Osvita.ua ЗНО Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО
Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учням закладів професійної та вищої освіти необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох предметів

Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учні закладів професійної та вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Відповідна норма міститься у наказі Міністерства освіти, яким визначені деякі питання проведення ЗНО у 2019 році.

Загалом, учням, слухачам або студентам закладів професійної та вищої освіти  наступного року буде необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох навчальних предметів: української мови, а також математики або історії України за вибором.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 20 травня 2019 року.

Освіта.ua
25.09.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оля
Я закінчила технікум 10 років тому, але хочу поступати у вищий навчальний заклад. Я повинна здавати ЗНО? І з яких предметів??
Олена
Чи можна після 2 курсу здавши ЗНО з трьох предметів вступити до вищого навчального закладу Дякую ...
Олена
На скільки балів траба скласти ДПА у форматі ЗНО після другого курсу, аби не втратити диплом з відзнакою?
Оксана
Студенти 2 курсу коледжа при складанні ЗНО роблять завданнялише з української мови, без завдань з української літератури?
Даша
А 3 предмета зно можно складать на 2 курсе. я просто хотела поступать на заочное отделение,а мне сказали что укр.мова обязательний ,а на выбор математика или история
Яна
Я учусь на третьем курсе колледжа но намерена забрать документы и сдавать ЗНО, как мне правильно поступить, ведь приказ будет готов через неделю, а до регистрации ещё куча времени? Или меня потом мой колледж все ровно зарегистрирует?
Галина
Для Яна: Ні, коледж не буде Вас реєструвати. Він реєструє лише власних студентів, які навчаються на 2-му курсі. А Ви маєте реєструватись самостійно, як випускник минулих років.
Коментувати
ЖТМОД
Перед тим, як коментувати: 4-курсникам складати ЗНО НЕ обов’язково! ЗНО складають після 2 курсу, в рік оформлення атестата!
Светлана
Зачем студентам ЗНО, да ще по 2 предметам? Если студент учится на 4 курсе Коледжа, учится на контракте и готовится к сдаче дипломной работы, когда ему готовиться??? А если он не сдаст? 4 года на смарку? А денег сколько ушло за обучение! Почему наше министерство не думает перед тем, как принимать такие Законы?
Галина
Для Светлана: Який 4-й курс? ЗНО здаються після 2-го курсу, перед отриманням атестату! 4-й курс ЗНО не здає!
Светлана
Мы поступили в коледж после 9-го класса на контракт. Сейчас на 3 курсе, и нужно готовиться по 2 предметам к ЗНО, спец предметы учить, сесии сдавать, курсовые контрольные и т. д. нагрузка очень большая. Кроме того, поступать выше хотим. Как можно все это совмещать? И ЗАЧЕМ нам историю Украины сдавать, если у нас совсем другое направление. Отличня выручка для репетиторов!
Галина
Для Светлана: ЗНО здають на 2-му курсі. І Ви мали здавати укр.мову, як ДПА (ЗНО) в цьому році. Хіба, може Ви його завалили і Вам дали дозвіл на перездачу в наступному році.
Коментувати
Льова
Тільки придурки з Мону - шаров , Ковтунець могли під тиском міжн організацій придумати таку єресь, як Зно в коледжах? Діти освоюють спеціальність, професію ...Навіщо їм це , вони вже визначились! Відбір до вишу здійснюйте по професії .... Чудаки!?!?!?
Мин
Это просто идиотизм, студент школьную программу заканчивает на 2 курсе до нового года и учит предметы профиля. Как можно на 4 курсе готовиться к сессии, гос.экзамену и к зно. Как так можно давить на них. Это нужно репетитор. И где гарантия что он не упустит основные экзамены и сессии. Ученик учит только те предметы для зно. Сволочи.
катя
для Павло повністю з вами згодна лиш одна біда, що міністерство нічого не аналізує лише спускає накази бездумні
Павло
Як можна одночасно вчити профільні предмети, здавати сесії та готуватись до ЗНО? Я вважаю, це не справедливо,адже у учнів 11-х класів більше вільного часу ніж у студентів !!!!(
Аня
Для Павло: треба було в 11 іти
Коментувати
катя
Не міністерство, а кубло дибілів для чого студентам колежів здавати ЗНО якщо вони опановують професію тим більше,що викладання з цих предметів шкільного курсу не відповідають програмам Зно та кількості годин.Вивчіть питання, а потім видавайте свої дибілкуваті накази.Для чого ветеринару здавати історію чи математику. Міністерка вже зовсім з глузду з*їхала зі своїми заступниками
Галина
Для катя: Вони здають ЗНО з 2-х причин: 1. аби отримати атестат, 2. аби підтвердити можливість навчання у виші в ЗУ (успішне здобуття середньої освіти, яке підтверджене результатами ЗНО)
катя
ЗНО нічого абсолютно не підтверджує навіть з низькими балами ЗНО вчаться у вишах все це дурня, а діти в коледжах вчаться спеціальності, а не підтвердження знань після коледжу вони посупають за комплексним екзаменом.Може бути прекрасна меична сестричка і без знання математики чи неправдивої історії це все груз .І взагалі вся роборта міністерства направлена на знищення освіти немає ніякої освіти в Україні сплошний балаган.Дурнями керувати легше.І ЗНО до сраки
Марія
для Галина про що ви говорите кому потрібне успішне здобуття середньої освіти тим більше зно, щоб працювати на мінімалку ,але добре здати історію чи математику бред все направлене на знищення освіти дурнями керувати легше.
Коментувати
Марк
І як студенти мають поєднювати сесію (заліки та екзамени) з підготовкою до 2-х ЗНО? Міністерство кожного разу робить лише гірше, а не краще.
ЖТМОД
Для Марк: у нас ЗНО увійшло до графіку загальної сесії
Ліна
Чи коледж має право видавати атестат дитині після 2 курсу,якщо вона вступила після 9 класу ,а потрібно навчатися ще 2 роки!!!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!