Osvita.ua ЗНО Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців
Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців

Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, тест пробного ЗНО 2018 року з поясненнями фахівців

Пробне ЗНО з української мови з коментарями фахівців

Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, що буде проведено вже 24 травня, є обов’язковим тестовим предметом, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі та, за бажанням випускника, як вступний іспит до закладів вищої освіти.

Освіта.ua пропонує всім, хто готується до іспиту з цього предмета, безкоштовний онлайн-сервіс, що містить завдання пробного тесту ЗНО з української мови і літератури, що був проведений у 2018 році, правильні відповіді на завдання тесту, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного з завдань тесту.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту, ознайомитись із формами завдань та розрахувати час роботи над тестом.

ТЕСТ ПЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

Освіта.ua
19.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
совесть
Текст на читання з розумінням у пробному зно з укр. мови чудовий! Про НАШ біплан АН, суперактуальний! Прикро, що наразі відбувається занепад галузі... Однак завдання до тексту "ЯК СВІДЧИТЬ ФОТО" щодо назви "біплан" - це про ЧИТАННЯ з розумінням? Це про дивися, а не читай; це не про ВІДСУТНІСТЬ потрібної інформації для відповіді на питання в прочитаному тексті (таке вдале завдання є); це про відповідь, яку потрібно надати БЕЗ ТЕКСТУ І ФОТО. На загальну ерудицію? Чи знання англійської: "два", "літак-крила"? Для пробного - пройде ЯКОСЬ, а на основному - апеляція.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!