В Україні триває реєстрація на ЗНО-2016

До 4 березня триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання

В Україні триває реєстрація на ЗНО-2016

В Україні триває реєстрація абітурієнтів та випускників шкіл для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року процес реєстрації завершиться 4 березня.

Особливістю проведення цьогорічного ЗНО є проведення державної підсумкової атестації з української мови і літератури, математики та історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх випускників та абітурієнтів. Також усі випускники шкіл мають скласти один з двох випускних іспитів у формі ЗНО: математику або історію України.

Загалом, учасники ЗНО зможуть скласти не більше чотирьох тестів з переліку предметів ЗНО, до якого включено 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови.

Реєстрація осіб, які братимуть участь у зовнішньому оцінюванні відбувається впродовж декількох етапів.

На першому етапі абітурієнти мають сформувати реєстраційну картку. Оформити її можна самостійно або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації чи загальноосвітнього навчального закладу. Окрім загальних реєстраційних даних, учасник тестування при реєстрації має зазначити інформацію про населений пункт, де він перебуватиме у день проведення ЗНО.

Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає надсилання до регіонального центру реєстраційних документів.

Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів, подаватимуть його до свого загальноосвітнього навчального закладу. У свою чергу школи, формуватимуть списки випускників та надсилатимуть їх за адресою регіонального центру, який обслуговує відповідний регіон.

Особи, які є учнями або студентами професійно-технічних, вищих навчальних закладів, що здобувають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році, або є випускниками шкіл минулих років, надсилатимуть реєстраційні документи безпосередньо до регіонального центру своєї області.

Після реєстрації для кожного учасника зовнішнього оцінювання на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створена інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюватиметься за номером Сертифіката та PIN-коду.

Також Порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 18 березня.

Порядок реєстрації для участі у ЗНО-2016

Освіта.ua
24.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрей
Скажіть будь ласка чи маю я можливість зареєструватися на ЗНО з математики та історії України ? Мій ВУЗ потребує саме ці предмети.
Ольга
Для Андрей: Так
Коментувати
Тарас
У МОНі вступна кампанія ще не почалась. На сайті ще 2015 рік. Ох, надоїло...
ИванИванович
Вроде работает.... А кто знает, что это за секретный штрих код внизу? Что он означает? И что будет, если я откажусь от штрих кодов (есть там такая опция)
Олена
Для ИванИванович: Вы зарегистрировались - Вам присвоили штрихкод. Вы пошлете распечатанное заявление - на нем будет тот же штрихкод. При обработке заявления работники центра его сосканят и сопоставят Вашу запись в базе и Ваше заявление. Им будет удобно - один писк сканера намного быстрее, чем искать вас в базе. Вам будет удобно - Вас гарантированно ни с кем не перепутают. Зачем Вам отказываться? У Вас религиозные убеждения?
Коментувати
Ukrainka Ukrainka
Нічого, що в школах карантин... ..................................................................................
Тарас
Для Ukrainka Ukrainka: Нічого, нічого, не переживай, вірус через комп не передається.
human
карантин вони цілий місяць тримати не будуть, а часу у всіх - до березня. так що точно нема чого хвилюватись
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!