Тест ЗНО з іноземної потребує аудіювання, - Квіт

МОН проведе підготовку для повноцінного запровадження обов’язково тесту ЗНО з іноземної мови

Тест ЗНО з іноземної потребує аудіювання, - Квіт

Тест ЗНО з іноземної мови потребує включення до його складу завдань з аудіювання. Про це в ході брифінгу в Кабінеті Міністрів сказав міністр освіти і науки Сергій Квіт. За його словами, іспит з іноземної мови є дуже специфічним, і його проведення відрізняється від тестувань з інших предметів, де відповідь надається лише у письмовій формі.

Міністр зазначив, що для того щоб тести ЗНО з іноземної мови були повноцінними, необхідно провести певну роботу, однак методологічно цього року це зробити не вдасться через відсутність необхідного досвіду.

Він повідомив, що у зв’язку з цим було прийнято рішення, що під час проведення державної підсумкової атестації випускників шкіл, окрім запропонованих тестових завдань буде проведено аудіювання з іноземної мови.

Також Сергій Квіт зазначив, що проведення ДПА з іноземної мови у 2016 році допоможе зробити аудит викладання іноземної у школах, і вже у 2017 році тест ЗНО з іноземної мови буде запроваджено повноцінно і він буде обов’язковим для всіх випускників.

У свою чергу, заступник міністра Павло Хобзей зазначив, що для Міністерства освіти важливим є не тільки виміряти знання випускників, а й допомогти вчителям і учням осягнути той рівень знань, який буде вимірено.

"Для нас важливо за цей рік підготувати школи, в першу чергу вчителів, а також надати певні матеріали учням, щоб підняти їхній рівень. Тобто якщо ми серйозно нічого не зробили, не допомогли учителям, учням осягнути той рівень, який ми хочемо заміряти, то є не зовсім коректним тільки міряти", - зазначив Хобзей.

За його словами, упродовж цього року будуть проведенні тренінги для вчителів, розроблені відповідні матеріали для учнів, а також буде проведена апробація тесту, для його впровадження у 2017 році.

Освіта.ua
23.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лидия Серая
Хотілося б отримати чітку відповідь, чи будуть перевірятися навички аудіювання та усного мовлення підчас ДПА з англійської мови в 11 класі в 2016 році. Буду вдячна, якщо отримаю відповідь персонально.
Анатолій
Для Лидия Серая: Не будуть - див: http://dpa2016.com.ua
Коментувати
Не англічанка
Завжди вчу своїх учнів - спочатку подумай, а потім уже говори. Враження, що в міністерстві сидять тупі та недолугі чиновники, які тільки й намагаються підставити міністра (чи, може й він такий?). Спочатку вводять ДПА-ЗНО з англійської, потім відміняють, спочатку одну причину відміни називають, потім за іншу зачепилися. Кілька місяців народ трясе (хвилюються вчителі, батьки, гарні діти). І ОТІ люди будуть для мене СЕРТИФІКАЦІЮ проводити?
ppp
Для Не англічанка: А я пройду, отримаю сертифікат, прийду до своїх учнів, покажу їм свій сертифікат і скажу: а тепер я зроблю все, щоб ви пройшли своє ЗНО так, як пройшов я. Я МАЮ НА ЦЕ ПРАВО!. Тому що сертифікацію Ви будете проходити не для міністра і його наближених, не для директора і його любимчиків, а заради тих дітей яких Ви навчаєте. Бажаю успіху!!!
жалкому популисту
Для ppp: и вам не хворать, с надбавкой в пару гривен к зарплате, имея сертификат, придется вагоны по ночам разгружать, чтобы оплатить все счета, зато гордо будете себя называть - учитель, волоча жалкое, бедное существование ...
Учитель
Для Не англічанка: Я раджу своїм учням не читати всі ці новини(більшість дорослих не можуть розібратися в них), а просто вчити іноземну мову, зробити її"живою мовою" для себе та пам’ятати "You know English, you can get a good job!’
Коментувати
вчитель
А хто читатиме тексти на ДПА та ЗНО? На олімпіадах записи такі , що неможливо нічого почути .На ЗНО буде те саме ?
Учитель
Для вчитель: А як Вам це ..."проведення ДПА з іноземної мови у 2016 році допоможе зробити аудит викладання іноземної у школах".
Коментувати
Учитель
Коли зможемо прочитати методичні рекомендації щодо проведення ДПА з англ.мови в 11 кл.? В кінці березня 2016р?
Тарас 1
Для Учитель: І потрібно це випускнику? Здасть ДПА на 6 балів, що ввійде в атестат до загальної оцінки, яка і не буде вже мати вагу 10 відсотків, а менше по нових Умовах.
Profit
Для Учитель: Нащо так рано? У переддень ДПА або на ранок - у сам раз:)
Учитель
Для Profit Звикли ми вже до таких новин. І нам знову обіцяють..." упродовж цього року будуть проведенні тренінги для вчителів, розроблені відповідні матеріали для учнів...".
Коментувати