Osvita.ua ЗНО Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО
Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учням закладів професійної та вищої освіти необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох предметів

Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учні закладів професійної та вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Відповідна норма міститься у наказі Міністерства освіти, яким визначені деякі питання проведення ЗНО у 2019 році.

Загалом, учням, слухачам або студентам закладів професійної та вищої освіти  наступного року буде необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох навчальних предметів: української мови, а також математики або історії України за вибором.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 20 травня 2019 року.

Освіта.ua
25.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лера
Если я на втором курсе колледжа и буду сдавать ДПА в форме ЗНО, буду сдавать(обящательно) укр мову и историю, то на выбор могу выбрать либо англ, либо математику? Просто третий, я хочу математику. А прочитала, что обязательным является либо математика, либо история, тоесть, если я выберу историю, то дополнительным я не смогу выбрать математику или как??!
Дарья
Навчаюся на 3 курсі, хочу забрати документи та здавати зно. Але майстер сказала що я не зможу здати зно так як мені не видадуть атестат. І поступити в вище також. Це насправді так?
Галина
Для Дарья: Ви ж мали здавати ЗНО після ІІ курсу?
Дарья
У нашому коледжі після 3 курсу
Галина
Для Дарья: Ви що на ІІІ курсі вчите загальноосвітні предмети? Вперше про таке чую. А скільки курсів навчання у вас взагалі?
Коментувати
Соня
Доброго дня) скажіть будь ласка, якщо я здавала в цьому році знов і поступила на державне тільки в коледж чи зможу я наступного Року здавати знов і піти вчитися і університет( покинути коледж)?
Наталья
Підкажіть, у наступному році, 2020-му, будемо здавати ЗНО з укр.мови, історії, англійської. Дитина перейшла на 2-й курс коледжа. Чи дадуть їй після 2-го курсу атестат про середню освіту, бо вона хоче вступати до інституту? І чим відрізняється ДПА (після 11 класу) від ЗНО. Тут начиталася коментів і взагалі заплуталася.
Галина
Для Наталья: ДПА - державна підсумкова атестація, оцінки з якої виставляються в атестат. ДПА після 11 класу (або ІІ курсу коледжу) здають у формі ЗНО. За тими предметами які здають як ДПА виставляють 2 оцінки: за 12 бальною шкалою (вона йде в атестат) та 200-бальною (її подають при вступі). ЗНО з укр. мови та літератури складається з 2-х частин (мови і літератури), як ДПА зараховуються лише відповіді з мови. так і з історії: в ДПА зараховують лише відповіді на ту частину, що стосується історії 20-21 ст. Атестат на руки не видають. Він має залишатись в коледжі до випуску.
Коментувати
Влад
Якщо я студент 2 курсу в коледжі ,при здачі зно та вступі в університет на яий я поступаю курс( на 3)чи 2)
Максим
Добрий день. На даний момент я студент другого курсу коледжу. в наступному році планую здати ЗНО і вступити в університет. Чи можливий такий кейс і чи не буде перепон з боку керівництва коледжу. Підкажіть, будь ласка, моменти які необхідно врахувати вже зараз. Дякую.
Юля
Доброго дня. син навчається у коледжі на другому курсі на спеціальності бухгалтерський облік і аудит. Вирішив спробувати змінити спеціальність. Здав ЗНО з укр.мови,історії, англ мова. Хоче вступати на факультет іноземних мов. Уколеджі у додатку до атестата завуч пропонує(хоче вказати) такі ДПА: укр мова, математика, інформатика, бо ці ДПА учні писали у закладі(тільки ЗНО з укр.мови зараховують як ДПА). Чи не буде у нас проблем при вступі ,оскільки у школі зараховують результати 3-ох ЗНО ,які склав учень ,як результатиДПА. Де можна одержати таку інформацію. Дякую
Галина
Для Юля: У Вашого сина будуть проблеми якщо в атестаті будуть вказані інші предмети ніж ті, які він здавав як ДПА. Якщо під час реєстрації на ЗНО лише укр. мова вказувалась як ДПА, то всі інші предмети ДПА мають бути визначені у закладі.
Коментувати
Только суд!
Те,кто придумал это издевательство над студентами колледжей-должны сесть в тюрьму! За вредительство и за то,что изгоняют молодёжь из страны!!!! Уедут будущие выдающиеся инженеры,музыканты,художники... Под суд соросовских кастрюлеголовых прихвостней!!!
DHP
