Кожен учасник ЗНО двічі пройде ідентифікацію

Кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання двічі проходитиме ідентифікацію

Кожен учасник ЗНО двічі пройде ідентифікацію

Кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання двічі проходитиме ідентифікацію під час допуску до аудиторії.

Про це в коментарі Українській правді. Життя сказала заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

За її словами, під час входу до пункту тестування учасники повинні будуть зняти маску і показати обличчя.

«Якщо вдасться закупити екрани, то вони наближаються ближче до чергового. Якщо не буде, то стоять на відстані 1,2 метра від чергового», – зазначила заступник директора УЦОЯО.

Після того учасникам буде необхідно знову надягти маску та пройти температурний скринінг безконтактним термометром.

Якщо температура буде нижча, ніж 37,2°C, учасник буде допущений до пункту тестування

Перед входом в аудиторію учасників мають ідентифікувати ще раз.

«Учасники так само повинні відійти на безпечну відстань від інструктора, показати власний документ і обличчя без маски», - повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
У мене є багато питань, щодо організації ЗНО. Проте найголовніші:як діти 3 години будуть в аудиторії знаходитись в масках, як забезпечити між місцями учнів 1,2 м, при наявних 3 рядах, і як перевіряти документи на мінімальній відстані 1,2м?!
Степан
А хрен на стояк тоже проверять будут? Бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла бла...
ТвойБатя
Как вы за*бали с этой ху*ней. На*уй вы у меня собаки в ленте появляетесь?! Сдам и забуду как страшный сон.
MAKAK SUMATRANSKY
лучше отпечатки пальцев. или снять не только маску а и трусы и часы. блаблаблаблаблабла
Вінні Пух
Тільки ЗНО! Тільки ДПА! Не повернемо корупцію в освіту. Ніяких скасувань бути не може. МОН форевер! Двієчників і мажорів в бурсу!
Олександр
Для Вінні Пух: серйозна аргументація. Якраз рівень клешоногого з опилками в голові. А для чого вам ДПА?
Коментувати
христина
Як ви надоіли зі своіми правилами,хоть би ви по правилам робили.Таке відчуття,що діти наші хворі,одні вони /козли/ здорові і ім все можна.Задовбали з масками,з температурою.Одне і те саме пишуть,аж тошно вже.
вчитель
Шановна ЗЕЛЕНЬ МОН, і раніше була та ж процедура. Не парте дітям мізки. А краще помовчіть!!! І забезпечте пункти всім необхідним для належного проведення ЗНО,
Kl
Скажіть будь ласка коли можна буде роздрукувати запрошення перепустку на основну сесію ЗНО?
Ирина
Для Kl: 4 обещают разместить в личных кабинетах детей
Коментувати
Кисуля
Как вы задолбали, со своими правилами по ЗНО, эти дети и так в неврозе, вы их еще больше грузите, своими правилами, тем самым увиличиваете их стрессовое состояние, вместо поддержки и настроя на сдачу ЗНО. Я ОБРАЩАЮСЬ К СОЗДАТЕЛЯМ ЭТИХ ДЕБИЛЬНЫХ ПРАВИЛ!, ОДЕНЬТЕ НА НИХ КОСТЮМЫ КОСМОНАВТОВ И ОТПРАВТЕ ИХ НА ЗНО
Лектор
Зрозуміла ситуація. Не всі мабуть в темі. Володимир Онацький, який так голосно ратує за скасування ДПА, а там де ДПА, там і ЗНО рядом. Причому, проти ЗНО, шановний Володимир агітував і раніше, в минулі роки, коли і мови не було за коронаврус. Цікаво інше, шановний Онацький, який такий борець за здоров’я нацїі, і займаючи посаду завуча 143 гімназії м. Києва, Володимир є також і модератором сайту "Освіта.юа ". Про що це говорить!? А тут взагалі все доволі просто. Вся ця агітація проти МОН вміло керована. Простий приклад, в даному блозі Володимир має один нік, в інших підібрані інші імена. І складається яскрава картина нібито масової підтримки. Політбюро відпочиває. Звичайно, є безліч питань до Міністерства Освіти і критика повинна мати місце. Але, коли ця критика спрямована на тотальну дискредитацію галузі виникає два конкретних запитання. 1 Чи має право така людина і надалі працювати в системі МОН. 2 Чи має право даний сайт носити назву "Освіта" і чиїм інтересам він слугує.
