Суспільство мляво підтримує петицію на захист ЗНО

Попри високий рівень довіри суспільства до системи ЗНО, петиція на його підтримку поки не набирає підписів

Суспільство мляво підтримує петицію на захист ЗНО

Попри високий рівень підтримки суспільством системи зовнішнього незалежного оцінювання, електронну петицію на його підтримку протягом тижня підписали менше 1 500 осіб.

Петиція містить заклик до президента вжити заходів щодо забезпечення можливості проведення ЗНО в Україні у 2016 році. Її автор, відомий освітній експерт Віктор Громовий зазначає, що ситуація яка зараз склалась навколо Українського центру оцінювання якості освіти ставить під сумнів можливість успішного проведення ЗНО у 2016 році.

"Зараз робота Українського центру оцінювання якості освіти практично паралізована, а підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році призупинена", - йдеться у тексті петиції.

Обґрунтовуючи факт унеможливлення роботи УЦОЯО автор наголошує, що вилучення правоохоронними органами частини серверного обладнання унеможливили доступ до баз даних і програмного забезпечення працівникам центру, а в УЦОЯО продовжується відтік фахівців.

"З огляду на це, просимо підписати відповідний указ, який би передбачав комплекс невідкладних заходів для відновлення нормальної роботи Українського центру оцінювання якості освіти та запустив технологічний процес проведення зовнішнього незалежного оцінювання -2016", - йдеться у петиції.

Як відомо, електронна петиція, що адресована президенту, має бути розглянута за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян. У разі збору необхідної кількості підписів на сайті Офіційного інтернет-представництва буде оголошено про підтримку або не підтримку петиції.

Ознайомитися з текстом петиції можна за таким посиланням >>>

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

 

Освіта.ua
24.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
********
Для вчитель: Для Народний міністр освіти: "Що стосується навчальних програм, то їх навмисно ускладнюють і заплутують, щоб потім мати можливість звинуватити учителя в некомпетентності..." - НЕУЖЕЛИ???)))))))))). Возможно дело всё же в ином?
Квит-Паразит
Внимание!!! Министерство образования Украины использует кацапских троллей на портале osvita.ua для самопиара. Не ведитесь на провокации.
для "Народний міністр освіти"
Как я посмотрю Ваш родной язык - МАТЕРНЫЙ. Видать в местах недоступных нормальному общению рос и развивался. НУ и, опять-таки, поилтику хозяев сайта показано просто замечательно. Вопрос. ЧТО может быть полезного НА ЭТОМ сайте? Ответ. Умонастроения стратегов развития направления образования. Ну что же - проституцию легализовывают. Всё путём и всё на места правильные становится
Народний міністр освіти
Пропоную подати петицію на принципово нової систему освіти, суб’єктами якої є учні, вчителі і методична служба підтримки навчально-виховного процесу, а не каральні і перевірячі органи!!!
для оль,які дістали!
Так давайте на 20 лет назад вернемся! Нашли, что сравнивать! Наше поколение было более здоровым. Программы были другие,информации надо было меньше усвоить. Понимаю знакомых 2, где девочка учится. Не сдаст она нормально английский, если только не в спец школе и с репетитором ГОДАМИ не занималась. Смотрю на отличников в своей группе - двое из троих в толстых линзах, третья -худая измученная девочка с вечными кругами под глазами. Может, совпадение, может ваши отличники-"кровь с молоком", не знаю. Но трудолюбивым детям со средними умственными способностями приходится очень нелегко. А вам хочется, чтобы их в очередной раз использовали,кое-кто на их нервах и нервах их родителей свой капитал заработал - мало денег на учебниках наварили еще и ДПА в форме ЗНО подавай! ЗНО 2015 ,видите ли, их не устраивает! Побойтесь Бога!
уч ан
Для для оль,які дістали!: Вспомнила свой далекий вступительный экзамен в иняз: текст очень простой почитала, тему зазубренную типа"Our Motherland" рассказала , на какие-то элементарные вопросы ответила,кажется,- все. И разве можно этот экзамен сравнивать с ЗНО по английскому. В нашей специализированной школе, если не ошибаюсь, только один ребенок набрал 190, были и значительно ниже - а выпускники у нас даже очень неплохо знают. Согласна-ни за что не поверю, что дети из обычных школ могут хорошо сдать зно по английскому. Министерство не ведает, что творит - безобразие! Думающие, порядочные люди такую петицию не подпишут. Точно,что -побойтесь Бога!
Народний міністр освіти
В будь-якій цивілізованій країні світу в системі освіти існує лише два суб’єкти: Учень і Учитель. Крім того важливу роль грає методична служба, яка допомагає учителю вириішити проблеми навчально-виховного процесу, а не карає за них. В нашій країні ключовими суб’єктами освіти виступають контролюючі органи. Що стосується навчальних програм, то їх навмисно ускладнюють і заплутують, щоб потім мати можливість звинуватити учителя в некомпетентності...
Оля
Странно! Мой сын, окончив обыкновенную сельскую школу, на ЗНО по английскому набрал 180 баллов (без репетиторов). Подтвердил золотую медаль!!! (укр-195, математика - 185) Насчёт колличества информации, которое усваивали - не соглашусь! Колличество информации и тогда было приличным. (Война и мир Толстого - все тома) Вопрос: а почему дети со СРЕДНИМИ УМСТВЕННЫМИ СПОСОБНОСТЯМИ должны учится в вузе? Всегда во все времена единственным критерием для поступления в вуз должны быть ЗНАНИЯ!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
Для голосу о качестве
Знаете шо. Давайте и дальше сидеть в этой луже,поскольку мы БОИМСЯ ПОКАЗАТЬ,что НАШИ дети ни черта не знают за исключением некоторых. Вы решите для себя ЧЕГО вам там надо-посветиться красотой и блеском,или всё же признать, что страна НИЧЕГО НЕ знает и уже отсюда работать?Если у меня в классе % тех,кто имеет 1-3 высок, то я егои подам.И администрации выдам, что понидать НЕ СОБИРАЮСЬ, поскольку я ЗНАЮ ЧТО за этими липовыми оценками следует.НАши ребята,судя по всему, вовсе НЕ соображали, не соображают и соображать НЕ будут
****************
пониЖАть
Коментувати
Для Engie
Заждіть. У Франції після колежу складають якийсь ЗАГАЛЬНИЙ ІСПИТ, в який входить І МАТЕМАТИКА. І ніхто з батьків і мови не веде про те,щоб ї відмінили.А вже ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ цього іспиту мають можливість вибрати ліцей. БАтьки переймаються тим, наскільки якісно діти складуть іспити.Але мови про репетиторів НЕ ведуть, оскільки вважають, що дитина ДОСТАТНЮ має нагрузку на мозок, щоб іще його грузити.
Голосzнарода
Для Для Engie: Ну Ви і порівняли, якість освіти в українських школах значно гірша ніж у французьких.
Народний міністр освіти
