Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учням закладів професійної та вищої освіти необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох предметів

Учні коледжів і училищ в 2019 році складуть два тести ЗНО

Учні закладів професійної та вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Відповідна норма міститься у наказі Міністерства освіти, яким визначені деякі питання проведення ЗНО у 2019 році.

Загалом, учням, слухачам або студентам закладів професійної та вищої освіти  наступного року буде необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох навчальних предметів: української мови, а також математики або історії України за вибором.

Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 20 травня 2019 року.

Освіта.ua
25.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вячеслав
А можна распустить наше правительство, если они не сдадут ЗНО ? ТОГДА ЭТО БУДЕТ ЧЕСТНО. Я уверен на 1000% что они не сдадут! хотя нафига образования, там же можно и без зно работать ( пиз...ть)
Степан
Доброго дня. Скільки балів потрібно набрати з ЗНО в формі ДПА, по шкалі 1-12, щоб продовжити вчитися в коледжі? Наведіть будь ласка приклад по балах 2019 року.
оля
якщо я цього року закінчую коледж але не планую поступати вище чи потрібно мені здавати зно ?7
Художник
Я вчуся на 2 курсі.Нам сказали здавати дпа в формі зно.Я художник і держава хоче мати професіоналів свого діла,то чому замість того щоб малювати я повинна зубрити те ,що через рік забуду?
Економіст
Для Художник: тому, що окрім диплома художника, Ви отримуєте свідоцтво про повну середню освіту в якій мають стояти оцінки об’єктивні за вивчення шкільних предметів. Якщо Ви хотіли бути лише художником, то могли закінчити загальноосвітню та художню школу. Навіть маючи 1-ці та 2-ки в атестаті це жодним чином би не вплинуло на Ваш тамант художника.
Коментувати
Ірина
Якщо той рік я здала ЗНО у формі ДПА я можу поступити до університету на ту професією яку навчалася в коледжі ????
Мар'яна
Я закінчила коледж в 2013 р, зараз планую поступати в інститут,чи потрібно здавати ЗНО????
Simens and K’
Недорослі із Мон(Стадний, Шаров, Новосад) просто не розуміють значення для бізнесу підготовки спеців у коледжах- прораб, технік, лаборант... . І ці неуки знищують нині коледжі , абсолютно не знаючи особливостей навчального процесу,практик. Іх добре «стимулюють «із Польщі, Словакіі, Євросоюзу...Де Набу чи Дбр?
Олександр
добрий день. скажіть, будь ласка, яку кількість предметів треба здавати студентам 2 курсу коледжів на ЗНО 2020? думки різняться: одні кажуть, що три обов‘язково здавати, а інші, що лише два. то скільки ж????
Наталія
Добрий день. Мій син навчається на 2-му курсі коледжу. Після здачи ЗНО він може забрати документи і поступити в університет? Чи йому потрібно закінчити 3-й курс коледжу? Дякую.
Галина
Для Наталія: Якщо не хоче вчитись в коледжі, то не мусить. Може забрати документи та йти в університет. Але для вступу йому потрібно здавати 3 предмети. І взагалі ще один диплом ще нікому не завадив. Можна отримати диплом коледжу, а потім вступати в університет. Для чогось же до коледжу вступав.
Коментувати
Олександр
Якщо після 2-го курсу в Коледжі я не здам ЗНО з хімії третій предмет, тому що впевнений, що перших два предмета здам. Мене виженуть? P.S. Планую спершу довчитися в Коледжі, а потім уже поступати в Університет.
Лера
Если я на втором курсе колледжа и буду сдавать ДПА в форме ЗНО, буду сдавать(обящательно) укр мову и историю, то на выбор могу выбрать либо англ, либо математику? Просто третий, я хочу математику. А прочитала, что обязательным является либо математика, либо история, тоесть, если я выберу историю, то дополнительным я не смогу выбрать математику или как??!
Дарья
Навчаюся на 3 курсі, хочу забрати документи та здавати зно. Але майстер сказала що я не зможу здати зно так як мені не видадуть атестат. І поступити в вище також. Це насправді так?
Галина
Для Дарья: Ви ж мали здавати ЗНО після ІІ курсу?
Дарья
У нашому коледжі після 3 курсу
Галина
Для Дарья: Ви що на ІІІ курсі вчите загальноосвітні предмети? Вперше про таке чую. А скільки курсів навчання у вас взагалі?
