Усі тести ЗНО відбудуться за графіком, – УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання заявили, що графік тестування змінюватись не буде

Усі тести ЗНО відбудуться за графіком, – УЦОЯО

В Українському центрі оцінювання якості освіти висловили переконання, що завдяки суспільному діалогу, календарний план ЗНО в 2022 році забезпечить комфортні умови для випускників, школярів інших класів та вчителів.

Про це йдеться у повідомленні УЦОЯО у відповідь на невдоволення столичних чиновників, які заявляють, що проведення ЗНО заважатиме проведенню свята Останнього дзвоника та проведенню уроків для інших учнів.

Окрім того, в Українському центрі оцінювання якості освіти запевнили цьогорічних учасників ЗНО та їхніх батьків, що всі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка.

«Ми розуміємо труднощі, пов’язані з неможливістю організації Свята останнього дзвоника в зручний для учасників освітнього процесу день, 28 травня, перепрошуємо за ці та інші ускладнення, пов'язані з організацією навчально-виховного процесу в дні проведення ЗНО», – зазначили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Як відомо, на початку березня директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян висловила невдоволення тим, що проведення зовнішнього оцінювання з математики призначене на 28 травня – день, коли в Києві планували провести свято Останнього дзвоника.

Пізніше, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що графік тестування є некомфортним, оскільки 280 тисяч київських школярів 1–10 класів мають поступитися місцем в аудиторіях одинадцятикласникам, які складатимуть ЗНО в травні цього року.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
У цьому році було дуже важко через пандемію. Діти готувалися майже самі , з такою підготовкою ДПА у вигляді ЗНО буде низьким . А в коледжах багато дітей можуть вилетіти і їхнє життя буде перекреслене. Я сподіваюсь ,що нас почують і відмінять ДПА ( ЗНО) .
Emma Emiliya
Ухвалити законопроєкт № 5014 від. 04.02.2021. Відмінити обов’язкову здачу ДПА у формі ЗНО 2020/ 2021 навчального року студентам коледжів та учням 11 класів, через складну епідеміологічну ситуацію в Україні
Яна
Чому чировники ви такі байдужі! Просимо відмінити ДПА для дітей які отримують повну середню освіту та вчаться в коледжах і не планують поступати, адже не має можливості якісно підготуватись, у дітей стреси, червона зона, транспорт не працюює, інтернет переривається, психологічро важко, діти хворіють, викладачі хворіють, батьки хворіють, чому чиновники та депутати ви такі байдужі ! Ви б вже давно мали це питання закрити а ви ще доклали обовязкову математику!
Марина
Відмініть (ДПА)ЗНО!Дуже важко готуватися до ДПА(ЗНО)коли ти на дистанційному навчанні, а особливо коли ти навчаєшься на 2 курсі коледжу (готуєшся до екзаменів) і паралельно готуєшся до ДПА .Це просто неможливо !Також більшість дітей бояться не скласти ДПА(ЗНО) і вилитіти з навчального закладу(2 роки навчання втрачені даремно)Дуже сподіваюся ,що ДПА(ЗНО) відмінять !
Оля
В тому році, коли хворих було в рази менше, одинадцятикласникам відмінили ДПА, ЗНО здавали лише ті, хто вступав до вишів. В цьому році захворювання б’є рекорди, а ЗНО залишили для випускників обов’ язковим.
Василь
_Ухвалити законопроєкт № 5014 від. 04.02.2021. Відмінити обов’язкову здачу ДПА у формі ЗНО 2020/ 2021 навчального року студентам коледжів та учням 11 класів, через складну епідеміологічну ситуацію в Україні. Распространяйте
Наталія
Ще не провели ЗНО 2021, проте "календарний план ЗНО в 2022 році забезпечить комфортні умови для випускників, школярів інших класів та вчителів", як розуміти?
Олександр
Для Наталія: УЦОЯО визнав свої помилки в календарному плані ЗНО в 2021 році, але виправить їх лише в наступному.
Коментувати
ДНЗ
Сліпий казав - ПОБАЧИМО. Щось я сумніваюсь що за графіком) Якщо в БЕРЕЗНІ відмінили ДПА за 3 місяці до його проведення, значить щось дійсно не так
1dd
Світ розвиває сучасні технології,it,вкладає величезні гроші в освіту.Вони розуміють,що тільки так можна бути передовими і успішними країнами.І тільки країна третього світу Україна робить все,щоб рівень освіти знижувати з року в рік.Бо треба відмінити дпа,зно).Це дпа хоч трохи заставляло вчитись навіть тих,хто ніколи не вчився.Ні,відмінимо,бо тяжєло.А що далі?Яке майбутнє чекає Україну через десять років?А для чого думати-нехай влада думає за нас,головне скасувати ті ненависні зно і дпа)))
Некит
Вот очень интересно, почему мой вчерашний комент - вопрос удален? Еще вечером вчера спрашивал что с дпа в техникуме.я на втором курсе и мне нужно сдавать дпа , что бы остатся дальше в техникуме? Бред!!! Так входят ли 11 класы дпа в отмену в этом 2021году?
Поступающий
Существа, которые придумали ЗНО и придумали, что это нужно для поступления, чтоб вы сдохли и будьте вы прокляты!
Егор Мельников
Для Поступающий: Я поддерживаю Вас и прекрасно Вас понимаю!!!
