Osvita.ua ЗНО Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали
Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали

14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2018 році дорівнюватиме 23 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулось у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури складає 14,5% від загальної кількості учасників тестування.

До 15 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови, дорівнює 68 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коля
Якщо є атестат і людина навчається в коледжі то теж обов’язково потрібно здавати ЗНО?
вася
якщо я не набрав 123 бала що мены свытить і як з дпа вмене 4 в друга 5 і в нього 149 а в мене 119 це найобування
Boro
Здраствуйте скажите пожалуйста можно как то проверить верно ли подсчитаны баллы так как в черновике есть еще два правильных ответа а в расшифровке внесены другие буквы
Марія
Доброго дня, я склала тест зно з української мови на 34 бали ( 119) А з біології на 38 (142) Чи склала я тест і чи можу поступати у Прикарпатський університет ім. Стефаника у Ів.Франківську..на дошкільну освіту або Фізичне виховання...?
Iron
Для Марія: Минулого року поступав з такими самими балами. У приймальній комісії сказали, що результат дуже хороший, але щоб переконатися у моїх здібностях попросили заплатити 3000 грн. Я заплатив і мене зарахували на контракт в останню хвилю.
Марія
Я кругла сирота...можливі якісь пільги?
Markus_Buk
Хах, не смеши ради Эйнштейна! Лето еще не кончено, иди и заработай! Твое будущее в твоих руках! Советую постараться)
Коментувати
Іванна
Добого дня,якщо я набрала 33,результат за шкалою 100-200 балів у мене 118,чи можу я подати документи до вищих вузів
Іван
Для Іванна: Зможете.
Іванна
Я можу подавати у любий вуз?
Людмила
так
Коментувати
Тетяна
Для ***: українська мова не може бути недоречною для більшості спеціальностей, адже вона -державна. Державна мова - мова будь-яких офіційно-ділових стосунків!
Богдан
А будут ли прикреплены сканы сочинения по украинскому и английскому? Или нужно подавать апелляцию вслепую?
Лізка
Для Богдан: cкани прикріплять завтра, напевно. принаймні так було минулого року
Коментувати
Назар
Alex Правильних відповідей: 37 Результат за шкалою 100 – 200 балів: 118.0 Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів: 20_ Я пройшов поріг чи ні?
Людмила
Для Назар: Так, пройшов
Коментувати
Назар
Правильних відповідей: 37 Результат за шкалою 100 – 200 балів: 124.0 Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів: 22 _ Я пройшов поріг чи ні?
катя
А коли будуть опубліковані таблиці переводу? І коли можна завантажити скан-копії своїх відповідей?
Alex
Правильних відповідей: 37 Результат за шкалою 100 – 200 балів: 124.0 Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів: 22 _ Я пройшов поріг чи ні?
Alex
Це з української мови та літ. підкажіть будь ласка...
Мария
Пройшов.
Alex
Для Мария: А як ви це визначили? Ви впевнені?
Коментувати
Валентина
Во всех есть уже результаты?? У меня не загружается ..пишет "Whoops, looks like something went wrong.""
Семен
Для Валентина: лягай спатки. Утро вечера мудренее, як говориться.
Коментувати
Андрей
Уже результати на сайте
Вадим
На счёт бурс и так далее. Людей заставили писать это ЗНО и готовили их абы как. Чего вы накинулись?
Андрiй
Для Вадим: до ЗНО нiхто не готував нiколи.
Коментувати
Аліна
побачила свої бали, як тепер заснути?.. це я від радості, якщо що. не 200 оф корс, але менш радісною я від цього не стала
Витя
ЙуХу! Включили! Дали свiтло! Бiжіть скоріш! Вже все є!Харош ночувати! Хто ще не спить, у вас все є!!!!
Юра
При поступлениии освитаграм тоже так даст сбой. Мдаааа....
NSArray
Для Юра: та.. пам’ятаю веселі часи для абітури
Коментувати
ЗНОшнік
Сторінка стала недоступна, може зараз будуть відомі результати ????
гость
Для ЗНОшнік: надіююююсь
NSArray
Для ЗНОшнік: не думаю, скоріш за все просто сервер не витримав навантаження. моя Вам порада, лягайте спати. всеодно вже нічого не змінити. а вранці вже точно будуть ;)
ARS
Стала активна кнопка "Результати"
Коментувати
Реалист
Как по мне порог должен быть 40% заданий. Зачем принимать биомусор (даже на контракт) который написал на 100-120 балов? Зачем, и меня смешит когда они говорят что точно будут учится на контракте, РЕБЯТА вы даже школьную программу не тяните, какой из вас выйдет специалист? Зачем тратить деньги родителей? Просто идите в бурсу и всё.
***
Для Реалист: знаете, украинский язык абсолютно бесполезен на большинстве специальностях. Так что ориентироваться стоит только по профильным предметам, которые люди выбирают сами.
Дотошный
Для Реалист: а что, муралы есть в школьном пидручнику?
Ihor
Для Дотошный: А мають бути? То завдання на розуміння прочитного. І якщо дитина настільки клінічно тупа, що не може відповісти за прочитаним текстом, який у неї перед очима - то їй не місце у вищій школі.
Коментувати
Кристина
Кароч, иду спать! Надоело ждать! А завтречком фсё покажуть! Чё здря тамиться? Ожиданья-неврополосканья!
Витя
Для Кристина: здоровый сон-крепкие нервы.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!