Випускники склали тест ЗНО з англійської мови

Правильні відповіді на завдання тесту ЗНО будуть опубліковані у середу 8 червня

Випускники склали тест ЗНО з англійської мови

У вівторок відбулось проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, результати якого зараховуватимуться як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 56 балів. Завдання з розгорнутою відповіддю буде оцінене від 0 до 14 тестових балів.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 8 червня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЗНО.

Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання, встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з англійської мови відбудеться не пізніше 18 червня 2016 року.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників тестування.

При оголошенні результатів ЗНО з англійської мови будуть оприлюднена таблиця за шкалою 100 - 200 балів.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання буде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 13 червня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії. Додаткова сесія ЗНО з англійської відбудеться 23 червня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Освіта.ua
07.06.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
є петиція щодо скасування порогу склав не склав та одинакової кількості завдань з предметів https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ministerstvo_osviti_Ukrayini_Ukrayinskiy_centr_ocinyuvannya_yakosti_osviti_skasuvannyavirivnyuvanya_porogu_odinakova_kil/?cyukQkb
Anna
Учусь в принципе хорошо в физмат лицее где 3 англ в неделю и учитель редко радует нас своим присутствием на уроке, зно по математике и укр сдала на 190+. Я достаточно долго и основательно готовилась к зно по англ (два года с репетитором ) , когда тренировалась дома делала 2-5 ошибок. Пришла на зно, переволновалась, сделала из-за этого пару тупых ошибок + в таск 5 знала перевод всех слов но не могла определиться какой из них больше подходит, как по мне там были аналогичные варианты, в итоге пришлось ставить наугад, что-то угадала что-то нет. В итоге вышло 10 ошибок - знаю что много где сама облажалась из-за невнимательности, но были ошибки и из-за не очень корректных заданий((
ВИПУСКНИК
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Pereglyad_zavdan_z_chastini_Task_5_ZNO_z_angliyskoyi_movi_2016go_ro/?cOkOKkb
Наталя
О боги! яка петиція?! нормальний тест, у порівнянні з іншими роками, то є цілком адекватно складенний тест, це я як вчитель говорю. НЕ всім же писати його на 200 балів.
Марія
Для Наталя: Я теж вчитель, але я не згодна з Вами. Діти, які тренуючись на тестах 2011-2015 р.р. допускали приблизно 2 максимум 5 помилок, цього року зробили 10-12, а то і більше. І це не одиничний випадок. Згодна, що тест не повинен бути залегким, бо тоді як побачити різницю між сильним і середнім учнем. В тесті повинні бути TRICKY запитання. Але, на мою думку, в цьогорічному тесті (я маю на увазі частину USE of ENGLISH, a same Task 5), таких TRICKY запитань було вже забагато. А хто зумів дати правильну відповідь - тим честь і хвала. То їм би не ЗНО здавати, і навіть не FCE, а іспити поскладніше, які відповідають їх рівню.
Наталя
Кожного року будуть невдоволені, що вже зробиш, така наша українська натура скражитись на все: це не таке, те не таке... Кожного року чую такі зауваги щодо тестування з англійської. Тести складенні грамотно. Там зі сіли 3 питання (власне, в частині Use of English), які вимагають вищого рівня, а ніж шкільний, от і все. Це вже інше питання як готують дітей до тих тестів. А перепрошую FCE тест набагто складнійший, ніж ЗНО. ТОму такі речі не до порівняння. Так, стркутурно вони десь схожі, але складність різна. То моя думка.
