Приклади власних висловлень ЗНО з української

Зразки написання власних висловлень, що пропонувалися до виконання учасникам ЗНО впродовж 2012–2020 років

Приклади власних висловлень ЗНО з української

Фахівцями Освіта.ua підготовлені приклади написання власних висловлень, що пропонувалися до виконання учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури протягом 2012–2020 років.

Приклади написання власних висловлень будуть корисними майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання з української під час підготовки до тестування 2021 року.

Також майбутнім випускникам запропоновано для ознайомлення приклад написання власного висловлення демонстраційного тесту ЗНО з української мови і літератури 2021 року.

Крім прикладів написання власного висловлення, учасники можуть скористатися безкоштовним електронним посібником для підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.

ПРИКЛАДИ НАПИСАННЯ ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ

Освіта.ua
10.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
У деяких прикладах написання власних висловлень мало слів, треба приблизно 200, а не 130-150! Якось же треба рекомендацій дотримуватися...
Анастасія
Для Інна: власне висловлювання має бути написане не менше 100 слів, твори, які менше 100 не перевіряють! Тому власне висловлювання на 130-150 слів може бути! Не від кількості слів залежить бал, а він якості написання.
Коментувати
Ольга
Дякую, дуже переживаю за ЗНО, хочу здати його як найкраще, тому і вичиДякую, дуже переживаю за ЗНО, хочу здати його як найкраще, тому і вичи