У квітні проведуть апробаційне ЗНО з іноземних мов

Апробаційне ЗНО відбуватиметься з метою підготовки до запровадження нового формату завдань

У квітні проведуть апробаційне ЗНО з іноземних мов

16 квітня 2016 року в Києві, а також Київській, Львівській та Одеській областях буде проведено апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання випускників шкіл з англійської, іспанської, німецької та французької мов. Відповідний наказ підписано міністром освіти і науки.

Проведення апробаційних тестів з іноземних мов відбуватиметься з метою підготовки до запровадження з 2017 року нового формату завдань для сертифікаційних робіт ЗНО.

Під час апробаційного тестування будуть використані предметні тести рівня B1 для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, i рівня В2 для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні.

Результати апробаційного тестування за бажанням осіб, які братимуть в ньому участь, можуть бути зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію з відповідної іноземної мови.

Департаментам освіти і науки Київської, Львівської, Одеської, обласних та Київської міської державних адміністрацій доручено сприяти Українському та регіональним центрам оцінювання якості освіти в підготовці та проведенні апробаційного тестування, а також організувати добір та реєстрацію учасників апробаційного тестування.

Міністерством освіти також затверджено план підготовки та проведення апробаційного тестування та схему формування вибірки його учасників. Передбачається, що участь у апробаційному ЗНО з 4 іноземних мов братимуть 3 900 випускників шкіл поточного року.

Як відомо, у жовтні минулого року, Міністерство освіти і науки скасувало заплановане раніше проведення у 2016 році державної підсумкової атестації учнів 11 класів з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Таке рішення у відомстві пояснили необхідністю включення до складу тестів завдань з аудіювання та проведення певної роботи для розробки повноцінних тестів.

Освіта.ua
17.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександра
"буде проведено апробаційне зовнішнє незалежне оцінювання". Чому у вибіркових закладах тільки?
Oksanka
А як вам калинина-самойлюкевич?
Хто-небудь зрозумів…
чи буде аудіювання на ЗНО у цьому році чи ні? І яким буде ДПА в 9 та 11 класах?
Банду геть!!!
Підручники з англійської мови для старшої школи не відповідають ні рівню навчання, ні шкільній програмі... ЗНО з англійської мови, в першу чергу, показник роботи міністерства освіти, а не вчителя...
almira
Для Банду геть!!!: не тільки з англійської, з франц. теж. Змусимо чиновників з МОН пройти рівень В2. КОЛЕГИ, ДАВАЙТЕ ЩОСЬ РОБИТИ! БАТЬКИ! невже ВАм все рівно?
Коментувати