Марія
Стосовно FCE. Факти минулого року. 1. Дитина зі школи з поглибленим вивченням англ. мови, переможець IV туру (мінімум друге, можливо, навіть перше, точно не пам’ятаю) склала FCE на рівень C1. На ЗНО зробила 5 помилок. Бал 51 (194,5). 2. Дитина зі школи з поглибленим вивченням англ. мови склала FCE на рівень B2. В тесті ЗНО 2015 допустила 11 помилок , отримала 173 (чи коло того). 3. Дитина зі звичайної школи, яка ходила на курси, займалась додатково для FCE. Іспит FCE складає на рівень B1, а ЗНО на 140 з невеликим гаком. ДЕ ЛОГІКА?
Коментувати
VladosLev
Набрал 15 баллов + сочинение, надеюсь, что сдал.
Счастливчик
Для VladosLev: А зачем вам такой результат? Кому вы его покажете?
Meow
Людям,которые идут не на бюджет,очень важно сдать порог,если Вы не знали.
Иван
я тоже на бюджет не планирую, буду получать второе высшее на заочке. Так что мне не особо результат важен, главное преодолеть пороговый бал. На ЗНО по английскому потратил 20 минут, набрал 27 тестовых баллов
Коментувати
Нормальне ЗНО
Усі завдання коректні у ЗНО 2016. Раніше були набагато складніші. І що то за горе-вчителі спецшкіл, у яких такі низькі знання!? Між іншим, ЗНО, не ДПА, воно не повинно бути легким. Для шкіл з поглибленим вивченням англійської мови з завдання нескладні, не кажучи вже про спецшколи. Ті хто вчився як слід і готувався принаймні по ЗНО online – повинні отримати високі оцінки. Тести у цьому році складені нормально, без сленгу, гарна лексика, нормальні теми текстів.
Mary
Для Нормальне ЗНО: загалом так, окрім 5 завдання все гаразд, не допустила жодної помилки, але у 5 завданні відповіді неоднозначні, радилася зі своїми вчителями у школі і вони погоджуються зі мно
Дивно
Завдання № 5 має однозначну відповідь. І які ж можуть бути варіанти у 5 завданні?
Марія
Про що ви говорите? Діти зі спецшколу зробили по п’ять помилок- це най то ніші учні! Use of English- просто неадекватний! Тут що всі вступають на Англ філологію? Без словника не розібратись, або просто вгадувати!
Коментувати
Alina
Люди, хто згоден з тим, що деякі питання в task 5 треба відмінити, згодні підписати петицію?
Марія
Для Alina: Згодна, бо вважаю, що завдання для Task 5 складені не правильно.
Марія
Я згодна писати петицію. Практично усі батьки нашого класу підтримують. У текстах є американізми, до написання ЗНО явно залучали американців, які не мають жодного відношення до філологічної освіти!
Тетяна
Згодна писати петицію, тому що Task 5 було складено на вищий рівень англійської ніж мають випускники наших шкіл. У мене, наприклад, більшість помилок була у 5 завданні. А ті хто кажуть, що треба було вчити англійську тоді б здали, бо ЗНО було легким помиляються. Бо не всім англійська потрібна для вступу як основний предмет, але на рейтинговий бал вона впливає.
Коментувати
Марина
А ніхто не звернув уваги, що в першому тексті Task 6 взагалі відсутнє слово, і речення побудоване дуже заплутано, що мені як студентці факультету англійської філології, воно навіть зовсім не далось. Я вже спеціально шукала цей текст на просторах інтернету і все таки знайшла, там просто пропущене слово, яке могло б категорично повпливати на відповідь. Уже не говорю про Task 5. Я розчарована
Марія
Для Марина: згодна абсолютно!
Майже ізі
Декілька разів перечитав той текст. Де саме там пропущене слово і де заплутане речення? Я чудово розумію усе, про що йдеться в тексті, про які проблеми з розумінням ви говорите?
Марія
Знайдіть в Інтернеті оригінал. Текст так і називається "A Big Day for America". http://s4every1.blogspot.com/2012/11/a-big-day-for-america.html
Коментувати
Марія
