Київ знову є лідером за явкою на пункти ЗНО

Участь у незалежному тестуванні з української мови і літератури взяли 275 тисяч випускників шкіл

Київ знову є лідером за явкою на пункти ЗНО

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 275 081 особа, що становить 74,44 % від загальної кількості зареєстрованих.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Найвища явка учасників тестування зафіксована у столиці України — 84,27%, найменша у Чернівецькій області — 61,83%.

143 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування, з них 52 — через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 127 громадських спостерігачів.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вапвап
Они приходят потому как деньги и время на подготовку уже вложены. Думают, лучше приду, вдруг повезет, нормально напишу. Вот если бы за полгода объявили, что можно не приходить...
Іван
Це ще одне свідчення,що кияни штучно роздули ситуацію бажаючи надати преференції лише дітям багатих батьків,які не планують жити і вчитисьв Україні А як видавали свій ’порив’ за благо?
Якось так
Для Іван: а про що свідчать результати явки на ЗНО з фізики? Де Київ далеко не в лідерах присутності. https://testportal.gov.ua/vidbulosya-zovnishnye-nezalezhne-otsinyuvannya-z-fizyky/ А то взяли з Ночкіним за звичку репостити та коментувати лише ті новини, які вкладаються у вигідну вам гіпотезу.
Коментувати
злой учитель
Не вижу комментариев тех, кто кричал, что ни дети, ни учителя на ЗНО не придут/
Якось так
Для злой учитель: а, що власне коментувати. Ми не йдемо на ДПА з історії. Вона нам не потрібна. Ось і зменшуєм свої ризики на 25%. Власне прогнози зменшення на 20-30% явки давав МОН і УЦОЯО. Головне, що дали ПРАВО вибору.
Коментувати
Мама дуже тупого учня
Аааааа!!!! Коронавірус! Всі померли! У Києві більше ніхто не живе! Вимагаю скасувати ЗНО!