Osvita.ua ЗНО Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО
Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учням закладів професійної та вищої освіти необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох предметів

Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учні закладів професійної та вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Відповідна норма міститься у наказі Міністерства освіти, яким визначені деякі питання проведення ЗНО у 2019 році.

Загалом, учням, слухачам або студентам закладів професійної та вищої освіти  наступного року буде необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох навчальних предметів: української мови, а також математики або історії України за вибором.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 20 травня 2019 року.

Освіта.ua
25.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Добрий день. На даний момент я студент другого курсу коледжу. в наступному році планую здати ЗНО і вступити в університет. Чи можливий такий кейс і чи не буде перепон з боку керівництва коледжу. Підкажіть, будь ласка, моменти які необхідно врахувати вже зараз. Дякую.
Юля
Доброго дня. син навчається у коледжі на другому курсі на спеціальності бухгалтерський облік і аудит. Вирішив спробувати змінити спеціальність. Здав ЗНО з укр.мови,історії, англ мова. Хоче вступати на факультет іноземних мов. Уколеджі у додатку до атестата завуч пропонує(хоче вказати) такі ДПА: укр мова, математика, інформатика, бо ці ДПА учні писали у закладі(тільки ЗНО з укр.мови зараховують як ДПА). Чи не буде у нас проблем при вступі ,оскільки у школі зараховують результати 3-ох ЗНО ,які склав учень ,як результатиДПА. Де можна одержати таку інформацію. Дякую
Галина
Для Юля: У Вашого сина будуть проблеми якщо в атестаті будуть вказані інші предмети ніж ті, які він здавав як ДПА. Якщо під час реєстрації на ЗНО лише укр. мова вказувалась як ДПА, то всі інші предмети ДПА мають бути визначені у закладі.
Коментувати
Только суд!
Те,кто придумал это издевательство над студентами колледжей-должны сесть в тюрьму! За вредительство и за то,что изгоняют молодёжь из страны!!!! Уедут будущие выдающиеся инженеры,музыканты,художники... Под суд соросовских кастрюлеголовых прихвостней!!!
DHP
Для Только суд!: ну важко сказати про музикантів і художників (творчі люди народ специфічний). Але майбутні інженери точно здали ЗНО. Подолати пороговий бал може будь яка людина, яка хоч чомусь навчалась в школі. А ось якщо вони 2×2 на калькуляторі рахують, то страшно від того що ці иайбутні інженери можеть наробити (будинки будуть валитись, механізми ламатись, поїзди сходити з рейок)
Оксана
Dip вы очень умный я посмотрю. Этот указ действительно нужно в суде рассматривать. Сейчас на основании этого идиотизма отчисляют 4 х человек из колледжа со 2 го курса когда ещё нужно учиться 2 года. И дети остаются на улице в 16 и 17 лет. Им что идти куда?
Коментувати
Maria
Якщо я набрав 5 балів по 12бальній шкалі, то для ДПА в коледжі не потрібно перескладати?
Денис
Я Денис навчаюся в коледжі і нездав зно що мене буде відраховано, але я проіесійну програму опановую добре і мая професія мені дуже подобається, що мені робити підскажіть будь ласка
Советчик
Для Денис: Те,кто такой бред придумал относительно студентов колледжей-люди без мозга! Поэтому-найди возможность уехать из этой страны! Ты ещё не сталкивался с другими проблемами- оформление наследства,ввод дома в эксплуатацию, оформление земли( могу привести тысячу примеров). И везде-нет просвета,везде для простых людей-неразрешимые бумажно- бюрократическо-взяточнические проблемы. Везде! И ничего не изменится! Беги,пока не поздно!
Коментувати
Іра
Я навчаюся в коледжі і нездала зно з української що буде мене відрахують. І чи можна перездати
DHP
Для Іра: краще йдіть вже зараз. Не чекайте коли Вас відрахують на 3-му курсі. Втратите лишній рік, а ЗНО все одно не здасте (якщо не змогли в той рік коли ще вчили предмет, то самостійно підготуватись паралельно з опановуванням спеціальних предметіа не зможете)
Коментувати
КСЮХА
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗНО - 22 БАЛИ - НЕ СКЛАВ. А ДАЛЬШЕ: ДПА 5 БАЛІВ. ТАК ВІДРАХУЮТЬ ЧИ ПОХВАЛЯТЬ?