Доброго дня. Куди можна звертатися з петицією про перегляд умов написання ЗНО з Англ мови? З приводу двох годин, відведених на написання тесту- це нереально мало, враховуючи рівень тестів. Вчителі спецшкіл зазначають, що їм для перевірки цьогорічного ЗНО знадобилось дві голини( без твору). А у завданні use of English вони використовували словник, були сумніви! Ви вважаєте це нормально? А що робити учням звичайних і математичних шкіл, де Англ мова була два рази на тиждень в 11 класі?
тетяна
Для Марія: Цілком згідна.На іспит з укр. мови -3год. а на англ.-2. Час змінювати цю систему.
Коментувати
Отт
Просто обурена частиною use of English, так як різницю між деякими словами не всі носії мови можуть відчути, а задання даються дітям, яких вчили в школі (погодьтесь, якість викладання англійської мови в школах дость низький). Я вчу англійську 10 років,часто спілкуюсь з носіями мови, але ці завдання є складними для мене.
Марія
Для Отт: Абсолютно згодна з Вами. Для того, щоб правильно відповісти на цьогорічні завдання з частини Use of English треба дуже тонко, майже інтуїтивно, відчувати різницю між словами. Для цього треба просто жити в англомовному середовищі. Вважаю, що ця частина не є адекватною для випускника середньої школи, навіть з рівнем B1.
Ira
Згодна з вами на всі 100% для мене 25 та 29 питання просто на екстрасенсорні здібності! На мою думку ці питання варто зарахувати всім!
Марк
Така ж сама ситуація.
Коментувати
Михайло
Якщо всі 42 тести правильно, це всього лиш 173 бали???
Iрина
А завдання пiд номером 36? "while ______ two groups sometimes got along, they fought when food became scarce" i варiанти вiдповiдей -a, this, that, the. Але ж нi одна з них не буде правильною. Правильним буде варiант "those", i де вiн?????
Anna
Для Iрина: вариант the правильный. Я не вижу причин почему он не правильный...
Iрина
Навiщо означуваний артикль, коли стоiть кiлькicний числiвник
Iрина
А on-line вiдповiдi видають является правильну вiдповiдь варiант "that"
Коментувати
Kate
Освіта зглянтесь перед дітьми ,не робіть пороговий бал ЗНО з англійської мови вищим за минулі роки! Просимо Вас...
ТАРАС
Для Kate: Проси у Володимира Бєлого (тут збоку).
Коментувати
Настя
Пятое задание очень неоднозначное, во многих пунктах могло быть больше чем один вариант. Согласны?
Deer
Для Настя: якщо чесно, не згодна. Хоча б тому, що там в першому ж рядку є слово "goals ", яке є синонімом до "aims", вважаю , що логічною відповіддю є "set yourself concrete aims".
Deer
Для Настя: п.с. якщо ти саме про *Завдання, а не про один із "тасків" взагалі, - уточнюй;)
Настя
Я дуже чітко зазначила що саме пяте завдання , тобто Task 5
Коментувати
Skjeld
Сьогодні й я зумів скласти цей "тест". На рівно аж 180. Що ж ,мені довелось витратити кошти задля здобуття певних знань, які освітня програма нажаль не дає. Сумно, коли до освітніх закладів та сертифікаційних інституцій низький рівень довіри суспільства та некомпетентне складання тестів.
Вчитель
Для Skjeld: дає програма поглибленого вивчення написати тест на високий бал без репетиторов.
Ігор
ЗНО начебто повинно бути орієнтоване на середньостатистичного учня. Чи не так?
школота
я середньостатистичний учень. вивчав англійську повністю самостійно. з весни 9 класу до початку 11 класу. перед зно розв’язав декілька варіантів. в самому зно зробив 2 помилки. ще питання є? це абсолютно нормальний тест для середньостатистичного учня, який приділив достатньо часу англійській мові. а вона потребує дуже немало часу. і це я знаю, як і інші учні не нижче мого рівня. успіхів!
Коментувати
Инна
Ну шо, народ, колитесь очень сложные тесты были?
Абитуриентка
Для Инна: нет :)
Катя
Такі як щороку
Kate
Вони були дуже заплутані,я вважаю освіта повинна це зауважити та не ставити велий (пороговый бал),бо навіть реклами,які в інших роках були найлегшим завданням-в цьому не зовсім легкі!
Коментувати