Коментувати
Виталина
Смешно то что ДПА для 4 и 9 классов убрали, хоть это лёгкие экзамены. А ЗНО, не смотря на то что ученики 11 классов/студенты просидели дома на дистанционке больше 1 года пиная одну часть тела, не отменили)) Я уже вижу как ученики/студенты на нервных срывах, с психическими проблемами живут, ну определённая часть НЕ живёт. Это же супер, такое счастье, такая радость)))
Даяна
Для Виталина: я сдавала ЗНО в 2020, так же просидели больше чем пол года на дистанционке, не готовясь до ЗНО от слова совсем. На самом деле, там ничего сложного нету! Все задания на логику! Обыкновенные тесты. Я абсолютно ничего не зная набрала высокий бал, не готовясь и не сидя над книгами ночами!! А те кто зубрили и два года подряд готовим к ЗНО не сдали из-за переживай, Просто никогда не нужно переживать и думать о плохом))
Даяна
Для Виталина: ошибочка, в 2021*
Ooo
А те, що ЗНО 2021 ще не було,то нічого?
Коментувати
Natali
А отменить зно в форме дпа в колледжах не хотят, случайно! Учитывая то, что дети сдавали зно после 9го класса, а потом ещё и вступительные экзамены в колледж. А теперь после второго курса ещё сдавать 4 предмета не понятно для чего, хотя им потом ещё два года в колледже учиться! Где смысл и логика?!
Галина
Для Natali: яке зно після 9 класу вони здавали? вони в школі дпа здавали
Коментувати
Elen
Логічно було б скасувати ДПА у формі ЗНО для 11 класу, хто хоче вступати до закладів вищої освіти - здає ЗНО, всі інші - нехай насолоджуються гарними оцінками в свідоцтві про загальну середню освіту :)
Даяна
Для Elen: Так и есть) 2021 на выбор, и в 2022 так же
Коментувати
Валентина
Рассмотрите пожалуйста и отмену ДПА для 11 класса.очень важно и нужно это сделать.
Поступающий
Для Валентина: Лично мне вообще не нужно нафиг ни ЗНО, ни ДПА, тем более, по математике, но чтобы поступить в КОНСЕРВАТОРИЮ, какой-то дядя или какая-то тётя в министерстве образования придумали, что нужно ЗНО по математике... хотя, по факту не пригодится никакое, ни по математике, ни по истории Украины, ни по укр. яз/лит!
Коментувати
Студент
А якже ДПА у формі ЗНО, що буде з цим.Як для 4 і 9 скасували, то і нам 11 скасуйте !!!
Мммм
Відмінити ДПА також 11 кл, а кому для вступу потрібна математика нехай здають ЗНО.
Олександр
Ну, оскільки попередній мій попередній пост використали і видалили, то напишу інший ;) Мало хто пам’ятає, але минулого року УЦОЯО разом з т.в.о. міністерки також "рвали на собі матроски" щодо обов’язкового проведення ДПА у формі ЗНО, термінів проведення автентичних та пробних ЗНО. Щодо останнього - проводили в Уряді прес-конференцію за день до строку його проведення, але його КМУ скасував. Те саме сталося із обов’язковим ДПА. Тому я б на місці освітніх чиновників був, як мінімум не таким категоричним в своїх заявах.
Dataart
Для Олександр: Для підняття провальних рейтингів "найвеличнішого" скасування дпа,а потім і зно для укрлюмпена-безпрограшний варіант.Рейтинги злетять вгору) От тільки діти,які дійсно вчаться і бажають отримати гідну освіту чомусь все більше їдуть вчитись за кордон,де потім і залишаться.Та це нічого,на гоках і в атб можна працювати і без освіти,олігархічна влада це всіляко підтримує.Наснаги Вам у знищенні української освіти(а значить і України)!Нам і ворогів не треба-все зробимо своїми руками!
Олександр
Для Dataart: як на мене, то Ви занадто ототожнюєте ДПА і ЗНО. І, як наслідок, сліпо боретеся за абсолютно не ефективне ДПА. І це не тільки моя оцінка (аргументував неефективність в багатьох коментарях на цьому сайті). Почитайте, наприклад, цей допис https://osvita.ua/blogs/80116/ І.Лікарчука - колишнього очільника УЦОЯО, людини, яка стояла у витоків ЗНО. Чи Ви вважаєте, що він також ворог України? Водночас переконаний, що українське суспільство не допустить скасування ЗНО, як загалом ефективного інструменту вступу до ЗВО.
Kot
Для Dataart: Я считаю, что это полный бред. Вы забываете, что есть людях, которые хотят учится и идеальны в своей профессии - не сдают какой-то бездарный предмет по ЗНО, ибо это просто им не дано, либо обычный психологический фактор - стресс . Мог стать великим музыкантом, а стал бомжом из-за кучки людей, которые решили, что тебе это нужно. Бред!
Коментувати
Директор
ДПА для 4 і 9 х класів вже відмінили. Його давно треба відмітити і в 11 класі. Це пережиток минулого. На який би бал не здав учень ДПА його все одно випустять зі школи. ДПА перетворили на батіг для вчителя. Так що це черговий привід обтерти ноги об педагога, а потім до Дня працівників освіти з трибуни прокукурікати, що Учителем школа стоїть.
Окунь
Что там за ДПА,хотели же отменить обязательную сдачу,а до сих пор игнорят,говорили что в первой половине марта дадут ответ
Для Окунь:
А ти не чув, що для оленів ДПА відмінили, а для окунів поки що ні?
Авраменко Олександр
Відмінили для 4-их і 9-их класів . З 11-ми коасами ше нічого не відомо
Коментувати