Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з історії України

Завдання та відповіді пробного ЗНО з історії України доступні на сайті "ЗНО онлайн"

Онлайн-тест пробного ЗНО-2015 з історії України

На сайті ЗНО онлайн розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року з історії України.

Завдяки цьому онлайн-тестуванню всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО у березні 2015 року.

Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тесту вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових балах.

Перейти до виконання онлайн-тесту пробного ЗНО ви можете за таким посиланням.

Крім тесту пробного ЗНО 2015 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з історії України, що були запропоновані для виконання абітурієнтам починаючи з 2009 року.

Освіта.ua
01.04.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є!Бали
Їбав би я ту проститутку політики...
іраклій
Додайте, будь ласка, інші пробні тести. Перш за все математику, як найпопулярнішу.
абитуриент
что за бредовое запитання 31. "Зображений плакат створено з метою пропаганди" Напис на плакаті: «Релігія - гальмо п’ятирічки!». Почему ІІ пятилетка (1933-1937 рр.), а не скажем І пятилетка правильный ответ? Как по плакату можно определить? Скажем, в 1930 р. ликвидирована УАПЦ! Чем не борьба с религией?
helgi
Для абитуриент: Тому що II п’ятирічка ще називається "безбожна п’ятирічка".
учитель
Согласен с абитуриентом. То, что написал Helgi ничего не означает. Должны быть подсказки на плакате. Все пятилетки, как и вся власть комуноидов была безбожной.
Ірина
Якщо Ви готуєтесь ретельно:), то маєте володіти назвою "п"ятирічка знищення релігії", і розумінням того, чому саме ця п"ятирічка стала такою.
Коментувати