Поріг тесту ЗНО з математики склав 10 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з математики

Поріг тесту ЗНО з математики склав 10 тестових балів

14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з математики, який у 2018 році дорівнюватиме 10 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики складає 19 773 особи, що дорівнює 18,57% від загальної кількості учасників тестування.

До 15 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з математики також будуть враховані, як державна підсумкова атестація з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з математики, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, дорівнював 62 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория
Стесняюсь спросить, порог в этом году ниже, чем в прошлом, тогда каким образом балл ДПА в этом году получился ниже. 31 тестовый был в 2017 - 8 баллов, в этом - 7, это как? Хотелось бы объяснений.
Владислав
А це нормально що в мене результати з ДПА і ЗНО з математики 2018, такі ж саме як і в минулому році, хоча в цьому році пороговий нижчий. Що в цьому році, що в минулому 35=8 ДПА, 36=161 ЗНО.
Уляна
Скажіть, будь ласка, чому підрахунок балів ведеться за таблицю 2017 року, де поріг склав 11 балів? Прошу адміністраторів відповісти.
Алло
Все как всегда!Третий год захожу сюда все то же все так же.Слава граблям!Две изгаженных вступительных компании 17 и 18 ничему не научили.Руководство мон все то же, никуда не делось,к сожалению.Абитуриенты держитесь!Потом зачислять начнут,то еще веселье.
Катерина
Кожний шостий (5,5) не подолав поріг. Я би не сказала, що тест був легкий.*
Александр
Для Катерина: Об’єктивно тест був дуже легким. На 10 балів написати міг абсолютно кожен. Я вважаю, що якщо людина не набирає 10 балів в таких елементарних тестах (перші 10 тестів дійсно елементарні) та відповідність легенька, то взагалі нічого було обирати математику як ЗНО.
Коментувати
Небайдужа
Дуже прикро, що такий відсоток учнів не подолав поріг. А що нас очікує наступного року, коли другим "обов’язковим" ЗНО буде математика для всіх, перепрошую, і для учнів ПТУ, які не "претендують" на вищу освіту? МОН могло це передбачити, коли у майже всіх школах впроваджують філологічний профіль.
Andrii Nochkin
Для Небайдужа: а яка різниця, який поріг тим, хто не "претендує" на вищу освіту? Поріг встановлюється саме для визначення результатів, які використовуються для вступу
Небайдужа
Не кажіть. Від порогу залежить і таблиця переведення тестових балів у оцінку за 12-бальною шкалою
Анна
Брехня. Не залежить. Лише 200-бальна таблиця
Коментувати
просто вчитель
Хто здавав математику має бути задоволеним таким низьким пороговим балом.
Володимир
Для просто вчитель: ти - просто дурень, а не вчитель! Невже з таким балом можна розраховувати на якесь навчання у вузі?
Nik
Просто супер легка математика, що 19 773 особи, що дорівнює 18,57% від загальної кількості учасників тестування не склали тест. Всі 19 773 особи "просто в захваті".
Небайдужа
Для Володимир: перегляньте рейтингові бали вступників на бюджет багатьох вузів, 100 балів -і ти студент
Коментувати