Поріг тесту ЗНО з математики склав 9 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з математики

Поріг тесту ЗНО з математики склав 9 тестових балів

16 липня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з математики, який у 2020 році дорівнюватиме 9 тестовим балам.

Відповідне рішення комісії було ухвалено під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

У 2020 році тестування з математики пройшли 152 079 учасників. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики складає 12.71% від загальної кількості учасників тестування.

До 17 липня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з математики також будуть враховані, як державна підсумкова атестація з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з математики, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, дорівнював 62 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Вже є офіційна Таблиця переведення тестових балів у рейтингову оцінку з математики 2020 року http://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2020/07/Matematyka-SHkala-100-200_ZNO_2020.pdf . На вскидку - середнячкам 150+ добавили по 1 балу. А тим, хто наверху рейтингу бали, як у попередньому році. Потурбувалися. Ну хоч не менше!
Маша
хух 196 балів, дякую УЦОЯО за добре оцінений параметр /
.
Что если я выбрала математику 4 предметом , а хочу что б она зассчитывалась как ДПА , что делать ?
.
Для .: уже пізно, дпа вибирається при реєстрації
.
А как буду поступать , будет ли как-то засчитываться зно математика при поступление ?
Катя
ЗНО - это для поступления, выбираешь любые предметы для поступления какие сдала. Дпа -это для школы, как после 4, 9 класса. За счет ДПА можно было подтвердить оценку в аттестате.
Коментувати
.
По шкалі 2019 було 165, результати 155. Хай буде уже. Добре, що інші предмети склав краще, думаю.
Olenka
Для .: аналогічна ситуація
Пифагор
Для .: то есть 37 правильных ответов? это 165+, думаю даже 170 будет, но никак не 155
Коментувати
((((
коли результати?/
Марія Білоус
Хто автор такого неграмотного тексту?Це ганьба для такого сайту! Наприклад: "Кількість учасників ЗНО, які не склали тест ( правильно: тесту) з математики (відсутня кома) складає (правильно: становить) 12.71%..." Це тільки в одному реченні.
Максим Ківа
Для Марія Білоус: Що за дурня?? Вы - вчитель української мови? Правильно сказати "склали (кого? що?) тест, після " з математики " кома взагалі не потрібна, складати та становити це синоніми, можна і так і так. Якщо не знаєте правил, то не пишіть дурню!!!
Пенелопа
Максим Ківа: Щось не дуже у вас з українською. Кома там потрібна, бо відокремлює підрядне речення. Слово "складати" тут використовується недоречно, мабуть, автор статті перекладав з російської у гугл-перекладачі. Це слова має зовсім іншу конотацію.
Коментувати
Сергій
Скажіть а якщо дитина не писала заяву щоб їй зарахували ДПА у формі ЗНО результати прийдуть на школу всеодно чи це вже особиста справа дитини
Юлія
Для Сергій: Протоколи на школу прийдуть всерівно, просто з тих протоколів виберуть оцінки лише тим хто захоче внести оцінку у свідоцтво
Коментувати
Міра
коли буде таблиця переводу?/
Соня
для тих , хто забуває про ситуацію з пробним , 199 взагалі не існувало , якщо ти не набрав останього балу то одрузу втрачав 2 бали в рейтингу , в той час , коли раніше цих 61 балів переводилися як 199 . Той хто знаходився десь між 150-180 втрачав приблизно 6-9 балів в рейтингу, багато спеціалістів стверджували , що причина власне в заниженні порогу, тому радості з цієї малувато , хіба порадіти за тих хто набрав зовсім мало , а для всіх інших радіти причин немає , краще б підвищили до 11
Соня
Для Соня: https://testportal.gov.ua/materialy-pzno-2020/ тут можете знайти схеми переводу для всіх зно
Карина
Більше за все, що бали на пробному були такими низькими не через поріг, а через те, що занадто багато дітей вводили на сайті дуже хороші бали, тому вони вирішили, що все було легко, і вийшла така страшна таблиця переводу.
Коментувати
Анонім
