Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з англійської мови

Завдання та відповіді пробного ЗНО з англійської мови доступні на сайті "ЗНО онлайн"

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з англійської мови

На сайті ЗНО онлайн розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з англійської мови.

Завдяки цьому онлайн-тестуванню всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО у березні 2015 року.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Тест ЗНО з англійської мови у 2015 році складатиметься з трьох частин: читання, використання мови та письмо. Останнє завдання сертифікаційної роботи передбачає створення абітурієнтом власного висловлення у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації.

На виконання всіх завдань тесту ЗНО з англійської мови учасникам буде відведено 120 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту з англійської мови – 56 балів. В т.ч. від 0 до 14 тестових балів за завдання з розгорнутою відповіддю.

Після виконання пробного тесту з англійської мови вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових балах.

Перейти до виконання онлайн-тесту пробного ЗНО ви можете за таким посиланням.

Крім тесту пробного ЗНО 2015 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2015 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2015 Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
08.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
liudas9
А де можна знайти тему письмового повідомлення
випускник
А коли вже викладуть пробний тест з математики?