В областях, що не будуть готові, ЗНО можуть перенести

В УЦОЯО розглядають можливість проведення спеціальних додаткових сесій ЗНО в деяких областях

В областях, що не будуть готові, ЗНО можуть перенести

В Українському центрі оцінювання якості освіти розглядають можливість проведення спеціальних додаткових сесій ЗНО в деяких областях, у разі неможливості провести тестування у визначені дати.

Про це в ефірі програми «Сніданок 1+1» сказала заступник директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко, відповідаючи на запитання про те, що 8 областей України поки не готові до другого етапу пом'якшення карантину.

«У нас є декілька планів залежно від того, скільки областей можуть потрапити в таку ситуацію. Ще в березні ми оголосили, що ЗНО може проводитись за другим сценарієм, тобто наприкінці серпня. І такий варіант все ще актуальний», - сказала Вакуленко.

За її словами, якщо велика кількість областей не зможуть проводити ЗНО у червні, тоді воно буде проведено у серпні, коли ситуація нормалізується.

Разом з тим, в УЦОЯО також не виключають можливість перенесення дати проведення зовнішнього оцінювання у деяких областях.

«Якщо це буде одна або дві області, то ми розглядаємо можливість проведення спеціальних додаткових сесій для цих областей», - сказала заступник директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Майте совість, кінець кінцем, укажіть дату ЗНО. Я приїжджаю на тереторію України, тільки для проходження ДПА, відбуваю карантин , а потім виявляється, що моє ЗНО розпочнеться через 2 місяці. Я громадянин України, я хочу отримати документ про освіту. Скільки можна тримати випускників в дурацькому стані? Не можете провести нормально ЗНО , то видайте атестат. Випускники, це теж люди, а не сміття.
Учень
В стране новый антирекорд по коронавирусу, а ЗНО решили провести по первому сценарию...Это небезопасно!(
Віалета
Також прохання не видаляти наші коментарі!!! Ми маємо право на висловлювання власного погляду на цю проблему, незалежно від того подобається вам наша думка чи ні!!!
Віалета
Шановні, ЦЕ НЕ СПРАВЕДЛИВО!!! ЗНО повинно відбуватися одночасно, з однаковими умовами для всіх його учасників. Ми всі рівні, тому час який залишається до ЗНО, а отже час на підготовку має бути однаковим.Логічно, що ті учасники, які складатимуть пізніше будуть більш зорієнтовані та з вищим рівнем підготовки. Проте пороговий бал визначається враховуючи всі роботи учасників ЗНО. Це буде мати негативні наслідки для тих хто складатиме раніше, особливо для учнів з низьким рівнем підготовки. ЯК НАСЛІДОК,конкуренція при вступі до ВНЗ буде нечесною!!!
Марк
Включаясь в тему, могу сказать, что проблемы для психики только у тех, кто не готьвиться, я сдаю в этом году, и все в порядке.
Володимир
Мені цікаво, думки дітей ніхто не запитує.... . Діти це наче "ніщо", звідки ви знаєте, що ЗНО, те ж саме ДПА у формі ЗНО, як воно вплине на їх психіку! Ніхто ніколи не задумується погодьтесь, а тому і молоді люди не складають тому їдуть закордон тому таке і робиться тому що великі супермаркети можна відкривати, а зробити так щоб діти не "гнули горба", а росли з ПОТРІБНОЮ освітою !
Олександр
Один з регіонів, який не відповідає вимогам МОЗ щодо послаблення карантину, вийшов на прийняття адекватного цій ситуації рішення. "У школах столиці і країни завершився навчальний рік. Учні закінчили його дистанційно. Але попереду – для випускників – зовнішнє незалежне оцінювання. І багато випускників та їхніх батьків хвилюються за те, як воно відбудеться, - сказав Кличко. - Департамент освіти міста запропонував відмінити в цьому році Державну підсумкову атестацію для одинадцятих класів. – Для учнів 4 та 9 класів міністерство її скасувало раніше. Ми пропонуємо, щоб випускники, які не планують цього року вступати до українських вищих навчальних закладів, не складали ЗНО. Це ж стосується і випускників закладів професійно-технічної освіти», – повідомив мер столиці.
Alexander Koni
Для Олександр: А можна посилання на ці слова ?
Олександр
Для Alexander Koni: https://kyivcity.gov.ua/news/vitaliy_klichko_mi_proponuyemo_schob_vipuskniki_yaki_ne_planuyut_tsogo_roku_vstupati_do_ukranskikh_vischikh_navchalnikh_zakladiv_ne_skladali_zno/ А тут відео
Коментувати
Vano