Влад
Для КСЮХА: відрахують
Коментувати
Оксана
Я студент коледжу. Здавала укр мову і літературу. Набрала 28 тестових завдань. З них 16 українська мова. Чи здала я мову?
міша
Для Оксана: +- залежить чи до церкви ходила х) .
Коментувати
Оля
Якщо цього року я складаю ЗНО, і мої результати будуть дійсними до 2020 року, то чи зможу я у наступному році скласти ще одне ЗНО з іншого предмету? Цього року я складаю ЗНО з української мови та біології, чи зможу я у наступному році скласти лише один предмет(хімію)? Чи залишаться мої результати до наступного року(тобто укр.мова і біологія), і чи зможу я доздати ще один предмет, аби вступити у ВНЗ?
Татьяна
Я студентка 2 курсу коледжу база 9, якщо не здам ДПА у формі ЗНО чи буде можливість перездати?
Андрій
Для Татьяна: Я точно не впевнений, але можна передати 2-3 рази
Коментувати
Кривовяз
Наші керівники освіти тронулись на цьому Зно ! Навіщо руйнувати відпрацьовану роками вже в незалежній Україні ступеневу підготовку внз -коледж? Просто якісь зачумлені шкідники?!!! Зе повинен це відмінити!!!
фур софія
Для Кривовяз: ПРАВИЛЬНО! НАДІЄМОСЯ НА ЗЕЛЕНСЬКОГО!
Коментувати
Таня
Моя дитина має здавати ЗНО в 2020 році після коледжу ,якщо вона не здасть з певного предмету, то який буде атестат при видачі.Чи можна перездати на другий рік ,щоб постутити до Вузу
Аня
Чи можуть вони взагалі відрахувати, якщо в контракті про це ні слова не вказано? Це взагалі нонсенс яке мають право? Взагалі це можуть півкраїни відрахувати, і що далі? Вони думають всі будуть мовчати і по-тихому позабирають документи? НІ!
1111
Для Аня: закон завжди має більшу вагу ніж будь-які договори. Те, що в жоговір не внести цей пункт, не припиняє дію закону.
Катерина
Можуть. Бо в контракті є приписи про те, згідно з яких норм ви оцінюєтеся. Ви оцінюєтеся як і всі студенти. Єдине, що, відрізняється від бюджетников, що вас можуть відрахували ще й за не сплату. Але все інше як і у всіх.
Наталія
Я закінчила школу 22 роки тому, заради цікавості пройшла пробне зно, набрала без власного висловлювання 113 балів і 4 останні питання вже не відповідала бо просто набрило, так я набрала 113 балів, щоб його не скласти в 17 років треба бути повним двієчником
Коментувати
Галина
Я студентка 2 курсу, як дпа здаю математику і мову але ще записалась на історію України та географію, що буде якщо я не з’явлюсь на зно з історії та географії?
1111
Для Галина: Вас знайдуть і змусять вчити ці предмети день і ніч! А Ви як думаєте?
serj
А щоночі приходитеме Джокер:(
Коментувати
Иван
Доброго дня, я навчаюся в колеледжі якщо я не здам зно то мене відчислять з коледжу? І чи дадуть мені хотя б атестат про повну освіту??
Ольга
Скажите, пожалуйста, дочка учится в техникуме(лесное хозяйство), на последнем курсе. после 2-х лет обучения она не сдала на необходимый балл ЗНО,но ей дали разрешение перездать на следующий год, не исключая из техникума. Если она не здаст и в этом году(не перейдет пороговый балл), то чем это ей грозит? У нее будет хоть какая то корочка об образовании ? ответьте, пожалйста, это очень важно !?
Галина
Для Ольга: да буде. Атестат про отримання повної середньої освіти, в якому з того предмету, який вона завалить буде стояти по ДПА оцінка від 1 до 3. З коледжа її відрахують. І вона зможе або піти працювати, або вступити до ПТУ. У нас в коледжі були в минулому році такі, хто не здав, а їх батьки чудово розуміли, що з їх здібностями і через рік вони не здадуть, то відразу забирали документи та й по всьому (рік не втрачали).
Ольга
Для Галини : я так розумію, що якщо вона все ж таки "завалить" ЗНО, як і рік тому, то те, що вона навчалась у колледжі ніде не відобразиться? буде лише атестат про середнью освіту і все ?
Коментувати
Соломія
Доброго дня☺️. Я студентка 2 курсу (коледж) напрям Фінанси та кредит. В коледжі нам сказали що ми повинні складати ДПА у вигляді ЗНО з української мови та математика, історія України на вибір. В мене виникло питання. Якщо я складаю 2-е ДПА з історії України я маю право вступати після закінчення коледжу в університет на Економічний факультет?