Мої дорогенькі, а яке ви маєте право називати нас дурними???Ви думаєте, що нам було легко??По-перше, під час карантину ми не ходили на додаткові, а нам так багато задавали домашніх завдань, що ми навіть не мали часу готуватися до ЗНО. По-друге, є такі діти, які через переживання повиправляли правильні на неправильні або взагалі не могли заспокоїться і через це забули багато матеріалу.Щоб ви собі розуміли, що є діти, які дуже переживають, а, по-третє, у деяких містах був потоп(особисто дам ле я живу), то ми ледве добралися на місця проведення і знали б ви як ми перенервувалася, а, по-четверте, ми і так втомилися скільки готуватися!Є діти, які почали готуватися ще в червні.Коли прочитала коментарі, то в мене склалося враження, що ви бездушні тварюки.
ання
Для Анонім: ну але ж не 9 тестових балів поріг - це навіть смішно , хоча б 11 він мав би бути , бо якщо подумати ТО 9 балів це всього 33 та 34 завдання + 1 правильний тест
Анонім
Боже,але ви всі якісь злі люди.Заспокійся і так багато дітей не складали ЗНО, бо вирішили піти в коледжі.Математика цього року була складна і якщо вирішили, що порогивий бал ЗНО 9, то порадійти за дітей, а якщо ти складала ЗНО, то радій, бо в тебе буде вижчий бал.Які ж ви всі злі люди.ГАНЬБА!
маша
Для Анонім: того року не склав кожен 5 , а цього кожен 8, це свідчить про те що поріг мав бути вищим , бо ж він і розрахований на те, щоб певний відсоток отримав не склав, якби так не було , порогу не існувало , а такими штучними способами його занижувати сенсу немає , бо потреба взагалі його існування відпадає
Коментувати
Руслан
Не розумію чому всі так обурені. Ну зменшили пороговий бал і що? Бал ЗНО через це збільшиться у всіх, тобто на конкурс у ВУЗ на бюджет це також не вплине, всі хто написав більше будуть мати відповідно більші бали. Таблиця відповідності також буде відрізнятися від таблиці пробного ЗНО, бо більшість списували на пробному ЗНО, тому більшість написали краще і бал через це був відповідно низький у тих хто не списував. Не треба панікувати і називати всіх тих хто робив цю систему дурнями. Все продумано, а дурнями є ті хто не знає як працює ця система.
Олександр
Для Руслан: всі обурені тому, що такі роз’яснення жодного разу не написав УЦОЯО. Скільки тижнів на їх фейсбук сторінці і в інших соцмережах і професійних сайтах про це запитують, обурюються, обговорюють. А компетентний орган натомість мовчить. А коли говорить чи пише, то викликає ще більше питань.
аріана
Для Руслан: він не збільшиться , а знизиться ( як було це на пробному ) , а проблема в тому , що люди які складали зно минулого року та мають шанс подавати кращий результат , хоча набрали тоді меншу кількість тестових балів + поріг знизили штучно , а для чого не зрозуміло
Карина
Заспокойтеся! Таблиця на пробному була такою страшною не через поріг, а через те, що занадто багато дітей уводили на сайті дуже хороші бали. Такого на справжньому ЗНО не буде
Коментувати
Учитель
Якщо кожен раз пороговий бал підганяти під результат написання, то ніхто з учнів скоро не буде вчитися, адже поріг- це поріг вгадування. Що то за спеціалісти, якщо мають такі знання. Тест не відповідає рівням навчальних досягнень та зе й мізерний поріг. Який же стимул для навчання? То зробіть тоді поріг в 1 бал, може тоді навчальні заклади проведуть набір. Ганьба очільникам освіти!!! Це вже дебілізація країни
Qwerty
Для Учитель: чому це викликає в вас таке обурення? Ви справді вірите, що якщо збільшать поріг, діти почнуть вчитися? А якщо його зменшать, то діти не вчитимуться? В будь-якому випадку дитина, яка хоче здобувати знання - буде їх здобувати, в іншому випадку - не буде. І ніякий "поріг" не зможе вплинути на це, аж ніяк. Пороговий бал "підганяють" під результат написання не тільки для цього. Це також дозволяє визначити рівень завдань, адже зробити тести одинакової складності кожного року - просто нереально. Це буде тупо, а більшість завдань будуть просто завчені з минулих років. Так, можливо, це система не ідеальна, але це найкращий спосіб, тим більше, зважаючи на реалії сьогодення. Крім того, вступник, який отримає мінімальну кількість балів для подолання порогу, не зможе навчатись у тому ж вузі, що й діти, які набирають 180+ балів. Йому доведеться вчитись там, де "приймуть". УСІ ДІТИ ПОВИННІ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ВЧИТИСЯ У ВНЗ, ЯКИМ БИ ВІН НЕ БУВ!!!
