Поріг тесту ЗНО з математики склав 11 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з математики

Поріг тесту ЗНО з математики склав 11 тестових балів

14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з математики, який у 2017 році дорівнюватиме 11 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з математики складає 17 498 осіб, що дорівнює 16,46% від загальної кількості учасників тестування.

До 15 червня мають бути оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з математики та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з математики також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з математики, дорівнював 62 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Не математик я
Викладаю не математичні диципліни, хоча в школі вчилась непогано (20 років назад). "Ради спорту" пробігла швиденько онлайн математику, без ручки і листочка. Набрала 135. Вчира прочитала, що більше 17 тис. не здали. Трішки в шоці. Це ж не обовязковий екзамен. Навіщо брали?..
Anatoly Dukhnichenko
Для Не математик я: хорошо, когда в голове остаётся, а сейчас у молодёжи вообще 0 знаний в голове. Я математику никогда не учил, не ходил на уроки вообще, решил в 11 классе ходить к репетитору к математику, ходил раз в неделю, но не пропускал вообще, в итоге получил 129 баллов (6 баллов по дпа), то есть за 1 год, не имея никаких знаний кроме таблички умножения, я уже написал, а как можно не сдать - я не понимаю. 11 баллов это такие пустяки
Валентина
Для Не математик я. НЕ кривите душой, без ручки и листочка Вы не наберете 135 баллов, не зная совсем математику. Да, в онлайн-режиме можно сделать 5-7 заданий на выбор, и опа, выйдут Ваши 135 баллов. Но математику Вы знаете, если сделали без ручки. А теперь, поставьте себя в стрессовое состояние, как сдают ЗНО дети, где некотрые даже млеют, проверка металлоискателем. И альтернатива математике - история, тоже не легка, и может, дети пытаются где-то выиграть, сдавая и то, и другое. А я математик, моя дочь сдала в том году математику на 197 баллов. Но я не пытаюсь кого-то оправдывать. И 30-40 процентов нынешних детей не привыкли трудиться, решать, делать без гдз домашние задание. А за год у репетиторов все равно глубокую базу многим детям не составить.
Anatoly Dukhnichenko
Какое волнение, никто не волнуется. Как можно бояться металоискателя, если у тебя ничего нету лишнего?
Коментувати
Студeнт пeдунівeрситeту
Максимальну кількість тeстових балів, яку можна вгадати—36 (цe тeстові завдання на вибір правильноі відповіді і відповідність) Тут промто 36*20%=7,2 (візьмeмо 8). Додамо 1 тeстовий бал, який відсічe нe потрібних абітурієнтів. Тобто поріг має бути 9 тeстових балів. Дe вони взяли 11?
ДАНА
Цього року рівень складності дуже низький, а написали погано...А все тому, що всі класи гуманітарні.
Студeнт пeдунівeрситeту
Для ДАНА: я дивився тeсти, то вони і нe лeгкі, і нe важкі. Посeрeдні. Матeматику напривeликий жаль учням нe дужe лeгко дається. Філологія простіша— тому абітурієнти кращe пишуть ЗНО по даним дисциплінам. Тут щe один ньюанс. Чоловіки пишуть гіршe філологічні дисципліни, ніж жінки (алe інколи бувають виключeння), затe чоловіки знають кращe матeматику, ніж філологію), а жінки гіршe. Тобто, для того, щоб всі здали ЗНО добрe, нeобхідно заставити вчити ці прeдмeти. Або з пeршого класу зробити матeматичний і філологічний клас у кожній школі— і якщо він чи вона філолог, то в кінці 11 класу здає поглиблeно на ЗНО філологічні дисципліни, а матeматичні нeпрглиблeно,а якщо матeматик — то здає поглибно матeматичні дисципліни, а украінську мову нe поглиблeно.
Друзілла Галицька
Для Студeнт пeдунівeрситeту: З першого класу робити окремі класи не вірно. Початкова школа має стати місцем виявлення здібностей і бажань дітей. А то вийде, що батьки віддають дітей в той клас, який їм здається вірним для їх дітей. І дитина потім вимушена буде вивчати фізику-математику, коли хоче писати вірші або цікавиться історією?
Коментувати
Викладач
Встановлювати пороговий бал на рівні менше 18% знань і лише на 1 бал вище порогу вгадування є нонсенсом і розбазарюванням державних коштів, якщо врахувати, що у вузах ці неуки зіткнуться з потребою дві третини матеріалу опрацьовувати самостійно.
Anna
Для Викладач: в прошлом году был на один бал ниже порога угадывания. Движемся к успеху))) очнь медленно правда, но движемся)))
Коментувати
Александр
Если порог 11 и у меня 11 верных, я здал ? Очень сильно пережываю
Татьяна Власова
Для Александр: Здав
Світлана Сметаніна
Для Александр: Здав!
Викладач
Для Александр: А яка користь з твого "здав"? Ти хоч уявляєш собі, що з такими знаннями робитимеш у вузі? Навіть 30 балів і то мало для нормального вивчення вищої математики.
Коментувати