Osvita.ua ЗНО Учнів коледжів зареєструють на ЗНО за місцем навчання
Учнів коледжів зареєструють на ЗНО за місцем навчання

Сертифікати ЗНО будуть надіслані на адреси закладів, де навчаються учні або студенти

Учнів коледжів зареєструють на ЗНО за місцем навчання

Учні, слухачі або студенти закладів професійної або вищої освіти, які в поточному році здобувають повну загальну середню освіту та складають ДПА у формі ЗНО мають реєструватись на тестування у своїх закладах освіти. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Керівники зазначених закладів освіти після отримання реєстраційних документів своїх учнів мають сформувати список осіб, які проходитимуть державну атестацію у формі ЗНО.

Сертифікати майбутніх учасників ЗНО будуть надіслані за адресою закладу освіти, де навчаються зазначені учні або студенти.

Як відомо, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, які в поточному навчальному році мають завершити здобуття повної загальної середньої освіти мають скласти державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 02 квітня.

Для отримання інформації про особливості проведення зовнішнього оцінювання в Україні приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
16.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Зацікавлена
Студенти складатимуть завдання зно лише з мови чи й літератури також? Бо у цьому році їм роздали сертифікаційні роботи в яких були завданя з літератури. Як же при перевірці визначатимуть це студент чи випускник школи
Галина
Для Зацікавлена: Студент МАЄ ПРАВО складати ЗНО так як він того бажає. Як ДПА буде зараховуватись лише мова, але якщо Ви збираєтесь вступати у якийсь виш далі, то вам знадобиться вся робота. Тому, аби не кричати потім "нам треба тепер ЗНО заново здавати!" краще зробити всю роботу.
Коментувати
Оксі
Тобто студенти будуть складати зно там де навчаються?Чи я не так зрозуміла?
Надія
Для Оксі: реєструватись там, де вони навчаються, а не проходити зно
Коментувати
Сенатор
Я далеко не завжди підтримую МОН. Але у цьому я на їхньому боці. Цікава ситуація. Роздаровування дипломів у нас називається отриманням освіти. А тут вводять ЗНО лише по ОДНОМУ предмету - і вже катастрофа. Караул!!! Нас хочуть закрити!!! Нас хочуть знищити!!!
Завуч
Для Сенатор: ви не прикидайтесь , пане шаров, валянком. Ви вже своїми дурними рішеннями виштовхнули з України 80 тис абітурієнтів до Польщі , Словаччини, Румунії.... І це рішення провокаційне. За один рік в технікумах проходять школу. А вчать спеціальність з 1 курсу. І що робити , якщо Зно не склав, а решту екзаменів здав! Це вже четвертий курс??? Носитесь із Зно, як дурень з торбою!!!
Василь
Тупим туканам прийшов край))) Чому учні шкіл повинні здавати зно,а пту-шники ні?Чим вони кращі за інших?
Сенатор
Для Завуч: Я є звичайний викладач цієї системи. І що тут робиться не Вам мені розказувати. По-перше: всі загальноосвітні предмети в один рік фізично втиснути не можна. Адже у всіх програмах написано, що на самостійне опрацювання виділяється не більше 5-10%. Якщо у Вашому технікумі на самостійну роботу виділили більше годин, то це є порушенням. По-друге: якщо технікуми і коледжі дають атестати точно такі ж як і школи, то і програми по яких ми навчаємо наших студентів також повинні бути шкільні. По-третє: вивчення спеціальних предметів починається з 2-го курсу, а не з 1-го. По-четверте: ЗНО буде здаватися в кінці 2-го курсу, а не на 4-му. По-пяте: а чи здається Вам, що для того щоб наші студенти успішно здали ЗНО, з ними потрібно більше працювати? І чим слабші, тим більше. По-шосте: для того, щоб наші діти залишалися навчатись в Україні, нам потрібно повністю міняти СИСТЕМУ освіти. Зміна лише програм і підручників нічого не дасть.
Коментувати
Іванченко м.
Департамент вищої освіти, очолюваний шаровим, це просто шкідники!!! Все роблять на зло , на шкоду,на біду вишам , знищують коледжі!!! Випускники коледжів прфорієнтовані, або йдуть працювати, або навчатись. Якщо по профілю- то їх беруть на скорочений термін. Система добре відпрацьована, діє. Ковтунець , шаров вирішили знищити цю систему і вигнати і цих дітей у Польщу!!! Заказнику прямий!! Руйнатори!!!!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!