Галина
Для Соломія: Ви будете вступати не за результатами ЗНО, а за результатами фахового іспиту. Але фінансист який не знається на математиці вже є профнепридатним. Подумайте про зміну професії. Щодня доводиться мати справу з подібними бухгалтерами - це просто жах, після кожної розмови хочеться кричати.
Соломія
Для Галина: Хмм цікаво. ???? Для фінансиста головне не знання математики!!! А знання спеціалізованих предметів! Тим більше математику я знаю але ДПА у формі ЗНО буду здавати з історії
Галина
Для Соломія: для фінансиста математика не головне? Все з вами зрозуміло. Про що можна говорити з людиною, яка не розуміє, що всі "спеціалізовані" предмети будуються на математиці. Я сама викладала в коледжі економіку, теорію статистики, статистику фінансів. Тож не говоріть мені дурні. Я знаю що таке працювати зі студентами, які відсотки порахувати не можуть, але батьки вирішили, що фінансист або бухгалтер - це гарна робота. А сама студентка хоче бути перукарем (але тато сказав: отримаєш диплом бухгалера - куплю тобі перукарню).
Коментувати
Улянка
Доброго вечора . Я хочу поступати у мед коледж . Якщо здаю ЗНО , то зараховуватиметься ДПА тільки за 10-11 клас , чи будуть зараховувати відповіді вибірково по всіх класах ? . Що краще зробити: Здавати ЗНО , чи здавати ці предмети ДПА?
Галина
Для Улянка: Для вступу слід здавати повністю. Здавати лише ті завдання, які зараховуються як ДПА можна лише якщо Ви не збираєтесь вступати нікуди.
Коментувати
Наталія
Доброго вечора,я студентка 2-го курсу хочу поступати цього року на вище і у мене є питання. Коли буду реєструватись на ЗНО мені буде потрібно здавати 2 предмети в формі ДПА і 1 предмет повністю?
Галина
Для Наталія: ні всі 3 предмети треда здавати повнісню. Це ДПА здають у формі ЗНО, а не навпаки. Це якщо я вірно зрозуміла питання, і Ви збираєтесь покинути виш і вступати до університету на базі ЗНО.
Наталія
Мені в коледжі казали що потрібно реєструватись на 2 предмети у формі ДПА і 1 повністю, чи з цими результатами я зможу поступити в університет?
Галина
Для Наталія: Ви як спитали, так Вам і відповіли. Ви реєструєтесь на 3 предмети. Проти 2 ставиться відмітка, що вони зараховуються як ДПА. Це треба аби отримати атестат в коледжі. А для вступу треба повністю виконати всі завдання ЗНО. Просто як ДПА буде зарахована лише частина завдання (наприклад, лише мова для балу ДПА з української мови, а ость сертифікат з укр. мови та літератири ви отримаєте з балом на який виконаєте повну роботу.
Коментувати
Щось таке
Я студентка коледжу,цього року я буду здавати ЗНО,і в мене таке питання якщо я провалю ЗНО ,то чи можна мені поступити в інший навчальний заклад з повторним складанням ЗНО?
Галина
Для Щось таке: Вступити на базі чого? Ви маєте на увазі, що здасте у 2020 році заново ЗНО і тоді вступите чи що?
Ирина
Повторне складання ДПА (ЗНО) дозволили лише тим, хто "провалив" його у 2018 році. Не факт, що дозволять перескласти у 2020р. тим, хто не складе у 2019р. Для "Щось таке": якщо Ви провалите в цьому році ДПА(ЗНО), Вам можна вступити лише до ПТУ. Адже в атестат Вам виставлять незадовільну оцінку.
Галина
Для Ирина: ЗНО вона якраз може здавати хоч щороку. Просто в атестат підуть результати цьогорічного ЗНО і відрахують з коледжу. Наскільки я знаю при вступі немає обмещень щодо оцінок в атестаті. Тому теоретично, вона може перескласти ЗНО в наступному році і вступати на базі ЗНО та атестату в коледж заново. Але доцільніше дійсно вступити в ПТУ та отримати спеціальність, а вже згодом думати чи потрібна вища освіта. Дуже багато людей з дипломами вишів працюють на роботі яка потребує лише профтех освіти (касири, водії, будівельники поштарі, секретарі тощо)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!