В Україні розпочалась основна сесія ЗНО

Сьогодні, проведенням тестування з української мови і літератури розпочалось ЗНО-2017

В Україні розпочалась основна сесія ЗНО

Сьогодні, проведенням тестування з української мови і літератури розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Цього року для участі в тестуванні зареєстровано 240 881 особу. Серед них 192 778 є випускниками загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року, для яких результати зовнішнього незалежного оцінювання з окремих навчальних предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Загалом програма проведення зовнішнього оцінювання включає у себе тестування з 12 тестових предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії та п’яти іноземних мов - англійської, німецької, французької, іспанської та російської.

Сесію тестування розпочало проведення ЗНО з української мови і завершить тестування з хімії, що відбудеться 16 червня.

Ті учасники ЗНО, які з об'єктивних причин не зможуть взяти участь в основній сесії тестування, зможуть скласти тести під час додаткової сесії. Також у додатковій сесії ЗНО зможуть взяти участь учасники АТО та особи, які проживають на окупованій території і не мали змоги зареєструватися в основний період.

Результати зовнішнього оцінювання будуть визначені у двох шкалах: критеріальною шкалою від 1 до 12 балів, що застосовуватимуться для визначення бала державної підсумкової атестації з предмета та рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, що буде застосовуватись абітурієнтами при вступі до вищих навчальних закладів.

Дати оприлюднення результатів залежать від складності перевірки і кількості учасників ЗНО з певного предмета, і коливатимуться від 12 до 25 календарних днів.

Вступна кампанія 2017 року розпочнеться після визначення результатів ЗНО - 12 липня.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування з певного навчального предмета учасник ЗНО матиме право подати відповідну апеляційну заяву, розгляд якої здійснюватиметься протягом п’ятнадцяти календарних днів з дня її надходження.

Корисні посилання:

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів