Онлайн розрахунок тестового бала з української мови

Учасники ЗНО з української мови і літератури без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал

Онлайн розрахунок тестового бала з української мови

Використовуючи оnline-сервіс ЗНО-онлайн учасники ЗНО з української мови і літератури без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того, щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, які були надані ним під час виконання завдань тесту, на сайті ЗНО онлайн.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання усіх завдань тесту, окрім завдання з розгорнутою відповіддю (власного висловлення), що перевірятиметься екзаменаторами.

Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури, що були ухвалені на засіданнях предметної фахової комісії з української мови та предметної фахової комісії з української літератури при Українському центрі оцінювання якості освіти 24 травня 2017 року.

Перейти до онлайн тесту  

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з української мови і літератури.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2017 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт у Facebook або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
ПОШИРЮЙТЕ ПОШИРЮЙТЕ ПОШИРЮЙТЕ !!! https://www.facebook.com/dmitry.zayets/posts/1467573916627830 Я вважаю, що працівники УЦОЯО безвідповідально віднеслися до складання завдань ЗНО 2017. Як можна було давати завдання вибрати одну правильну відповідь, якщо "завдання № 42 тесту ЗНО з української мови і літератури не має однієї однозначно правильної відповіді". Завдання 29-33 взагалі є недоречними, бо не показують рівня знань української мови та даремно забирають багато часу в учня. До того ж у деяких з цих завдань будуть правильними декілька варіантів відповідей, а не один. P. S. Пропоную створити буккросингові полиці у Верховній Раді та інших державних установах, а особливо в МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ, щоб українські чиновники нарешті навчилися розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. УСПІХІВ У НАВЧАННІ. Сподіваюся, що завдання ЗНО 2018 будуть складені коректніше.
Абітурієнт
Для Мама: от ВИ особисто ВИТРАТИЛИ НА ЦЕ ЗАВДАННЯ ТАК БАГАТО ЧАСУ? Що там спірного. Якщо ваша дитина не відповіла правильно і витратила аж 10 ( більше просто неможливо витратити на цей тип завдань) то купіть їй солоденького і поясніть, що вона молодець, це її перше зно. Але давайте, ще більше матусь порішайте за своїх дітей. Відпускаєте їх у доросле життя? Чого цікаво може навчитися дитина, за котру все постійно вирішують батьки.
Kristian Bloodberry
хм, переходити на особистості - це так по-дорослому) особисто я витратила багато часу на ті кляті завдання з членами речень. і дійсно, не розумію, для чого вони потрібні. чи будуть і тут якісь аргументи проти? зно здаю вдруге. школу закінчила в 2012.
Коментувати