Для Только суд!: ну важко сказати про музикантів і художників (творчі люди народ специфічний). Але майбутні інженери точно здали ЗНО. Подолати пороговий бал може будь яка людина, яка хоч чомусь навчалась в школі. А ось якщо вони 2×2 на калькуляторі рахують, то страшно від того що ці иайбутні інженери можеть наробити (будинки будуть валитись, механізми ламатись, поїзди сходити з рейок)
Оксана
Dip вы очень умный я посмотрю. Этот указ действительно нужно в суде рассматривать. Сейчас на основании этого идиотизма отчисляют 4 х человек из колледжа со 2 го курса когда ещё нужно учиться 2 года. И дети остаются на улице в 16 и 17 лет. Им что идти куда?
Коментувати
Maria
Якщо я набрав 5 балів по 12бальній шкалі, то для ДПА в коледжі не потрібно перескладати?
Денис
Я Денис навчаюся в коледжі і нездав зно що мене буде відраховано, але я проіесійну програму опановую добре і мая професія мені дуже подобається, що мені робити підскажіть будь ласка
Советчик
Для Денис: Те,кто такой бред придумал относительно студентов колледжей-люди без мозга! Поэтому-найди возможность уехать из этой страны! Ты ещё не сталкивался с другими проблемами- оформление наследства,ввод дома в эксплуатацию, оформление земли( могу привести тысячу примеров). И везде-нет просвета,везде для простых людей-неразрешимые бумажно- бюрократическо-взяточнические проблемы. Везде! И ничего не изменится! Беги,пока не поздно!
Коментувати
Іра
Я навчаюся в коледжі і нездала зно з української що буде мене відрахують. І чи можна перездати
DHP
Для Іра: краще йдіть вже зараз. Не чекайте коли Вас відрахують на 3-му курсі. Втратите лишній рік, а ЗНО все одно не здасте (якщо не змогли в той рік коли ще вчили предмет, то самостійно підготуватись паралельно з опановуванням спеціальних предметіа не зможете)
Коментувати
КСЮХА
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗНО - 22 БАЛИ - НЕ СКЛАВ. А ДАЛЬШЕ: ДПА 5 БАЛІВ. ТАК ВІДРАХУЮТЬ ЧИ ПОХВАЛЯТЬ?
Влад
Для КСЮХА: відрахують
Коментувати
Оксана
Я студент коледжу. Здавала укр мову і літературу. Набрала 28 тестових завдань. З них 16 українська мова. Чи здала я мову?
міша
Для Оксана: +- залежить чи до церкви ходила х) .
Коментувати
Оля
Якщо цього року я складаю ЗНО, і мої результати будуть дійсними до 2020 року, то чи зможу я у наступному році скласти ще одне ЗНО з іншого предмету? Цього року я складаю ЗНО з української мови та біології, чи зможу я у наступному році скласти лише один предмет(хімію)? Чи залишаться мої результати до наступного року(тобто укр.мова і біологія), і чи зможу я доздати ще один предмет, аби вступити у ВНЗ?
Татьяна
Я студентка 2 курсу коледжу база 9, якщо не здам ДПА у формі ЗНО чи буде можливість перездати?
Андрій
Для Татьяна: Я точно не впевнений, але можна передати 2-3 рази
Коментувати
Кривовяз
Наші керівники освіти тронулись на цьому Зно ! Навіщо руйнувати відпрацьовану роками вже в незалежній Україні ступеневу підготовку внз -коледж? Просто якісь зачумлені шкідники?!!! Зе повинен це відмінити!!!
фур софія
Для Кривовяз: ПРАВИЛЬНО! НАДІЄМОСЯ НА ЗЕЛЕНСЬКОГО!
Коментувати
Таня
Моя дитина має здавати ЗНО в 2020 році після коледжу ,якщо вона не здасть з певного предмету, то який буде атестат при видачі.Чи можна перездати на другий рік ,щоб постутити до Вузу
Аня
Чи можуть вони взагалі відрахувати, якщо в контракті про це ні слова не вказано? Це взагалі нонсенс яке мають право? Взагалі це можуть півкраїни відрахувати, і що далі? Вони думають всі будуть мовчати і по-тихому позабирають документи? НІ!
1111
Для Аня: закон завжди має більшу вагу ніж будь-які договори. Те, що в жоговір не внести цей пункт, не припиняє дію закону.
Катерина
Можуть. Бо в контракті є приписи про те, згідно з яких норм ви оцінюєтеся. Ви оцінюєтеся як і всі студенти. Єдине, що, відрізняється від бюджетников, що вас можуть відрахували ще й за не сплату. Але все інше як і у всіх.
Наталія
Я закінчила школу 22 роки тому, заради цікавості пройшла пробне зно, набрала без власного висловлювання 113 балів і 4 останні питання вже не відповідала бо просто набрило, так я набрала 113 балів, щоб його не скласти в 17 років треба бути повним двієчником
Коментувати
Галина
Я студентка 2 курсу, як дпа здаю математику і мову але ще записалась на історію України та географію, що буде якщо я не з’явлюсь на зно з історії та географії?
1111
Для Галина: Вас знайдуть і змусять вчити ці предмети день і ніч! А Ви як думаєте?
serj
А щоночі приходитеме Джокер:(
Коментувати
Иван
Доброго дня, я навчаюся в колеледжі якщо я не здам зно то мене відчислять з коледжу? І чи дадуть мені хотя б атестат про повну освіту??

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!