Дина
Для Лектор: Очевидно, що Онацький служить інтересам дітей, а от ви з Мандзій кому служите, заганяючи дітей в газові камери? Назвіть хоч крапельку користі від ДПА для дітей, проведеної в таких умовах. Тут, мабуть, тільки користь для чиновників МОНу у вигляді "відкатів", бо здорового глузду тут немає
Щячло
Для Лектор: Вася, перед тем как спрашивать серьезные вопросы, открой личико. Интересно посмотреть в твои ясные очи, узнать где ты работаешь и кто платит тебе зарплату.
Олександр
Для Лектор: я не дуже знаю, хто такий Онацький, з якого Ви зробили ледь не головного саботажників, але я пробую достукатись аргументами за відміну ДПА і збереження адаптованого ЗНО, як батько випускника. Бо ДПА навіть в "здорові" роки нічого не дає. В продовж 2 місяців просив дати мені посилання на інформацію з результатами ДПА у попередніх роках ( скільки виявлено завищених оцінок, скільки занижених по кожному ДПАшному предмету, скільки з таких оцінок відкориговано, на скільки змінився середній бал атестата, скільки директорів і вчителів притягнено до відповідальності за це?). І єдине, що я почув, що минулого року 6 227 випускників були необ’єктивно оцінені. А, що таке необ’єктивно (різниця в один бал)? Але зі скількох сотень тисяч випускників добута ця цифра? Цих 5-10 відсотків необ’єктивних оцінок є завжди. То чи не можна заради отримання такого ж відсотка необ’єктивних оцінок не ганяти більше 300 тисяч випускників в умовах коронавірус?
Коментувати
Галина
А як учням з окупованих територій дістатися на ЗНО, якщо КПП не запрацюють? А якщо відкриються, то де відбувати 14 добовий карантин після перетину ?
Галина
Якщо діти на ЗНО підуть здорові а потім недай бог захворіють то ми до вас Міністри привезе лікувати. Ваші зарплати дозволяють вилічити а наших дітей а наші ні.
Марго
Для Галина: Ніхто не буде ваших дітей лікувати. Вони їх спеціально туди гонять в газові камери. Мене це обходить стороною, але мені душа болить за ваших дітей. Поки ще є трохи часу, гуртуйтеся, кидайте клич в групах, ті, кому не потрібне ЗНО, призначайте дату і збирайтеся під офісом Президента, поки не пізно. Чиновники МОНу хочуть свої грошики відкатати і плюють на закони
Коментувати
Serhiy Rivnenko
Ви коли говорите про температуру, то завжди пишіть всюди однаково , включаючи чи не включаючи 37.2
Дина
Для Serhiy Rivnenko: Беріть з собою свій термометр перевірений, бо ті безконтактні що хочуть, те й показують. І обов’язково навчіть дитину відстоювати свої права. Якщо, не дай Бог, термометр показав, що у вашої дитини температура вище встановленої норми, то нехай дитина попросить медика, щоб той собі зміряв температуру.
Коментувати
Соня
Хто це придумав то хай іде і робить. А не тільки придумують. Тоді для чого був цей карантин щоб тепер дітей як стадо зігнати.
Фенікс
