Поріг тесту ЗНО з української мови склав 24 тестових бали

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 24 тестових бали

14 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2017 році дорівнюватиме 24 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури складає 17 359 осіб, що дорівнює 7,55% від загальної кількості учасників тестування.

До 15 червня мають бути оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.06.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Підскажіть будь - ласка... кількість тестових балів - 34 із 104. 114 із 100-200. ДПА - 22. за 1-12 - 5. Здав чи не здав...? дякую.
Вероніка
Кількість тестових балів: 42 Кількість балів за шкалою 100-200: 126 бали Кількість тестових балів ДПА: 29. Підкажіть, будь ласка, чи здала?
Володимир
Кількість тестових балів: 27 Кількість балів за шкалою 100-200: 104 бали Кількість тестових балів ДПА: 18 здав?
андрій
Для Володимир: Не здав( поріг 24).
Саня
Ти склав прохідний бал 24 це сказано вище а попередній коментар то якась людина писала яка нечитала те що написано вище
Коментувати
Елена
Дорогие выпускники! Читая Ваши вопросы диву даёшься, и Вы ещё жалуетесь на плохие результаты и высокие пороги.О каком поступлении и высшем образовании может идти речь, если Вы элементарных вещей не можете понять. Вопрос сдал/ не сдал при наличии 100 и более балов просто смешон.Все у кого 100 и более балов, это люди, которые прошли порог и соответственно сдали ЗНО, и даже при наличии ДПА- в 1 бал, это тоже сдача. Вот только сможете ли Вы пройти в ВУЗ на специальности, где нет недобора, вот это действительно БОЛЬШОЙ ВОПРОС! Всем удачи!!!!
Максим
Чи можливо, вступити на філфак,якщо мова-173бали???
Антон
Как вы думаете если укрмовп168матем152 а англ 102 могу ли я подавать в вуз з
Николай
Для Антон: конечно можешь. Но не рассчитывай на бюджет
Коментувати
Таня
Підкажіть будь ласка тестовий бал 40.....123.0?????
Діма
31 (тридцять один бал) із 104 Результат за шкалою 100 – 200 балів 109.0 (сто дев’ять балів) Державна підсумкова атестація Кількість тестових балів 21 (двадцять один бал) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1 – 12 балів 5 (п’ять балів)
Світлана
Підкажіть, будь ласка, чи здала? 36 тестових -117 -ДПА- 3
Юлія
ПІДСКАЖІТЬ БУДЬ -ЛАСКА ЧИ СТАВЛЯТЬ 0 ЗА ВЛАСНЕ ВИСЛОВЛЮВАННЯ??
alex_ch
Для Юлія: Да могут, читайте критерии оценки работы в разделе предмета.
Світлана Сметаніна
Якщо твір не відповідає темі ( це буває вкрай рідко) або якщо робота менше 100 слів( буває частіше)
Коментувати
правда
Для Студeнт пeдунівeрситeту: 84 балІВ) 24 балІВ) - студент університету? Відсікаєте не дуже розумних, ну-ну
Марія
Підкажіть будь ласка чи здала? 30тестових.108.0 Оцінка 5
Христина
Підкажіть будь ласка чи здала? 33тестових....112.0 результат....дпа 5?
BV_17
Для Христина: здала. Мало звісно. Але там де не добір загребуть з усім разом.
Юля
Для Христина: да
Коментувати
BV_17
Бльоооо. Сайт лагає як міністерство освіти коли ЗНО складало...
Flower777
А тепер цікаво нас почують за історію за ті питання....зарахують хоча б по 5 балів для кожної дитини
Олександр Грицевич
Для Flower777: за яких підстав? Назвіть хоч декілька питань, які вам здалися занадто складними для 11 класників.
Anatoly Dukhnichenko
История была очень простая! Какие вопросы непонятные? Что вы, извиняюсь, несёте? Я спокойно набрал 77 баллов!! Ничего трудного нету!
Flower777
То ви молодець,Ви взагалі бачили,що люди обговорювали чи ні.... ніяка не проста про це всі вчителі говорят,що порівняно зі всіма минулими роками цьогорічна історія найважча і не розказуйте мені
Коментувати
Света
Где представлена таблица переводов тестовых баллов в рейтинговые?
оля
Для Света: буде на офіційному сайті зно
Коментувати
Діма
Коли я зможу дізнатись свою оцінку з географії?
Діма
Для Anatoly Dukhnichenko: занадто активний, тебе хтось питав? Якого милого ти взагалі коментуєш запитання, якщо не можеш дати правильну відповідь?
Юля
Для Діма: 23
Діма
Для Юля: дякую)
Коментувати
Кароліна
Доброго дня) Підкажіть, будь ласка, чи можна і де подивитися скільки балів нараховано за твір ЗНО з української мови та літератури?
Anatoly Dukhnichenko
Для Кароліна: Нельзя, можешь только посчитать сколько баллов за одни тесты набрала, отнять те баллы от общего количества баллов и узнаешь сколько твир. Пример - Максимально за тесты можно набрать 84 балла, я сделал 16 ошибок, значит за тесты я получил - 68 баллов. Мой результат ЗНО - 83 балла, значит 83-68 = 15 Итог - 15 баллов за твир.
оля
Для Кароліна: після 16 червня на вашій сторінці мають бути викладені скановані копії ваших бланків зно( так пообіцяли на офіційному сайті центру зно. тоді самі все побачите:за що що вам поставили і які бали.
Світлана Сметаніна
Скан - це твір, який Ви написали на ЗНО. Він буде неперевірений!! Щоб подати апеляцію тощо, Вам потрібно знайти вчителя, який перевірить цей твір(бажано, який є екзаменатором на ЗНО), і тоді Ви будете розуміти , за що знижено бал і чи є потреба в апеляції. Окрім того, у Вас є оцінки за завдання 58 (твір). 58.1 - оцінка за тезу(максимум2 бали), 58.2 - оцінка за аргументи (максимум 2 бали), 58.3 - приклад із л-ри, 58.4 - приклад з історії..., 58.5 -логіка, 58.6 -висновок,58-А - орфографія й пунктуація(максимум 4 бали), 58-Б - лексичні, граматичні, стилістичні помилки(максимум 4 бали) Разом 20 балів за твір.
Коментувати
Anatoly Dukhnichenko
Лёгкий украинский на 180 ровно)) Прям тютельку в тютельку
Мар'яна
Доброго дня,допоможіть чи здала? Кількість тестових балів 33 (тридцять три бали) із 104 Результат зі шкалою 100-200 балів 112.0 ( сто дванадцять балів) Державна підсумкова атестаці кількість тестових балів 24( двадцять чотири балів) Державна підсумкова атестація Результат за шкалою 1-12 5 балів
Anatoly Dukhnichenko
Для Мар’яна: да, что за тупые вопросы, вы такие все тупорылые это кошмар! Написано - проходной 24 балла, если у тебя 25 хотя бы, то ты уже сдала!
Татьяна Власова
Для Anatoly Dukhnichenko: Та не тупорилі вони, просто ще й досі не всі знають, що тепер мінімум 100, а не 124, як було раніше. Будьте толерантні!
Anatoly Dukhnichenko
Извиняюсь.
Коментувати