Osvita.ua ЗНО Студенти коледжів не складатимуть ЗНО у 2016 році
Студенти коледжів не складатимуть ЗНО у 2016 році

Вилучення в УЦОЯО комп’ютерної техніки та банку завдань унеможливило розширення сфери ЗНО

Студенти коледжів не складатимуть ЗНО у 2016 році

Вилучення в Українського центру оцінювання якості освіти комп’ютерної техніки та банку тестових завдань унеможливило розширення сфери проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Зокрема, у Міносвіти повідомили, що враховуючи ситуацію, котра склалась навколо Українського центру оцінювання якості освіти, студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації не складатимуть ЗНО у 2016 році, як це було заплановано відповідним рішенням Колегії МОН влітку цього року.

"У зв’язку з вищезазначеним, виконання пункту 4 рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 03.07.2015 р. протокол 6/6-20 "Про проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання" у частині, що стосується студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, є неможливим", - констатували у Міністерстві т освіти і науки.

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

Освіта.ua
12.10.2015


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
alexis rodriguez
Привіт, Я пан Алексіс Родрігес, приватний кредиту кредитор, який дає кредити можливість все життя. Вам необхідно термінове кредит, щоб очистити ваші борги або потрібен кредит власного капіталу, щоб поліпшити свій бізнес? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими інститутами? Необхідність консолідації кредиту або іпотечного кредиту? Немає необхідності шукати далі, бо ми тут для всіх ваших фінансових проблем в минулому. Ми надаємо кошти для людей, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребує грошей, щоб оплатити рахунки, інвестувати в бізнес в розмірі 2%. Я хочу використати цю середу повідомити, що ми забезпечуємо надійну та одержувача допомогу, і ми будемо готові запропонувати кредит. Таким чином, зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою: (rodriguezloanfirm@gmail.com)...
Людмила
чи потрібно здавати ЗНО для вступу до коледжу після закінчення училища?
Racheal walton
Здравствуйте, Ви ділова людина або жінка? Ви в будь-який фінансового стресу? Або ж вам потрібні гроші, щоб почати свій власний бізнес? Чи є у вас низький рахунок кредиту, і вам важко отримати кредити від місцевих банків і інших фінансових інститутів? Рішення вашої фінансової проблеми миттєва ФІНАНСУВАННЯ GROUP LLC. Наші послуги включають в себе наступне: * Персональні кредити * Кредити консолідації заборгованості * Можливість * Бізнес-кредити * Кредити на освіту * Іпотека * Просування будівельної техніки, Yatchts, екзотичних автомобілів і т.д ...   Ми пропонуємо кредити на 3,5% річних на Anum. Примітка: Ви повинні відправити нам по телефону: Waltonloanfirm@hotmail.com http://instantfundinggroupllc.com З повагою,
ktomik
навчаюсь на 3 курсі технічного університеру хочу в цьому році поступати у базовий медичний коледж, на ЗНО не встиг зареєструватись. як бути?
Діана
Чи можна здавати ЗНО наступного року ,якщо цього не вийде але без закінчення коледжу ?
Борис
Питання повторяється, хочу дізнатись точно. Чи можна в 2016році поступати після коледжу в ВНЗ, на акторську майстерність. Чи потрібно здавати ЗНО. Чи це розсповсюджується тільки для деяких ВНЗ?
Саша
Я навчають на 2 курсі училища, чи маю я право писати зно в цьому році?
Оксана
Я закінчила коледж у 2015 році і отримала молодшого спеціаліста, а зараз (у 2016) хочу поступати вище. Скажіть будь ласки чи потрібно мені здавати ЗНО?
Татьяна
Я учусь на 2 курсе пед.колледжа на базе 9 классов ,могу ли я в этом году сдать зно и поступить в вуз?
Татьяна
Я учусь на 2 курсе пед.колледжа,могу ли я в этом году сдать зно и поступить в вуз?
egor
как зарегистрироваться на пробное ЗНО , или всё сделано , чтоб не попасть на оценивание ?
наталія
Я закінчила коледж у 2015 році і отримала молодшого спеціаліста, а зараз (у 2016) хочу поступати вище. Скажіть будь ласки чи потрібно мені здавати ЗНО?
Юрій
Я навчаюсь в черкаській пожежній академії на 1 курсі (4 рівень акредитації) я зможу здавати зно 2016?????
Виктор
В 2015 не сдал ЗНО, поступил в колледж на базе 9 классов. В этом году хочу поступить в ВУЗ. Мне необходимо сдавать ЗНО или внутренние экзамены?
Влад
Для Виктор: ЗНО, разом з цьогорічними випускниками 11-и класів.
Коментувати
Анастасія
Я закінчую цього року медичний коледж, чи можу я поступити в медичний університет на державну форму навчання без ЗНО.
Марк Відаль
Я приватний кредитор, який видають кредит для фізичних та юридичних осіб за ставкою 2%. Ви були відхилені так багато банків? Ви потрібні кошти, щоб побудувати свій бізнес? Ви потрібні кошти, щоб розширити свій бізнес? Або вам потрібен персональний кредит? Мій кредит коливається від особистого до бізнес-кредит. Мій процентна ставка дуже доступним і наш процес кредит дуже швидко, як добре. Я дійсно хочу, щоб всі ваші фінансові проблеми пішли, як тільки можливо. За додатковою інформацією звертайтеся: Кредитор: пан Марк Відаль. Кредитор Електронна пошта: Vitalloansaccreditation@gmail.com +447031981971
drakon_99
І все ж таки... В 2016 я закінчую училище (3 курс ) і б хотів поступити у ВНЗ ,але по іншій спеціальності. В мене два питання. Чи це взагалі можливо ? І якщо так, то як це має бути (буде )? Дякую за відповідь.
Андрій Мельничук
Для drakon_99: Я не спеціаліст, але відповідь-однозначна, ви точно зможете поступити на іншу спеціальність в будь-який ВНЗ, але ви вже точно почнете навчання з 1 курсу і вам точно потрібно буде здавати ЗНО. Вже від того як ви здасте залежатиме ваше майбутнє
Коментувати
Катя
Якщо я зараз не навчаюся, а хочу вступити до колледжу, чи можу я використати зно минулого року? Чи мені потрібно знову його здавати у цьому році щоб вступити?
Олена
Мій син навчається на 2 курсі коледжу, чи може він здати ЗНО і піти на 1 курс ВУЗу
Олена
Для Олена: Для Светлана Иванова:
Коментувати
Дмитро
Якщо зараз я навчаюсь на другому кусі технікума, я можу здати ЗНО і вже літом дивлячись на свої результати піти у ВНЗ або залишитись?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Розвиток дитини

Дякую,
не показуйте мені це!