Коментувати
Соня
Доброго дня) скажіть будь ласка, якщо я здавала в цьому році знов і поступила на державне тільки в коледж чи зможу я наступного Року здавати знов і піти вчитися і університет( покинути коледж)?
Наталья
Підкажіть, у наступному році, 2020-му, будемо здавати ЗНО з укр.мови, історії, англійської. Дитина перейшла на 2-й курс коледжа. Чи дадуть їй після 2-го курсу атестат про середню освіту, бо вона хоче вступати до інституту? І чим відрізняється ДПА (після 11 класу) від ЗНО. Тут начиталася коментів і взагалі заплуталася.
Галина
Для Наталья: ДПА - державна підсумкова атестація, оцінки з якої виставляються в атестат. ДПА після 11 класу (або ІІ курсу коледжу) здають у формі ЗНО. За тими предметами які здають як ДПА виставляють 2 оцінки: за 12 бальною шкалою (вона йде в атестат) та 200-бальною (її подають при вступі). ЗНО з укр. мови та літератури складається з 2-х частин (мови і літератури), як ДПА зараховуються лише відповіді з мови. так і з історії: в ДПА зараховують лише відповіді на ту частину, що стосується історії 20-21 ст. Атестат на руки не видають. Він має залишатись в коледжі до випуску.
Коментувати
Влад
Якщо я студент 2 курсу в коледжі ,при здачі зно та вступі в університет на яий я поступаю курс( на 3)чи 2)
Максим
Добрий день. На даний момент я студент другого курсу коледжу. в наступному році планую здати ЗНО і вступити в університет. Чи можливий такий кейс і чи не буде перепон з боку керівництва коледжу. Підкажіть, будь ласка, моменти які необхідно врахувати вже зараз. Дякую.
Юля
Доброго дня. син навчається у коледжі на другому курсі на спеціальності бухгалтерський облік і аудит. Вирішив спробувати змінити спеціальність. Здав ЗНО з укр.мови,історії, англ мова. Хоче вступати на факультет іноземних мов. Уколеджі у додатку до атестата завуч пропонує(хоче вказати) такі ДПА: укр мова, математика, інформатика, бо ці ДПА учні писали у закладі(тільки ЗНО з укр.мови зараховують як ДПА). Чи не буде у нас проблем при вступі ,оскільки у школі зараховують результати 3-ох ЗНО ,які склав учень ,як результатиДПА. Де можна одержати таку інформацію. Дякую
Галина
Для Юля: У Вашого сина будуть проблеми якщо в атестаті будуть вказані інші предмети ніж ті, які він здавав як ДПА. Якщо під час реєстрації на ЗНО лише укр. мова вказувалась як ДПА, то всі інші предмети ДПА мають бути визначені у закладі.
Коментувати
Только суд!
Те,кто придумал это издевательство над студентами колледжей-должны сесть в тюрьму! За вредительство и за то,что изгоняют молодёжь из страны!!!! Уедут будущие выдающиеся инженеры,музыканты,художники... Под суд соросовских кастрюлеголовых прихвостней!!!
DHP
Для Только суд!: ну важко сказати про музикантів і художників (творчі люди народ специфічний). Але майбутні інженери точно здали ЗНО. Подолати пороговий бал може будь яка людина, яка хоч чомусь навчалась в школі. А ось якщо вони 2×2 на калькуляторі рахують, то страшно від того що ці иайбутні інженери можеть наробити (будинки будуть валитись, механізми ламатись, поїзди сходити з рейок)
Оксана
Dip вы очень умный я посмотрю. Этот указ действительно нужно в суде рассматривать. Сейчас на основании этого идиотизма отчисляют 4 х человек из колледжа со 2 го курса когда ещё нужно учиться 2 года. И дети остаются на улице в 16 и 17 лет. Им что идти куда?
Коментувати
Maria
Якщо я набрав 5 балів по 12бальній шкалі, то для ДПА в коледжі не потрібно перескладати?
Денис
Я Денис навчаюся в коледжі і нездав зно що мене буде відраховано, але я проіесійну програму опановую добре і мая професія мені дуже подобається, що мені робити підскажіть будь ласка
Советчик
Для Денис: Те,кто такой бред придумал относительно студентов колледжей-люди без мозга! Поэтому-найди возможность уехать из этой страны! Ты ещё не сталкивался с другими проблемами- оформление наследства,ввод дома в эксплуатацию, оформление земли( могу привести тысячу примеров). И везде-нет просвета,везде для простых людей-неразрешимые бумажно- бюрократическо-взяточнические проблемы. Везде! И ничего не изменится! Беги,пока не поздно!
Коментувати