Кошти за пробне ЗНО не повертатимуть

Пробне тестування відбудеться онлайн, а учасники ЗНО зможуть отримати паперовий тестовий зошит

Кошти за пробне ЗНО не повертатимуть

Український центр оцінювання якості освіти не зможе повернути кошти, що були сплачені за участь у пробному ЗНО, оскільки вони були витрачені на підготовку тестових завдань, друк тестових зошитів та організацію проведення тестування. Разом з тим, УЦОЯО забезпечить отримання учасниками паперових тестових зошитів, а також проведення дистанційного пробного тестування.

Про це йдеться у коментарі Українського центру оцінювання якості освіти у відповідь на запит Освіта.ua.

«Наразі тестові зошити учасників знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО і кожен зареєстрований учасник тестування зможе отримати власний тестовий зошит за окремою процедурою, про яку буде повідомлено додатково», - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Крім того, в УЦОЯО повідомили, що у зв'язку із забороною проведення пробного тестування у звичному форматі, для всіх зареєстрованих учасників буде проведено онлайн тестування.

15 червня об 11:00 учасники пробного ЗНО можуть зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит з української мови та літератури, а також бланк відповідей до зошита, виконати завдання тесту та до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів, а згодом отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зареєстровані учасники пробного ЗНО зможуть на своїх інформаційних сторінках завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який вони обрали для проходження пробного ЗНО та за аналогічною процедурою виконати завдання тесту та згодом отримати результати тестування.

Онлайн-сервіс визначення результатів пробного ЗНО буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня 2020 року.