Для Соня: Ці коменти вони не читають. На завтра їх просто видалять. Поки не пізно і з 1 червня запускають поїзди, треба їхати під офіс Президента, і чим більше батьків і випускників збереться, тим швидше це питання вирішиться. Бо чиновники МОНу вперлися, як барани. Тим більше, що сьогодні знову захворівших майже на 100 більше, ніж учора. Тут і освітні чиновники і МОЗ мають свій інтерес: одні ще пару мільйон масок продадуть, а інші на цьому дістануть "відкат". І ще вони говорять про корупцію в школах чи ВУЗах.
Коментувати
Zball
Це все дурня і знущання над дітьми.Мандзій нехай сама навчиться писати в своїх аккаунтах в соц.мережах, а потім тільки допускати до вирішування роблем щодо освіти
Dorian
Я б хотів подякувати міністерству за все, що вони роблять для випускників і побажати не зупинятись. Звісно легше махнути рукою на це все і відновити вступні іспити в університети, тим самим збільшити корупцію в 2-3 рази. Проте, в освіті краще не шукати легких шляхів. Проведення ЗНО 2020 буде головних успіхом МОН.
Накипіло
Для Dorian: да, все роблять, аби скалічити життя дітей та порушити всі плани. Хтось вже отримав стипендію на навчання в іноземному вузі, але не маючи атестата, не зможе зарахуватись, а хтось взагалі, наприклад, хоче взяти gap-year, але все ж чомусь має складати те ЗНО і наражати себе на небезпеку. І після цього треба дякувати цій Мандзій? Одним наказом скасували ДПА для 4 і 9 класів, а для 11 така важка процедура!!! Ну брєд, повний. МАРАЗМАТІЧКА МАНДЗІЙ НА ПАРУ ІЗ СВОЇМ ЗАСТУПНИЧКОМ СТАДНИМ. Зрозуміло, що в державі - кадровий голод ( як сказав Президент), але ж не на стільки, щоб ставити ось таких т.в.о.!!!!
Валентина
Таких хто отримав стипендію на навчання у Вузі за кордоном, як кажуть " ты да я да мы с тобой",що в перекладі на українську ну ДУЖЕ мало, а відтак скасовувати ЗНО, ДПА через таких не будуть. А хіба у 4 класі видається свідоцтво про закінчення освіти - ні, тому й не треба прирівнювати 4 клас до 11.
Лена
Але в 9 кл видається свідоцтво про неповну середню освіту і їм скасували ДПА. Дайте відповідь на таке питання в дітей з хронічними хворобами і бронхіальною астмою, як можна висидіти стільки часу в рукавичках і масці, коли і так нервуеш?
Коментувати
учитель
Я не удивлюсь если к каждому классу подведут газ...
Alexander Koni
А раніше було дозволено принести води в прозорій пляшці. А тепер? В масці, спека в липні і без води? Це - рівень доктора Менгеля, а не кандидата Мандзій. Гестапо відпочиває.
Дунька
Для Alexander Koni: ага, самому Менгелю у неё ещё учится и учится. Садистка е6аная. Сама пусть 3 часа в маске на экзамене + 1 час до экзамена посидит, вот тогда и посмотрим как запоёт!
Коментувати
Ната
Візьміть до уваги, що вчені встановили , що !три години висить в повітрі вірус. Тобто людина зняла маску, і якщо вона хвора, то після неї в повітрі буде вірус ще три годин., Наступні люди після цієї людини, наражаються на небезпеку. https://www.cleveland.com/metro/2020/03/coronavirus-can-live-up-to-3-hours-in-air-in-a-lab-but-its-totally-ok-to-share-air-walking-outside.html І враховуючи, що майже 35% усіх носіїв віруса асимптоматичні і найбільше інфекція розповсюджується коли у хворого ще нема симптомів, і те, що температура у хворих проявляється не з ранку, а ввечері, то перевірка температури це більш для галочки.
Глафира
И какой смысл этих масок? Снимут - вдохнут следующие - потом другие? Лишь бы вступительную кампанию сорвать. 2 месяца на придумывания другого варианта было. Дебилы, что сказать(