто змушений змінювати місце перебування іноді навіть кілька разів на місяць! Чи можна буде змінювати ці відомості в кабінеті вступника? Чи, можливо,все ж таки варто говорити про повністю дистанційний формат (з дому) хоча б для тих, хто знаходиться на території областей, де ведуться активні бойові дії? Сьогодні можливість виїхати хоча б на час складання тесту може бути, але завтра (не дай Боже), її може і не бути. Тоді дитина апріорі позбавлена права на вступ, бо не дістанеться тих безпечних мість, де можна буде складати тест.
Ольга
Поясніть мені, як в теперішній час можна сказати напевно де ти будеш через 2 місяці, коли невідомо що буде завтра!!!! Ви при своєму розумі такі умови ставити дітям і батькам?
Катерина
Для Ольга: згодна на всі 100%
Марія
Підтримую. Таку інформацію ніяк не можуть дати жителі областей, де ведуться бойові дії, закорема, Харківської, ситуація моде змінитися будь-якої миті.
Коментувати