Маша
Для Qwerty: просто проблема в тому , що дитина яка набрала 9 тестових балів не має достатньо знань для навчання в ВИШі , там 5-7 завдань б 6-класник зробив би , на мою думку поріг мав би бути не нище 11 балів ( в ідеалі хоча б 13 ) бо ну це смішно . ви бачили рівень складності тих завдань , проблеми могли виникнути хіба з третьою частиною
Коментувати
Ксения
Одним слом придурки я хочу сказать! Это мыслимо сдавать эви на заочну форму обучения при чем работникам предприятий на магистратуру? Это нормально? Что дальше будет? А ничего что с я группа эви с английского не сдали на магистратуру и желания идти на неё теперь не ни у кого. Вы чем думаете министерство долбаное? Своих деток выучили своих так же? Или поставили за сало?
Максим
Для Ксения: вибачте, будь-ласка, але дайте відповідь на запитання: "Як ви вчили англійську в університеті, якщо не змогли елементарно набрати прохідні 10 балів?" Відповідь : байдикували.
Учитель
Страшно представить себе твой уровень английского учитывая, что ты и на русском пишешь как на неродном и надо по 2-3 перечитывать, чтобы понять твою мысль...
Юрий
Для Ксения: зачем такой тупой магистратура?
Коментувати
Ліза
Скажіть, будь ласка, якщо поріг знизили, то бали будуть вищі ? Якщо у мене 36 тестових балів, то з цим порогом я зможу набрати 150?
Руслан
Для Ліза: так, бали будуть вищими. Але яка різниця, якщо вищими вони будуть у всіх і це ні на що не вплине.
Qwerty
Вплине, певним чином. Діти, які здавали ЗНО цього року й будуть вступати у вищі навчальні заклади будуть в рівних умовах. Проте потрібно пам’ятати про те, що можливість вступу за сертифікатами минулих років ніхто не відмінив. У вступників, які складали іспити минулих років, рейтинговий бал буде дещо меншим, ніх у цьогорічних здавачів ЗНО.
Коментувати
Вчитель
Кількість дебілів зростає. Здається Зеленський буде вічним президентом. Фантастично....
Владимир Белый
Проблема від низького порогу у тім, що університетське середовище стає як далеко не інтелектуальне, а з тим і малокультурне.
Оксана
Для Владимир Белый: добре , що для магістрів прохідний бал на ЄВІ 10 з 42 . А тут 9 з 52 . Не розумію чим керується МОН коли встановлює порги .
В
Для Владимир Белый: так тут грає роль те, що з подібними балами ідуть на контракт, а він дорожчає і ціна стає перепоною. З рештою, якщо ідуть на контракт, то на якогось програміста чи економіста, на щось більш універсальніше недобір.
Конті
Для В. Шановний, що ви маєте на увазі під визначенням " більш універсальніше"? І чим вам недогодили якісь програмісти чи економісти? Ви вважаєте таку професію обирають недолугі? Поясніть, будь-ласка.
Коментувати
Алёша
ЗНО - это полнейшая дичь. Радуйтесь тому, что есть) .
Артем
До речі, у 2016 році пороговий бал теж був 9. На мою думку, дивним є обурення цьому.
Максим
Для Артем: хоть би таблиця була така ж
Артем
Погоджуся
Коментувати
Аміна
Я готувалася стільки для того, щоб якимось ледарям прохідний бал зменшили? Серйозно? Замість 179 балів матиму 165!!! Дякую український центр оцінювання якості освіти!!! Обіцяли краще, а вийшло як завжди!
Ірина
взагалі-то, чим менший поріг, тим вищі бали за зно.. якби поріг був вищий, то бали б були менші наприклад, у 2019 поріг 11 і у мене виходить 180 а у 2016 був поріг 9, тоді у мене 182 не пишіть дурні, якщо не розбираєтесь що до чого. за рахунок тих "ледарів" у вас вищий бал буде
ЦО2
Для Амінь: я бачу з математикою ви зовсім не товаришуєте.. Як може занижений прохідний бал знизити Ваші 179??.
а
если много бездарей то наобор у тебя будет больше баллов
Коментувати
Маруся
Что вы делаете , уроды! Скоты такие,баранов набираете,а нормальным детям,которые учились и готовились занижаете балл!
Професор
Для Маруся: чим нижчий пороговий бал, тим вищий на декілька балів буде результат здібних учнів. Проблема в таблиці переведення тестових балів в двохсот бальну шкалу. Якщо вона буде як в 2019 році, то ще нічого. А якщо на пробному ЗНО, то біда.
Коментувати