Окрім того, експерти Українського центру оцінювання освіти детально розберуть кожне завдання 4-х найпопулярніших предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Як відомо, 13 червня Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня через заборону Кабінету Міністрів України на його проведення.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
shnoorok74
так и тут цензура, сегодня в 11;25 оставил комент, без мата, но возмущенный, нет его, не вышел рылом. Сволочи вы ребята, скоты, не долго вам осталось, кипит наш разум возмущенный!!!!
Тарас
Сьогодні сайт заглючив. Портал зроблено погано, що не відомо де входити, коли вже залогувався. Я би руки поламав як непотрібні тим, хто цей сайт проектував. А щоби не провертати кошти, то маєте переслати учасникам ЗНО ті зошити.
Віктор
Модератори сайту! Коли ви, нарешті, вилучите коментар з матами, підписаний ніком "Справедливо"? Чи ви лише здатні критику Громового забанювати? І чим вам так не сподобалися поради Юлії для абітурієнтів?
Яценик Людмила Павлівна
Шкода що владі потрібне тупе стадо баранів, яким можна керувати і наказувати. Мій син сам заплатив за пробне ЗНО це були його власно зароблені гроші. Під час карантину я заохочувала до навчання, та виявилось це марною тратою часу.Цим кроком влада посіяла зневіру у потрібність навчання.Думаю всім батькам треба об’єднатись і вимагати в судовому порядку повернення коштів за ненадані послуги.
Юля
Вот вам и тестирование онлайн " Немає зв’язку із сайтом Хост test.kievtest.org.ua довго не відповідає." и так начиная с 10:50 Нет слов . одни .
Лідія
Чому це ми маєио платити за послуги, яких на надали? Місяць тому мій син пройшов онлайн тестування з 4 предметів на платформі ЯВкурсі абсолютно БЕЗКОШТОВНО.
Справедливо
Вот нaхyй балдеж eбать, поздравляю всех, кто проeбал бабки на хyй пойми что. Неужели вы думаете, что у нас наше eбучее правительство такое тупое? Ну да, оно тупое и это факт, но когда речь идёт об отмывании бабок, то вче становятся сверх разумами. Никто ниxуя не печатал, это просто +изи бабки для уцояо, поздравляю вас, вы заплатили бабки за картинки на телефоне, которые вы завтра получите в 11 часов.
Ангелина
Для Справедливо: на 12.06.2020 все пункты пробного тестирования в полном объёме обеспечены были тетрадями с заданиями. Не говорите чего не знаете. Подготовка начинается задолго до тестирования, а не в последний день. В последний день только отменять умеют((
Іра
Що всі 53 млн витрачено невірно зошити і друк знаємо скільки коштує
Коментувати
German
Просто 300 гривен коту под хвост. Спасибо правительство. Все для людей, детей.. ????
Vlada
Правительство просто твари. Хотят нажиться на детях. Хороший заработок 150 гривен одное пробное. Я заплатила за два 300 гривен. И мне очень жаль что мне их не вернут. Ну а чего стоило ожидать от этих мразей, которые сидят в Верховной Раде
Ріта
Тримають людей за стадо овець. Хороший заробіток на випускниках получився. Немає ніякої справедливості і правди. Один обман. Гроші потрібно повернути ! Випускники не отримають ту послугу за яку платили.
Лилия
Я считаю тоже, что должны вернуть деньги за ЗНО .И сдавать ЗНО должны те ,кто поступает в высшие учебные заведения .
Юлія
Складала ЗНО і розумію хвилювання випускників та батьків. Єдине, що потрібно зараз робити - це забути про все на світі і зосередитись на вивченому матеріалі. Процедура проведення проста: перевірили документи, зачитали інструкцію і вперед. Насправді, все залежить від дитини, потрібно налаштуватись і максимально зосередитись. Якби воно було онлайн чи в класах, дитині треба розраховувати тільки на знання. Тому важливо надати моральну підтримку і не нагнітати атмосферу. Всім випускникам сили та удачі
Іванка
Для Юлія: напишіть про " нагнітати атмосферу ’ президенту.. Чи ви скоріш за все з його команди...Інакше чого б вам писати " забудьте за все". Ні ,нічого ми забувати не будемо!!!! Ми будемо боротися за своїх дітей,як " вовчиці"Бо нічого дорожчого від них у нас не було і не буде!!!
Igor
А схоже що такий принцип роботи -пообіцяти ,зібрати,забрати гроші у простого народу -це основний принцип роботи президента та теперішньої влади!
Для Юлія:
І тобі сили та удачі! Лише не розумію, чому модератори сайту затінили твої слушні поради абітурієнтам, і в той же час їм, мабуть сподобалися матюки того, хто підписався ніком "Справедливо", бо, чомусь, не квапляться їх приховати.
Коментувати
Позор
В країні пандемія дурощів, та обману. Не має вбивчого вірусу з Європи у нас. Є відмивання грошей і відсутність страху : не бояться ніяких перевірок реального стану речей бо все скоріш за все кришує влада. Але влада має властивість змінюватись! І на попєрєдніків як правило починають" копати" . На мабуть вже куплені маєтки в Раші куди повтікають.... Нічого не міняється , хоча ні, міняється ,бо стає все гірше . Країна опускається все нище....
Іванка
Для Позор: Так,дійсно стає все гірше й гірше!! Гіршого ЗЕлі ще не було! Краще б уже "порох чи будь - який інший " бо ТАКОГО "БЕЗПРЕДЕЛА" ще ні при кому не було !Ресторани ,клуби басейни спортзали можна, школу один день - НІ НЕНАВИДЖУ ЗЕЛЮ и все ЗЕЛЕНЕ !