Для Для Engie: У Франції батьки переймаються, бо "двієчники" і "трієчники" НЕ МАЮТЬ ПРАВА займати керівні посади, балотуватися на виборах. А в Україні знання не потрібні. Вкрав в держави 2 000 000 грн., вніс їх в заставу, роздав гречку і ти вже НЕДОТОРКАНИЙ "народний" депутат з перспективою гребти мільйони вічнозелених. Порівнювати Україну з Францією ще недоречніше ніж ДПА і ЗНО!!!
Коментувати
для Народний министр освыти
эТО КАКИМ ЖЕ НАРОДОМ ВЫБРАН НАРОДНЫЙ??? Как в "Свытанье на Гончаривци": "Я себя произвёл".Извините, или не извиняйте, но Вы ВРЁТЕ. Вопрос - ЗАЧЕМ? ///////////////"У нормальних європейських країнах єдиним об’єктивним критерієм якості знань, вважається оцінка учителя, який безпосередньо навчав учня"-это в ПОСТсоветском воровском пространстве ТАК принято.Чтобы дети ВОРОВ считали себя умными, а ВОРЫ, которые в школе еле училис,могли остальным похвастать "успехами" (читай "умом") своих отпрысков. ВСЁ. Другой причины нет.Будем и дальше воров поддерживать???
N
Для для Народний министр освыти: встречный вопрос: кто дал вам право судить? Или тоже как в "Сватання на Гончарівці"?
а где
Для N: "судить"? Или ЧТО Вы увидел(а) как "судить"?
Народний міністр освіти
Ви для початку або навчіться говорити рідною мовою, або "сьйобуйте" в рідну Росію, якщо не поважаєте країну в якій живете. Судячи, по вашому коментарю ви або злодій, або наркоман, і так само клали на Росію, і все інше, крім самого себе.
Коментувати
Народний міністр освіти
Проведення ДПА у форматі ЗНО - велика дурня. У нормальних європейських країнах єдиним об’єктивним критерієм якості знань, вважається оцінка учителя, який безпосередньо навчав учня. А ми - нація контролерів. Несправедливо виходить. Учитель отримує меншу зарплату, ніж працівник центру оцінюванння (за сумнівні тести), хоч виконує набагато більший об’єм роботи. Більше того, за еталон береться оцінка особи, яка того учня навіть в очі не бачила. Це, взагалі, non-sens. Так не повинно бути. ЗНО потрібно повністю відокремити від школи. Це - прерогатива вузів. Крім того, при вузах повинні бути створені центри підготвовки абітурієнтів зо ЗНО.
Голосzнарода
Для Народний міністр освіти: А давайте у нас вчитель ще й диплом про вищу освіту буде видавати зразу? І економія коштів на вузах буде :0, не тільки й зно не треба буде.
Engie
Для Народний міністр освіти: У нормальних європейських країнах здають після школи: в Британії - A-levels, в Німеччині - Abitur, у Франції - bac, у Австрії - Reifeprüfung, в Болгарії - държавен зрелостен изпит, в Чехії - maturita, в Італії - Maturità, в Польші - egzamin maturalny ітд. Зарахування в університети йде по результатам цих екзаменів.
заждіть.
Для Engie: У Франції після колежу складають якийсь ЗАГАЛЬНИЙ ІСПИТ, в який входить І МАТЕМАТИКА. І ніхто з батьків і мови не веде про те,щоб ї відмінили.А вже ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ цього іспиту мають можливість вибрати ліцей. БАтьки переймаються тим, наскільки якісно діти складуть іспити.Але мови про репетиторів НЕ ведуть, оскільки вважають, що дитина ДОСТАТНЮ має нагрузку на мозок, щоб іще його грузити.
Коментувати
SERGIY
Навіщо займатись дуркою. В законі про вищу освіту записано, що вступ на навчання бакалавра можливе леше за результатами ЗНО. Закон діє! Просто деякі люди (ЗНО і Лікарчук єдині, як Ленін і партія) щоб попіаритись постійно мутять воду що без них ЗНО не буде, тоже мені месія. Навіть при Табачнику в ЗНО відбувалось, правда тоді не було таких ляпів в завданнях як цього року. ДПА з іноземної: проблем великих немає ну здасть випускник на 1 бал, але це позитивна оцінка згідно 12-ї системи, буде менший бал за атестат (ціна балу за атестат множиться 0,1 - це легко перекривається балами по профільним ЗНО), але поступати можна туди де з іноземної сертифікату не потрібно, іноземну треба знати хоч би з словником. Не будем таїти, ми всі знаємо як дивляться на іноземну в школі.
Ірина
У Вашій петиції ЗНО і Лікарчук єдині, як Ленін і партія. Хто таке взагалі підписав?
2
Мы что сумасшедшие, -такое подписывать? У моих знакомых дочка,будущая выпускница, не спит - не ест :день и ночь учит. Дитя- с первого класса отличница. Уже плюнули они на медаль, но ребенка жалко. Родители серьезно опасаются за здоровье. Лучше другую петицию всем миром подпишем -https://petition. president.gov.ua/petition/2697 -поможем детям! Пусть обязательно будет ЗНО, но без ДПА по английскому, нельзя так делать - каждый год -эксперимент!
ДІСТАЛИ!!!
Для 2: Написала учительница математики...Если дочка Ваших знакомых отличница,то ей нечего бояться ВНО по английском и другим предметам!!!Так что не нагнетайте!!!
Оля
Для ДІСТАЛИ!!! +10000000!!!! Років 20 назад випускники здавали по 6-7 екзаменів в школі, потім 4 для вступу у ВУЗ і всі живі-здорові! І об’єм був не меншим, ніж зараз!!!
для оль,які дістали!
