Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

Відповіді до завдань сертифікаційних робіт тесту публікуються з метою інформування учасників ЗНО

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з української мови

6 травня квітня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з української мови та літератури, що був проведений напередодні.

правильні відповіді на завдання тесту

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможуть отримати учасники ЗНО за виконання завдань тесту складає 104 бали.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 26 травня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки за державну підсумкову атестацію з української мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з української мови і літератури, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики та історії України відбудеться 11 і 13 травня відповідно, тестування з інших предметів відбудеться у червні, після завершення навчального року в школах.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ОНЛАЙН розрахунок Бала з української мови

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
06.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Варто запам*ятати слова-винятки з м*яким знаком перед "ч", нас це вчителька заставила зазубрити: бриньчати, женьшень, Маньчжурія, але "дзеленчати". Усе дуже просто. як аксіома. Дякую. Знадобилося
Анастасія
Скажіть, як бути,у 16 запитанні 2 правильних відповіді?. Одна- дівчиньці,а друга - будьте
Катя
Для Анастасія: будьте - не підходить, бо дзеленчати
Катя
Для Анастасія: Але це тільки в ЗНО. А так то 2 правильні)
Дар'я
Для Анастасія: дівчинці- правильно,бо дівчина без "ь"
Коментувати
Світлана
Поясніть, будь ласка, чому в слові "запанібрата" немає закінчення?
Дарина
Для Світлана: бо це прислівник - незмінна частина мови
Коментувати
Вікторія
Подскажите пожалуйста, снимают ли баллы за зачёркивания?
Вікторія
Именно в сочинении
анна
нет
Коментувати
Учитель
Будь ласка зверніть увагу на 31 завдання. Адже воно було для багатьох учнів коварник. Я навіть зі своїми учнями не могли зрозуміти чому варіан В правильніше ніж Б:(
Ірина Вікторівна
Для Учитель: у своєму повідомленні Ви, шановна Учитель, зробили 5 помилок, тому і не дивно, що дещо не змогли зрозуміти
Коментувати
Учитель
На жаль, це справді недолік тесту (дзеленчати). У чинних словниках саме такий варіант є правильним. Сумнівні посібники, навіть з грифом, не є джерелом інформації для ЗНО. Яку ж довіру може мати установа з назвою "Видання учбової літератури"? Та ще посібник рекомендований для студентів, а у вищій школі хто що хоче, той те й пише: науковців, либонь, не контролює ніхто. А от те, що це слово, на правопис якого саме в такому варіанті (запам’ятай : ДЗЕЛЕНЬЧАТИ) в рекомендованому офіційно на сайті МОН підручнику для 5 класу ( Тушніцка, Н. Українська мова : підруч. для 5 кл для знз з навчанням польською мовою–Львів:Світ, 2013 ) , внесено до тестового зошита,- це серйозний недогляд фахової групи спеціалістів, що готували завдання для ЗНО. Не звинувачую авторку підручника : вона не поодинока у бажанні уніфікувати правила - філологи це знають. Але автори тестів ЗНО, що бувають рецензентами підручників і ,безперечно, обізнані в деяких спірних випадках правопису, могли б обрати інше слово.
Ярослав
Тест 16 дві правильні відповіді!!зверніть увагу!
Yarina Tretiak
Прошу звернути увагу на тест номер 16,у якому дві правильні відповіді!
Даша
В 16 запитанні 2 відоповіді вірні, слово дзеленчати можна писати, як дзеленьчати за словником Грінченка http://hrinchenko.com/slovar/znachenie-slova/16408-zadzelenchaty.html І запитання 31 і 33 також не однозначні
Halyna Terpak Lajos
Цілком нормально. Переважна більшість учнів справилися. Навіть більше, аніж просто справилися. Триматимемо пальці тепер лиш за твір)
unforgiven
Для того, щоб не завдавати психологічної травми майбутнім випускникам, тести ЗНО спочатку потрібно апробувати на працівниках міністерства освіти, а вже потім допускати до дітей.
ОЛЕГ
Так!!! У 16 дві правильні відповіді. Ю.В.Громик "Український правопис" (гриф надано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (Лист№1/11-9796 від 18.06.2012)), с.7: "Увага! У групі ньч знак м’якшення пишеться, якщо вона походить із ньк: ...дзеленьчати, бо дзеленькіт!!!" Зустрічається дзеленчати, але двозначність не для завдань ЗНО!!! Зверніть увагу!!! Зверніть увагу!!! Зверніть увагу!!!