Участь у ЗНО: підсумки першого дня реєстрації

За перший день роботи сервісу реєстрації на ЗНО програмою скористалось понад 11 тисяч осіб

Участь у ЗНО: підсумки першого дня реєстрації

За підсумками першого дня реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, сервісом реєстрації скористались понад 11 тисяч абітурієнтів. Про це повідомили у прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти.

У Центрі також повідомляють, що на адресу установи надходять звернення абітурієнтів, більшість яких стосуються питань процедури реєстрації випускників 2017 року, реєстрації випускників минулих років, проходження ДПА у формі ЗНО, проведення додаткової сесії тощо.

У зв'язку з чим, в УЦОЯО радять майбутнім учасникам ЗНО ознайомитись з інструкцією щодо заповнення реєстраційної картки випускниками шкіл поточного року та минулих років, а також загальною процедурою реєстрації.

Процедура реєстрації випускників шкіл 2017 року

Процедура реєстрації випускників минулих років

Для завершення процесу реєстрації випускники шкіл 2017 року, які сформували комплект необхідних реєстраційних документів, мають подати їх школи, у якій навчаються.

Випускники шкіл минулих років та учні професійно-технічних, вищих навчальних закладів мають надіслати реєстраційні документи на адресу свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

Учасники тестування, які успішно пройдуть реєстрацію, отримають від регіонального центру сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення учасника тестування.

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
07.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліля Мила
Як правильно зареєструватись на ЗНО 2017 з досвіду минулорічного випускника https://erudyt.net/novini/novini-shkilnoi-osviti/yak-zarejestruvatysya-na-zno-2017.html