УЦОЯО закликає не приходити на пункти пробного ЗНО

В УЦОЯО підтвердили інформацію про заборону проведення пробного ЗНО в Україні

УЦОЯО закликає не приходити на пункти пробного ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.

В УЦОЯО підтвердили розповсюджену раніше інформацію про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови Кабінету, якими фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок», - йдеться у повідомленні.

Напередодні УЦОЯО повідомляв про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування.

«Ми підтверджуємо цю інформацію і сьогодні: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, НАК «Нафтогаз України» – ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів», - підкреслюють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Також в УЦОЯО висловили вдячність за пророблену роботу відповідальним за пункти проведення та їхнім помічникам.

З огляду на ситуацію, що склалася, УЦОЯО пропонує учасникам пройти тестування вдома.

15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури:

  • виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 
  • отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО:

  • упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

«Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами», - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Освіта.ua
13.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Сайт не відкривається , поверніть кошти ,і придумайте як вже гарно вийти з цього спектаклю під назвою коронавірус , слухати противно
Oleksii
Основне ЗНО треба проводити. ДПА в формі ЗНО для ПТУ, Технікумів, Коледжів скасувати. У них і так езамени по профісійним предметам на 2 курсі.
Артем
Личный кабинет не доступен! Днепропетровский центр качества образования, может хватит издеваться!
serj
Те, що сайти регіональних центрів ляжуть, було очевидно, коли прочитав: "усім зайти о 11.00". Невже важко було розподілити: на 9.00 Такато область, райони такіто; на 10.00 ...
БАТЬКИ
МОЖЕ ДОСИТЬ ЗНУЩАТИСЬ НАД НАШИМИ ДІТЬМИ??? Чому не відкриваються сайти пробного он-лайн ЗНО? Ну знали ж що буде великий наплив учнів, чому не протестували сайт перед запуском?
АНТОН
Днепр. https://test.dneprtest.dp.ua тоже "упал". Онлайн не проходит. Почему то уже не удивляет.
Anna Wenerum
Все сайты пробного зно лежат, как неожиданно и "приятно". Почему я не удивленна, что у нас все сделано по конец рук, хотя это не правильно с моей стороны такое говорить, ведь любой сайт можно легко положить таким количеством людей. Почему вы не подумали об этом?
Галина
Чому не відкривається сайт Вінницького центру??? Знову знущання над дітьми! Вже півроку наші діти як піддослідні кролики
Alex
И с онлайн ЗНО проблемы сейчас. Сайт http://test.kyivtest.org.ua "лежит". И тут не способны организовать все как надо.
Пробне ЗНО непотрібне
Уважно прочитала всі коментарі і зрозуміла, що більшість із вас не мають жодного відношення до ЗНО. Чому? Та тому, що якщо у вас є дійсно ДІТИ-ВИПУСКНИКИ, то насамперед потрібно турбуватися про ЇХ ЗДОРОВ Я, а не обговорювати, хто скільки вкрав. Головним сьогодні є основна сесія, а не пробне ЗНО. Перш ніж вам захочеться коментувати мій допис, уявіть собі. що ваша дитина була на ЗНО і захворіла після цього, пішли ускладнення ... Кричите поки грім не вдарить. Краще займіться чимось корисним, а не абищо пишіть
Мама
Вопрос не в том,что с деньгами за оплату зно- афера,а в том,доколе народ будет это всё терпеть.Этих зелей и ещё миллион олигархов- депутатов- чинуш.
Василий
Для Мама: пороха терпели? Янека терпели? кучму терпели? отож
Коментувати
Msjdicn
В чём проблема отменить ЗНО и посчитать по среднему баллу? А после поступления , на первой сессии уже и будет естественный отбор , если ты идиот и ничего не понимаешь , то вон иди отсюда , а нормальные , умные ребята пройдут дальшет. Это уже какое-то издевательство над детьми , такой процесс в принципе очень стрессовый , а вы то , что должно было длиться 2-3 недели , растягивание на месяца , у вас совесть есть ? Отмените зно и считайте по аттестату , не третируйте детей и их родителей!!!!
Тетяна
Для Msjdicn: Я с Вами согласна на все 100%. Нужно было после последнего звонка выдать детям свидетельства о полном среднем образованиии (аттестат) и дать возможность в режиме он-лайн подать документы в ВУЗы . На бюджет или котнракт можно было бы определить по разбегу в средних баллах и всё! Не нужно было бы так издеваться над всеми детьми и родителями, продолжать это делать и поныне! Пандемия будет только усиливаться и не прекратиться так быстро. Так что же теперь - переносить на осень всё с тем, чтобы мальчишек захапать в армию на осенний призыв, сорвать Всупительную кампанию, лишить ВУЗы новых студентов, а значит подвести под сокращение штат преподавателй?! Какая цель у Правительства и МОН?! Прекаратите издеваться! Люди ( дети и родители) ни в чём не виноваты! Дайте всем выпускникам , без исключения, кто желает в этом году, возможность немедленно подать свои документы в ВУЗы и учиться!
Фізіомат
Для Тетяна: У тебе в сраці пандемія! В метро, на пляжі, на вулиці - нема пандемії?
Msjdicn
Я очень надеюсь ,что мы не одни такие , и нас услышат, где там на верхах . Главное не молчать , а выражать свою гражданскую позицию !!
Коментувати
Сергей Лимонов
Оце розвели дебати в коментарях! Скажу стисло : обравши владу клоунів-шоуменів -потурайте лише на себе!
Ірина
ІЗ повідомлень ЗМІ: "Сумщина готова до проведення оздоровчої кампанії. На Сумщині наразі підготовлено 37 освітянських закладів оздоровлення та відпочинку, 20 пришкільних таборів з денним перебуванням, 9 профільних таборів з денним перебуванням на базі закладів позашкільної освіти, 25 таборів відпочинку та оздоровлення, у тому числі 2 наметових містечка. В обласному бюджеті на оздоровлення на 2020 рік передбачено достатньо коштів." А чи не можна ці кошти використати на лікування тяжкохворих дітей ? Так ні, чиновницькому мурлу відкати потрібні на липовому "оздоровленні".
Обережно! Аферисти!
ПРОСТА АФЕРА НА 54 МЛН ГРИВЕНЬ Як клоун Зеля зі своїми «слугами» технічно пограбували українців (на прикладі цьогорічного пробного ЗНО) Отже, давайте проведемо прості арифметичні розрахунки: а) вартість пробного тестування з одного предмету становить 150 грн; б) на пробне ЗНО-2020 зареєструвалося 218662 осіб, з них 143498 виявили бажання пройти пробне тестування з 2 предметів, а 75164 з одного предмету. в) сумарно всі ці люди заплатили за участь у пробному ЗНО-2020 143498 × 300 + 75164 × 150 = 43049400 + 11274600 = 54 324 000 г) тепер уряд Шмигаля скасував проведення пробного ЗНО, при цьому гроші людям ніхто повертати не буде Ось так, просто клацнувши пальцами клоун Зеля зі своїми «слугами» вкрали в українців більше 54 мільйонів гривень! А знаєте чим клоун Зеля мотивував цю крадіжку? Турботою за здоров’я! Мабуть сучасна наука вже довела, що коронавірус не розмножується в супермаркетах та «Епіцентрах», коронавірус розможується тільки в аудиторіях де мало проходити пробне ЗНО!
Міла
Для Обережно! Аферисти!: Яке чудове завдання могло б бути на ЗНО з математики! Та Ви вже все порахували!
Коментувати
Сторонній спостерігач
А ви знаєте, що сучасною наукою абсолютно точно встановлено, що коронавірус не розмножується в метро, трамваях, тролейбусах, маршрутках, на ринках, в супермаркетах, в "Епіцентрі" і т.д. Коронавірус розмножується лише в аудиторіях призначених для проведення ЗНО. Точно вам кажу - це науковий факт! :)
Оракул
Для Сторонній спостерігач: Тоді посилання на наукову статтю з цього приводу у авторитетному журналі!
Коментувати
Олександр
Це - як секс по телефону. Який також може бути, коли на справжній хтось не здатний... Або, коли хтось гав ловив... Вгадайте автора цих слів щодо пропозиції УЦОЯО провести пробне ЗНО онлайн? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2495625397207255&id=100002794586926
Сторонній спостерігач
Ай, да Бєня! Ай, да сучий син! Так ловко обікрасти гоїв! Зібрати з дурнів гроші за проведення пробного ЗНО, і не провести! Ще й постібатися над ідіотами, типу: "Ну, ми же ето, а вашем здоровічкє беспокоімся. Но бабкі, канєшна нє верньом. Ваші бабкі уже таво, тю-тю". Ха-ха-ха! Зробив свого клоуна президентом і тепер грабує гоїв буквально на кожному кроці. Блєск!
Анна
Питання до багатьох, чому на заміну зно, обираєте тільки вступні іспити, можна ж зробити зно на вибір для всіх, хто не згоден з своїми оцінками атестату за 3 роки, може здати зно, і зменшиться кількість людей, які здають дпа, і + ті, хто в виші будуть іти, я впевнена, що багато розумних дітей, які з балом атестату гарним, і все рішення знайдено. Головне здоров’я та життя дітей!
Вася
Як гадаєте, чи можуть перенести основну сесію на серпень згідно другого сценарію?
Вася
Для Вася: Ляшко на брифінгу каже, що буде оцінено 20-22 червня чи можна проводити. Добре би було новину додати.
Ілона
Гадаю, що можуть вообще похєрить проведення ЗНО.
Коментувати