Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, тест пробного ЗНО 2018 року з поясненнями фахівців

Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, що буде проведено вже 24 травня, є обов’язковим тестовим предметом, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі та, за бажанням випускника, як вступний іспит до закладів вищої освіти.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту з цього предмета, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання пробного тесту ЗНО з української мови і літератури, що був проведений у 2018 році, правильні відповіді на завдання тесту, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту, ознайомитись із формами завдань та розрахувати час роботи над тестом.

ТЕСТ ПЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Освіта.ua
19.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
совесть
Текст на читання з розумінням у пробному зно з укр. мови чудовий! Про НАШ біплан АН, суперактуальний! Прикро, що наразі відбувається занепад галузі... Однак завдання до тексту "ЯК СВІДЧИТЬ ФОТО" щодо назви "біплан" - це про ЧИТАННЯ з розумінням? Це про дивися, а не читай; це не про ВІДСУТНІСТЬ потрібної інформації для відповіді на питання в прочитаному тексті (таке вдале завдання є); це про відповідь, яку потрібно надати БЕЗ ТЕКСТУ І ФОТО. На загальну ерудицію? Чи знання англійської: "два", "літак-крила"? Для пробного - пройде ЯКОСЬ, а на основному - апеляція.