Для Оля: Так давайте на 20 лет назад вернемся! Нашли, что сравнивать! Наше поколение было более здоровым. Программы были другие,информации надо было меньше усвоить. Понимаю знакомых 2, где девочка учится. Не сдаст она нормально английский, если только не в спец школе и с репетитором ГОДАМИ не занималась. Смотрю на отличников в своей группе - двое из троих в толстых линзах, третья -худая измученная девочка с вечными кругами под глазами. Может, совпадение, может ваши отличники-"кровь с молоком", не знаю. Но трудолюбивым детям со средними умственными способностями приходится очень нелегко. А вам хочется, чтобы их в очередной раз использовали,кое-кто на их нервах и нервах их родителей свой капитал заработал - мало денег на учебниках наварили еще и ДПА в форме ЗНО подавай! ЗНО 2015 ,видите ли, их не устраивает! Побойтесь Бога!
Коментувати
Теж вчитель
Ця "хитра"петиція створена спеціально, щоб відволікти людей від іншої, де люди висловлюються проти складання обовязкового ДПА -ЗНО з англійської(https://petition. president.gov.ua/petition/2697).Пане Громовий, не треба обманювати людей - ЗНО ніхто не відміняв. А првоохоронці нехай розбираються - була корупція чи ні.Не плутайте грішне з праведним.
учитель
Громовий - учасник злочинної шайки лікарчука та його родичів, які працювали і працюють заступниками УЦОЯО! Довіри йому немає. Це лікарчук хоче знищити ЗНО в України. З такими запитаннями як було цього року (зокрема укр. мова) - ЗНО не потрібно. УЦОЯО треба переформатувати, набрати адекватних, порядних фахівців. Ось про що треба писати в петиціях! А ЗНО - відбудеться, сумніву немає.
ДІСТАЛИ!!!
НЕ ВВОДЬТЕ ЛЮДЕЙ В ОМАНУ!!!ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ!Є НАКАЗ МОНвід 21.09.2015.ТОМУ НЕ СПЕКУЛЮЙТЕ ЦИМ ПИТАННЯМ!!!Сайт освіта проплачений,то одне пише то друге,зате якщо хтось із простих людей напише-то сайт osvita.ua не подає цю інфо!!!!
ДІСТАЛИ!!!
Аж цікаво стало ,хто мінус поставив редактори сайту чи пан Лікарчук?)))
Коментувати
викладач
Шановні ініціатори петиції. Вас цікавить відбілювання репутації людей, які раніше займалися ЗНО, чи самим фактом існування ЗНО? Складіть, будь-ласка, нормальний текст петиції. Я підпишу
думка
Ви тільки вчитайтесь у текст петиції - "У цьому році система незалежного тестування зробила значний крок у своєму розвитку. Згідно з рішенням колегії МОН, наступного року окрім обов’язкового для всіх тестування з української мови і літератури, майбутні випускники обов’язково мали б складати ще два — тестування з англійської та тестування з математики чи історії (на вибір)." І за цей ідіотизм підписуватися? Таке дебільне зно як його пропонують, лише зневіру вселяє у випускників. Чому зно 2015 погане? Знаєте,хто підпише? Люди, які не хочуть, щоб ваша дитина медаль отримала, щоб взагалі у вуз потрапила, якщо у вас грошей немає, або хто мріє про те, щоб вчителів,які високі оцінки поставили,почали переслідувати. Чому ж інша петиція https://petition. president.gov.ua/petition/2697 збирає голоси? Мабуть, вона остання надія людей щось змінити.
у Вас написан бред,с МОЕЙ точки зрения,
Для думка: о том, что подпишут "Люди, які не хочуть, щоб ваша дитина медаль отримала, щоб взагалі у вуз потрапила, якщо у вас грошей немає, або хто мріє про те, щоб вчителів,які високі оцінки поставили,почали переслідувати". Это говорит о том, что Вы рисуете высокие баллы своим ученикам. И ТОЧНО ЗНАЕТЕ, тчо ЛЮБОЙ ДРУГОЙ УЧИТЕЛЬ, чужой Вам, УВИДИТ что Ваши ученики РЕАЛЬНО знаютт значительно ХУЖЕ выставленных оценок.
Коментувати
Саща
Я надеюсь, что оставят туже систему оценивания, что и в этом году.А то будет не честно по отношению к детям которые сдавали в этом году.Сколько не прошло детей, а прошли б в те года.Давайте уважать друг друга.
Кошовий Максим Юрійович
Эта петиция с той же просьбой, но набрала 14 000 подписей (по этому люди и почти не подписывают ту, они уже подписали эту). Поэтому, пожалуйста, опубликуйте ссылку на эту петицию, а то она может и не успеть набрать нужные 25 000.. Вот ссылка: https://petition.president.gov.ua/petition/2697
Анна Лисишина
Для Кошовий Максим Юрійович: це зовсім не та петиція
Коментувати
Іван
ЗНО - це чудово, але у такій формі, як до цьго року. Нема сенсу усіх відправляти на ЗНО. Для чого тратити державні кошти на тих, хто у школі отримує початковий рівень. Та й взагалі навіщо примушувати здобувати середню освіту тим, кому це не потрібно. Через таких і є погані показники. Вчитися у старшій школі мають лише ті, хто хоче вчитися.
Паша
Для Іван: А я против, что пишут оставить систему как до этого года. То есть над нашими детьми можно было издеваться в этом году ? А ваши , что лучше?
Іван
В цьому році діти здавали лише українську всі, а на наступний рік всі будуть здавати аж три предмети, а крім них ще й ті, які потрібно для вступу, це по- перше, а по-друге, дивна у вас позиція - якщо тонути, то всіх із собою потягнути?
Коментувати