Приклади власних висловлень ЗНО з української

Зразки написання власних висловлень, що пропонувалися до виконання учасникам ЗНО впродовж 2012–2021 років

Приклади власних висловлень ЗНО з української

Фахівцями Освіта.ua підготовлені приклади написання власних висловлень, що пропонувалися до виконання учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури протягом 2012–2021 років.

Приклади написання власних висловлень будуть корисними майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання з української мови, української мови та літератури під час підготовки до тестування 2022 року.

Крім прикладів написання власного висловлення, учасники можуть скористатися безкоштовним електронним посібником для підготовки до написання власного висловлення на ЗНО з української мови та літератури.

ПРИКЛАДИ НАПИСАННЯ ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ

Освіта.ua
08.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Інна
У деяких прикладах написання власних висловлень мало слів, треба приблизно 200, а не 130-150! Якось же треба рекомендацій дотримуватися...
Анастасія
Для Інна: власне висловлювання має бути написане не менше 100 слів, твори, які менше 100 не перевіряють! Тому власне висловлювання на 130-150 слів може бути! Не від кількості слів залежить бал, а він якості написання.
Коментувати
Ольга
Дякую, дуже переживаю за ЗНО, хочу здати його як найкраще, тому і вичиДякую, дуже переживаю за ЗНО, хочу здати його як найкраще, тому і вичи