Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

01 липня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдання відкритої форми.

Результат виконання завдань №1-33 частини «Українська мова» та №58 частини «Власне висловлення», за бажанням учасника буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватись абітурієнтами під час вступу до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури дорівнює 104 балам.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 25 липня.

При оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вишів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані закладам освіти для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з української мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав і не зможуть використати результат тестування у вступній кампанії.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ксенія
Написали заяву на бажання здавати ДПА. Чи можна відмовитися від занесення оцінок за ДПА, якщо результат не задовільнив?
Рома
Скільки треба балів щоб здати мову і літературу в коледжі і якщо не склав то можна буде на другий рік
Олександр
Не порівнюйте бали з минулим роком! Система рейтингова, а бал залежить від складності завдань!
Артур
Для Олександр: Не від складності завдань, а від результату написання ЗНО усіма випускниками
Коментувати
Галина
Чому така велика різниця в розрахунку балів? Дитина дала 74 правильних відповіді і це 165 балів у порівнянні з минулим роком 174. Щось тут на так ?! Або я вже нічого не розумію
Тарас
Для Галина: Якщо більше вирускникіа набере велику кількість тестових балів, то вони посунуть нижче набагато інших по шкалі 100-200. Тобто, при 30 тестових балах, наприклад, одного року можна отримати 156 балів, а іншого 175, чи 120 балів. Це приклад, що можливо
Андрій
Цьогорічні таблиці переведення будуть оприлюднені після перевірки усі робіт. Тому висновки про набрані бали робити поки що зарано.
Коментувати
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
Артур
Для Батько абітурієнта: Так, тут необдумано вчинили,
абітура2020
тим паче віддають 20 відсотків бюджетних місць , навіть якщо порахувати по площі виходить забагато , а як по населенню (людей виїхало дуже багато) - то й поготів
Коментувати
Yana
Я тільки що згадала, що на протилежній стороні бланку А не записала номер, який був вказаний на парті, але вказала номер штрих- коду та зошита. Чи анулюють мені бланк відповідей і, взагалі, все ЗНО?
Алина
Для Yana: нет
Вова
Если я не написал заявление на бланке А , (на обратной стороне) , мол я выслушал все правила и такое подобное , аннулируется ЗНО или нет ?
Коментувати
Елена
Это ужас, по сравнению с прошлым годом балл за тест на 14 меньше, чем же помогли детям в сложившейся ситуации???
Олег
Для Елена: Який бал?
Коментувати
Данил
Якщи я заяву не писав на зворотнiй сторонi бланку , зарахують менi ЗНО ? I писав хтось взагалi цю заяву ???
Геннадій
Для Данил: Усі писали. Ти підтверджуєш, що зрозумів в яких випадках і як можна подавати апеляцію, а також вказуєш, що отримав вірні наліпки на зошит з завданнями та бланки. Якщо нічого не зрозумів у викладі інструктора чи отримав невірні наліпки на бланки-міг би це вказати.
Коментувати
Тетяна
хто знає скажіть будь ласка у разі якщо я якийсь предмет не здала чи я можу саме цей предмет здавати наступному році і не здавати ці що здала в цьому році? щоб поступити вчитися на контракт?
Бабенко Татьяна
хто знає скажіть будь ласка у разі якщо я якийсь предмет не здала чи я можу саме цей предмет здавати наступному році і не здавати ці що здала в цьому році? щоб зарахували вчитися на контракт? чи потрібно здавати усі предмети? мабуть англійська провалиться???? Проходила підготовку до ЗНО в Мечнікова але з початком карантина вони майже зупинили підготовку, онлайн курсів мацже не було
Влад
Можеш передати тільки те, що не здала
Коментувати
оксана
Пишіть апеляцію після оголошення результатів. Це провина старшого інструктора і центру, який його підготував. А може ви просто не звернули увагу? І його все таки накоїли?
Ліна
Для оксана: а що не так?
Коментувати
Катя
Щойно зрозуміла , що на бланку Б з математики з сторонньої сторони мені не поставили штрих кода ( як і всім , хто сидів у моїй аудиторії ) .Чи зарахують мою відповідь ?
Лиза
Для Катя: нет, в таком случае бланки Б аннулируют, мне очень жаль, но такие правила
Anna Avstrijskaya
Зверніться зараз до вашого регіонального центру оцінювання якості освіти, нехай порадять, що робити в цій ситуації. Має бути вихід.
Коментувати