Видаляють постійно коментарі,в яких люди проти скасування ДПА і ЗНО! Залишаючи тільки ті,в яких недолугі мамачкі волають за скасування ЗНО і ботів,типу Имя ,Олександр,Макс ітд.
Даніїл Ахмадов
Для Vano: молодець. Як говорять: "рєспєкт і уважуха". За яким критерієм обираєте ви недолугих мамочок і ботів? Цікаво дізнатися. мабуть, ви дуже освічена людина
Марина
Для vono.ЧОМУСЬ ВАШІ КОМЕНТАРІ НЕ ВИДАЛЯЮТЬ. А ЖАЛЬ.Я ваших коментарів вже 100 шт.прочитала, всі ідентичні як одно. Якщо більше нічого сказати, то не засмічуйте ефір.
Коментувати
Катя
Скільки можна чекати те ЗНО, дак і здуріти можна і точно уже все що вчив то позабуваєш.Якіхось лохів з нас зробити хочуть!
Даніїл
Для Катя: якщо вчив не для галочки, то не забудеш. Це по-перше. А по-друге - вчитися треба було протягом 11 роки і старанно все виконувати, тоді б не нили, що готуватися треба зараз.
Kyrylo
А разве это не для галочки учится? Бесполезные правила ураниского и произведения литературы? Темы по математике, которые в болинстве своем больше не встретятся в жизни?
Даниил
Для Kyrylo: поверь, если ты понимаешь, что оно тебе нужно, то будешь учить и точно не забудешь. А конечно, если думать, что оно не надо и не встретится в жизни, то с таким подходом зачем вообще получать образование.
Коментувати
Абітурієнт 2020
Боже,я як абітурієнт вже задовбався чекати. Будь ласка проведіть вже його,мені мама мізки виїдає щоб я готувався. У магазини можна,парки можна і т.д. а посидіти 3 години в аудиторіїї не можна?
Даніїл
Для Абітурієнт 2020: сам винен. Треба було вчитися, а не байдикувати. Тоді б і ніхто мізки не виїдав. Нічого тут жалітися. скільки треба, стільки і будемо чекати
Али
Хватит лезть ко всем, серьезно, только настроение портишь, твоё мнения никто не спрашивал, поэтому не надо выделыватся
Pawel
И ТВОЕГО никто не спрашивал. Нікого вообще мнение людей ,как и їх здоровье, не интересует. Интересуют только деньги, собственные амбиции и каръера.
Коментувати
сандра
А давайте ЗНО під ялинкою, за новорічним столом з дідом Морозом , а то вже скільки того літа там лишилось?
Саша
Ха—ха. А в Росії випускники вже виставляють атестати. Тут вже Путіну— респект, дозволив їм ще трохи пожити.
О да!
Для Саша: Україна - не Росія!
Коментувати
христина
Да, скільки можна вже морочити дітям голови і тріпати нерви своім ЗНО,дайте спокійно ім здати,а не переносити.В магазини можна ходити,в садіки діти ходять,на роботу ходять.А ЗНО крутять то перенести ,то ні.Задовбали.
Даніїл
Для христина: вау, залізобетонні аргументи. На рівні початкової школи. Не хотіли б ви цю всю ситуацію законодавчо розглянути? А особливо порушення процедури видачі свідоцтв для 11-класників.
Коментувати
Kateryna
Проведите уже это ЗНО, пожалуйста! Я хочу сдать его и забыть. Почему магазины и АТБ, где круглосуточно толпы людей, работать могут, а мы пару часов на расстоянии не просидим в аудитории? Я живу в городе, куда из всех сел свозят больных в отделение. И сейчас, разумеется, нам могут скормить вот эту отмазку про "область не готова". Зачем вы издеваетесь над выпускниками? Давайте тогда областям с "особыми потребностями" разрешение на онлайн-ЗНО, пока мы не поседели от ожидания. В МОН вообще наплевать на людей...
Andy Meinetwegen
Щось не дуже вдала ідея з тими перенесеннями... Так можна допереноситися до другої хвилі епідемії...
Наталя
Боже, да проведите вы уже это ЗНО и не мучайте нас, будущих студентов. И для всех в одно время. Почему у кого-то будет больше времени на подготовку? Почему у кого-то будут поблажки? Проведите его уже и хоть на десять лет закрывайтесь на свой карантин. В магазины, парки и прочее, можно, а в помещении в масках, на расстоянии и в условиях колонии строгого режима нельзя сидеть?
Валентина Іванівна
Скасуйте ДПА і проведіть нарешті ЗНО в зазначений термін і не треба продовжувати терзати наших дітей.
Мама
Це буде не чесно по відношенню до дітей. Усі діти мають писати однакові завдання!!! А при таких умовах як? Вступ для всіх однаковий. Вимоги такрж
Имя
Для Мама: Вот ты смешная. Ни ЗНО, ни корочка о вышке не обеспечат тебе справедливости.
Имя
Для Vano: Огоспаде, че вы такие бараны? Только отбитый аутист будет думать, что вно обеспечивает справедливость. Люди, с помощью денег, в тюрьму не садятся за тяжелейшие преступления, а вы за крестики на листочке цепляетесь.
Коментувати