Коледжам дали рекомендації з підготовки учнів до ЗНО

Рекомендації містять поради, що мають на меті забезпечити якісну підготовку студентів

Коледжам дали рекомендації з підготовки учнів до ЗНО

Викладачам закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів, надані методичні рекомендації з підготовки студентів до ЗНО з української мови.

Рекомендації надані Спілкою голів методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти у зв'язку з впровадженням в 2018 році державної підсумкової атестації студентів, які здобувають рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти з української мови у формі ЗНО.

Рекомендації містять поради викладачам української мови, що мають на меті забезпечити якісну підготовку студентів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови.

Зокрема, викладачам рекомендують розподілити години на вивчення окремих  розділів та передбачити додатковий час на повторення деяких тем.

Окрім цього, викладачам української мови рекомендують навчати студентів алгоритмів виконання тестових завдань різних форм, аналізувати результати тестування, звертати увагу студентів на формування вмінь студентів писати власні висловлювання тощо.

Також викладачам радять рекомендувати своїм студентам проходження тестувань у режимі онлайн на сайті «ЗНО онлайн», де розміщені тести, що складали абітурієнти під час пробного та основного зовнішнього оцінювання 2009-2017 років та інші інтернет-ресурси, які допоможуть студентам у підготовці до ЗНО з української мови.

Як відомо, зараз в Україні триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Учні, слухачі або студенти закладів професійної або вищої освіти, які в поточному році здобувають повну загальну середню освіту та складають ДПА у формі ЗНО мають реєструватись на тестування у своїх закладах освіти.

Освіта.ua
22.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
У нас що, немає українських чи хоч словянських імен, а то одна манія величі. "Сенатор" по- моєму це або забугорний товстосум, або український перевертень. То долар, то чума, то сенатор - ід-зм в розквіті. Знання української мови не є показником професіоналізму українця, тому 7млн. професіоналів працюють за кордоном, де українська мова не конкурентноздатна. Наша діаспора зі США, Канади української мови не знає за рідким виключенням, але це не значить що вони не переживають за Україну. В Україні потрібно різносторонні знання з різних предметів і бути, перш за все, освідченою людиною. Якщо йдемо в Європу, то з європейськими знаннями, а мова в ЄС не є показником інтелектуальних знань, якраз в ЄС підтримується багатомовність. Будьте професіоналами, а не політичними ідеологами ідеотизму.
Сенатор
Для Сергій: Знайдіть у моєму тексті хоча б одне слово "українська мова". А якби ввели ЗНО не з української мови, а з іноземної. Ви були б задоволені?
Коментувати
Сенатор
Існує негласна домовленість між директорами деяких коледжів ігнорувати ЗНО. Було дано команду в терміновому порядку переробити робочі навчальні плани і зробити ДПА у першому семестрі. Це дасть привід говорити, що ДПА вже здано. Дуже бажано, щоб в коледжі прийшло нагадування про те, що директор особисто відповідає за організацію реєстрації студентів на ЗНО. Подобається комусь це чи не подобається, але рішення прийняте і його потрібно виконувати. Бо боюсь, що студенти не зареєструються, на третій курс не переведуться, директор терміново піде на лікарняний, а крайнім виявиться пішак. У нас це точно так буде.