Крах ЗНО-2016 стає все очевиднішим, - Лікарчук

Екс-директор УЦОЯО констатує, державним чиновникам різних рівнів наплювати на систему ЗНО

Крах ЗНО-2016 стає все очевиднішим, - Лікарчук

Екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук висловив сподівання, що його відставка змусить керівництво держави до прийняття рішень щодо системи ЗНО. Про це він написав у своєму Facebook, коментуючи своє звільнення.

"Мені було дуже складно прийняти це рішення. Але я його прийняв після двох місяців перебування системи ЗНО в "підвішеному" стані", - зазначив Лікарчук.

"За ці два місяці державні мужі різних рівнів засвідчили: на систему ЗНО їм наплювати. Що із нею буде і куди вона рухається - не цікавить нікого. Думав, що можливо моя прес-конференція 28 серпня дещо змінить ситуацію. Хвиля піднялася, але стихла, не перерісши в шторм. Як, врешті, й завжди", - констатував екс-директор УЦОЯО.

"Сподіваюсь, що можливо моє звільнення примусить державників все-таки піти на прийняття якихось рішень. Хоча з кожним днем крах ЗНО-2016 стає все очевиднішим", - наголосив Ігор Лікарчук.

Більше про перспективи проведення ЗНО у 2016 році >>>

Освіта.ua
23.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Доцент
ЗНО - найуспішніша операція з вбивства інтелекту українців.
Голосzнарода
Лікарчука все одно би випровадили, та ще й би центр закрили, бо його син нажив серйозних ворогів на митниці.
Wm
Коммент удалили)Но я повторю, Ликарчук уже не директор УЦОКО.Следовательно то что он сейчас говорит,не стоит и ломанного гроша.Вот эти постоянные его нагнетания начинают уже раздражать.Он наверное хочет чтобы сам Порошенко стал перед ним на колени,и умолял вернутся в УЦОКО,"Спасать ситуацию".
прохання
Шановні модератори! На сайті сидять дві мавпи - лимонов і вадим. Констуктиву від них ніякого - тільки лайно по всіх напрямках. Хіба немає ніяких правил коментування? Хіба не ваша робота полягає в тому, щоб слідкувати за дотриманням цих правил. Читаєш освітянський сайт, а таке враження, що або на зоні, або у звіринці.
Геннадий
Для прохання: у них хоть имена есть, а есть и безымянные "мавпи".
Коментувати
Viktor Maluta
Тисячі дітей в Україні завдяки ЗНО вибороли собі право у мажорів навчатися на державній формі. І цю можливість талановитим дітям дала команда, яку створила порядна людина - Ігор Лікарчук. Небагато політиків пори незалежності залишили після себе хоч одну добру справу. Чи не вони "некорумповані " зчинили тут такий галас?
)))
Невже ЗНО- це заслуга виключно Лікарчука? Вважаю, що система повинна працювати, може хто забув, як можна було вступати лише в один ВУЗ? Освіта в Європі-це, мабудь.добре, та працевлаштування таке ж туманне, як і післі здобуття освіти в Україні. Тому, на мій погляд- ЗНО має бути в Україні.це більш справедливо, ніж здавати екзамени у школі, потім в ВУЗі. і кругом може впливати на результат людський фактор і хабарі...
Петро Мадрицький
А в ЗНО людський фактор не впливав... за що ж тоді проводять розслідування проти цієї централізовано-корумпованої шайки лікарчука?
Коментувати
ТИМКО
НЕВЖЕ НЕМАЄ АКТУАЛЬНІШОЇ ТЕМИ ДЛЯ СТАТТІ?СКІЛЬКИ МОЖНА КАРКАТИ?
)))
Та йдіть вже, скільки можна причитати!!! Сил немає це читати!!! Що собі думає МОН? Майже в рифму вийшло)))