Яким буде зовнішнє оцінювання 2016 року

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів ЗНО 2016 року

Яким буде зовнішнє оцінювання 2016 року

Український центр оцінювання якості освіти затвердив характеристики тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Характеристики фактично визначають, що представлятимуть собою тести ЗНО у 2016 році.

Зокрема, характеристики тестів містять інформацію про загальну кількість завдань кожного тесту, час відведений для виконання кожного тесту, форми завдань, що будуть використані при тестуванні, схеми оцінювання кожної форми завдань та тесту в цілому, інші особливості проведення ЗНО з кожного предмета.

У порівнянні з минулим роком, у характеристики тестів ЗНО внесено деякі зміни.

Тестова робота з хімії у 2016 році міститиме 50 завдань замість 54, при цьому час на виконання тесту не змінено. На виконання сертифікаційної роботи абітурієнтам буде відведено 150 хвилин.

Істотно зміниться форма проведення тесту ЗНО з історії України. Тест складатиметься з двох рівних частин. Результат виконання завдань першої частини, які охоплюватимуть період історії України ХХ ст. - початку ХХІ ст., буде зарахований як державна підсумкова атестація.

Друга частина завдань тесту охоплюватиме період історії України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст. Результат виконання завдань першої та другої частини тесту (тесту в цілому) буде використовуватися абітурієнтами під час вступної кампанії до ВНЗ.

У зв’язку з проведенням державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО, завдання цього тесту також умовно поділено дві частини, бали за виконання яких будуть зараховані для ДПА та вступу до ВНЗ. Варто зазначити, що у 2016 році буде збільшено час на виконання тесту з математики зі 130 до 180 хвилин. При цьому кількість завдань тесту збільшено з 30 до 33.

Тест з української мови зберіг загальну кількість завдань. При його виконанні абітурієнтам буде запропоновано надати відповіді на 58 завдань. Разом з тим, на розв’язання усіх завдань тесту абітурієнтам буде надано більше часу. Тестування триватиме 180 хвилин замість 150.

Результат виконання частини завдань тесту ЗНО з української мови і літератури, що мають відношення до мовних завдань, будуть зараховані як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання всіх завдань тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Інші тести зовнішнього незалежного оцінювання змін не зазнали.

Особливості тестів ЗНО у 2016 році

Освіта.ua
04.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
pravda
ЗНО з математики в 2016 році призначене для того, щоб в Україні відсіяти 80% медалістів, які вчаться у класах рівня стандарт і академічний!!! Гарні реформи і зміни в освіті від тих людей, які вважають себе міністрами і ніколи не працювали в цій освіті!!!! Їх основна задача УГОРИБИТИ якнайшвидче бажання у дітей вчитися, а у вчителів працювати!!!
Алексей
Для pravda: Кто им мешает вместо математики сдать Историю?
pravda
їм ніхто не заважає цього зробити, але як не дивно на усі технічні спеціальності математика є обов’язковою!
Svetlana
Яке ЗНО,який вступ у виші,ви забули,що вища школа буде платною,а з нашим рівнем життя тільки на базарі "варєшкой торговать"
Коментувати
дпа
Тобто,якщо я здаю історію України для ДПА(для вступу не потрібна),то мені не потрібно виконувати другу частину тестів?
Владислав
Почему английский всего 120 минут?Хотя бы 150
мила
Уже который год об этом говорят. Обидели иностранцев.
Коментувати
мама
Я думаю,що такого жаху ,як ЗНО -2015, цьогорiч не буде!Уже збiльшено час на вiдповiдi i завдання будуть спрощенi.
Тарас
Для мама: Який жах? Математиків по 200 балів пів України.
Михайло Чиж
Для Тарас: "по 200 балів пів України".... Всього складали ЗНО з математики 26563 учасника, на 200 балів (базовий рівень) склали близько 1500 (5,6%). Це навіть не 50%, щоб говорити про "пів".... А от поріг неподолали аж 22%. Хіба це не жах?
Пенсіонерка
Для мама: ужас будет больше, поскольку опять соединили в тесте по математике уровень стандарта, академический и углубленку (3, 5 и 9 часов в неделю соответственно). В прошлом году соотношение не сдавших и получивших максимальный балл на ЗНО было примерно таким, как и при оценивании в школе. Каким образом задания углубленного уровня должен решать ученик, у которого было 3 часа математики? Это специально, чтобы в таких классах все медалисты полетели и можно было бы обвинить учителя? Да, я знаю, что, кроме прошлого года, тест ЗНО по математике никто не делил на уровни, но тогда и оценка в аттестат не шла. Поверьте мне, невключение в оценку результатов решения заданий 29, 30, 33 погоды не сделает (могу обосновать, но не помещусь в 1000 знаков). И не вина ребенка, что он не учит математику углубленно. Может, такого класса в школе нет и в соседней тоже нет (у нас так нет ни в одной школе района). Это такой социальный лифт от Яценюка?
Коментувати
виктор
У протоколі відведіть графу: час закінчення виконання роботи. Тоді будемо знати, за який час виконана робота. Боляче дивитись, коли роботу здають через 30 хвилин.
мила
Для виктор: Это ответственность самого абитуриента, когда он не готовится и приходит сдавать. У нас один ребенок умудрился подсмотреть у сидящего впереди ответы. Предупреждали, что варианты ответов будут по разному расположены. Нет, он скатал и ...."два".
он ПРИУЧЕН
Для мила: скатывать. ПРИУЧЕН всей своей школьной жизнью.
Sveta
Спасибі уряду, що ЗНО існує, це можливість учнів без корупції, яка існувала завжди і існує зараз вступити до вищів. Я б взагалі історію України зробила обовязковою для всіх як український, хай вже в кінці кінців вивчать історію свого народу! Проблеми в учнів вчити, бо більшість не вчаться протягом 11 років, а потім стонуть, що за рік треба вивчити, а хто їм раніше не давав вчити. Програма ЗНО повністю відповідає шкільній програмі незалежно від профіля, цу я вам як вчитель говорю.
Коментувати