Коментувати
Позор
*"*Роздайте людям що купили*__-_---. Правка
Позор
Ну то подайте ці тести. Хаос. Влада робить необдумані хаотичні рішення. Байка Крилова в житті "лебідь ,щука, рак"
Богдан Муз
Шанси для вступників будуть нерівні, тому що враховуються сертифікати попередніх років. В попередні роки не було пандемії, вони вже мають сертифікати, вже поступали, а тепер хочуть поступати без конкуренції, в кращих умовах. МОН ніяк не реагує на всі виникаючі проблеми. Вже захворюваність 14.06 "знизилась" на 100 випадків, завтра ще більше "зменшиться", бо за неділю 14.06 менше випишуть результатів аналізів, які взяті 7 днів раніше. В липні-серпні може бути +40. Ви розумієте, що то образа дітей, маніпуляції, нерівні умови...
Сергей Лимонов
Оце розвели дебати в коментарях! Скажу стисло : обравши владу клоунів-шоуменів -потурайте лише на себе!
Я
Для Сергей Лимонов: підтримую Ваш коментар. Що обрали те і маємо.
Vlada
Не було з чого вибирати
Коментувати
Better
Хахах. Я и не сомневался. Чего можно ожидать от бестолковых людей?? Пробное ВНО ОНЛАЙН - тупая трата времени, ничего нового. 300 грн - мелочь, но окупило бы 20% ежедневных растрат
Тетяна
Як набридла всім ця ситуація із ЗНО? Просто жахіття! Я все розумію - в країні пандемія, яка буде триватиме ще довгий час. Кошти можуть і не повернутися батькам, на превеликий жаль... Моя дитина, як і багато інших ретельно готувалися до випробувань. Нервова система просто на межі.... Але, якщо в цьому році так небезпечно проводити ЗНО, то вважаю за доцільне, що наші абітурієнти в такому випадку можуть подавати скан-копії всіх документів до Приймальних Комісій закладів вищої освіти ( 5 заяв на бюджетні місця і багато заяв на контрактні) згідно Умов вступу. Згідно середнього бала свідоцтва про повну середню освіту, участі у різних Всеукраїнських Олімпіадах, наявності сертифікату рівня В2 з іноземної мови і тому подібне, можна встановити межу для середнього бала вступу як на бюджет, так й на контракт. Коли заклад офіційне опублікує рекомендації до вступу, тоді дітина сама буде вирішувати, до якого саме закладу та на яку спеціальність вже подавати оригінали документів. Ось тоді вже самім закладам вищої освіти треба бути дуже ретельно потурбуватися про санітарну безпеку під час подання оригіналів документів. Якщо МОН вважає, що може існувати корупція в цих питаннях, то зараз в самий терміновий час негайно розробити і надати усім закладам вищої освіти нові Умови Вступу з урахуванням цієї ідеї. Тоді не треба буде турбуватися про збільшення рівня захворюваності людей.
Іванка
Для Тетяна: а ви ЗЕковка чи просто " викупили"/" виплакали"атестат! Ніякої реальної загрози немає в провітрених ,продезинфікованих приміщеннях від дітей які всі сиділи чотири місяці дома.. Я б зрозуміла якби було скасовано все:ресторани, спортзали,басейни шо там у нас найнеобхідніше? До речі ,як маленьким діткам в садочках не небезпечно ?,Вони там спрпвді навіть без масок і не хворіють ,а тань? Тому це, звичайно, все неправда про небезпеку. І у нас всих зростають протестні настої і ми без сумніву ,будемо виходити на протести в разі перенесення чи відміни справжнього ЗНО..
Олександр
Підтримую на всі 100 атже ми усі бачимо як зарас вимагають купляти атестати або оцінки з деяких предметів в наглу а хто не платить тому зрізають оцінки.Одна надія була на зно.Багато батьків прямим текстом посилали таких горе корупціонерів розраховуючи на зно(адже назвати їх вчителями в такий час коли було б потрібно підтримати цих дітей навпаки зарізали їх і вимагати гроші це зверх наглість да є дуже порядні директора і вчителі але нажаль їх так багато як порядних депутатів.) .як обісрано виглядали ці вчителі та директора яким казали що не дамо ні копійки а будемо розраховувати на справедливе зно.які в них були ошарашені очі і як в подумках вони проклинали це зно.Надіюсь зно відбудеться і ці виродки залишаться без грошей.А ці гроші залишаться нашим дітям на оздоровлення перед слідуючи важливим етапом їхнього життя.Бажаю усім нашим дітям щоб їх мрії здійснилися і вони спокійно на скільки це вже можливо поступили.І забули цей жах.
Коментувати
Gonta
На 100% підтримую всіх, і сам в шоці. Думаю, що сайт не витримає, гроші прикарманять. Пробне ЗНО обернеться профанацією. ЗНО будуть проводити за будь-яких умов не зважаючи ні на що. Але саме остогидне те, що люди ще в березні писали, що варіант збільшення захворювання дуже можливий, і що МО потрібно щось думати з цього приводу. Але гарвардські самоучки (мажори), які в свої 25-30 років стали міністрами і замістниками міністрів, кричали, що все буде ОК, і ЗНО пройде буде добре, і все буде прекрасно. Час показав, що вони повні профани, і здатні тільки на крадіжки. Їм на все наплювати, аби зарплата добра була б. І та само провально пройде вступна кампанія - вже це видно зараз. Щодо навчання закордоном, то на мою думку, 90% охочих будуть змушені подати документи до задрипаних стаєнь нашої країни, і тим самим знову ж таки, збагатити тих самих невігласів і держиморд. ШКОДА НАШИХ ДІТЕЙ!