ЗНО-2016 проведуть за минулорічними програмами

Тестування випускників у 2016 році буде проведено за програмами минулого року

ЗНО-2016 проведуть за минулорічними програмами

Після тривалої паузи, що була викликана невизначеністю з програмами зовнішнього незалежного оцінювання, у Міністерстві освіти і науки вирішили проводити тестування у 2016 році за минулорічними програмами.

Про прийняття такого рішення повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, посилаючись на відповідний лист Міністерства освіти і науки.

"Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 20.10.2015 № 1/11-15239 у 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься за програмами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 01.10.2014 № 1121", - повідомляють в УЦОЯО.

Програми ЗНО 2016 року

Освіта.ua
21.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Яна(учениця)
Якщо я правильно зрозуміла, це означає, що завдання усіх ЗНО 2016 будуть складатися з завдань ЗНО за минулі роки???
Яна(учениця)
Для Яна(учениця): Дякую, але я вже зрозуміла, що неправильно сприйняла інформацію.
Коментувати
Недовольна ученица
Может, хватит менять программу? Я уже купила хрестоматию 2016 по Авраменку! Пинкец!!!!!
Юлія
Влітку була нова програма з української літератури. Вона й залишилася чи чи залишили минулорічну програму?
Александра
Для Юлія: вони залишили минулорічну програму
Коментувати
Анна
Відповідно до листа МОН від 20.10.2015 програма ЗНО залишається ... Щось не можу знайти цей лист на сайті МОН. Натомість знайшла інший, лист від 22.05.2015 " Про структуру 2015/2016 н.р.", де вказано атестати випускникам вручити 28-29 травня 2016. А коли перевірять роботи ЗНО? Наприклад, укр.мову. Іспит відбудеться між 5 - 30 травня. Чому не можна провести ЗНО після закінчення навчального року? Тоді б учителі спокійно вичитали усі теми, напр. з укр.літ. Далі б учні написали ЗНО (кому які потрібно або на вибір), ці бали перевели б у атестат. І лише в кінці червня їх вручали б. І діти впевнено відсвяткували б випускний. Думаю, пропозиція варта уваги
Анна
Для Анна: І до цього часу, школа має нести відповідальність за випускників?
Коментувати
Затурканавчителька
Авраменко О.М.(боженька ЗНО з укр.мови) видав таку цікаву книжечку! Це його традиційний посібник для підготовки до ЗНО (товстенька книжечка, тобто І частина). Так ось, у ній програма, м8яко кажучи, трошки інша... Може, і боженьки помиляються час від часу? )))
випускник
Для Затурканавчителька: Авраменко зробили по проету програми ЗНО 2016...
Анна
Але ж це був лише проект. Чи мали право видавати підручники Авраменко і Блажко за програмою ще не затвердженою? Учні поспішили, купили. Автори та ко* заробили. А хто за це відповість?
Коментувати
Микола
Ура!!! Тепер ще спростіть завдання!!! Збільшіть зарплату вчителям до 10000 грн., щоб добре нас вчили. Тільки в нашій країні можна сидіти на роботі і думати, де б заробити? Нехай в школі працюють перспективні вчителі за гідну зарплату, бо шкода на них дивитися, на їх збіднілий одяг, сумні обличчя, нервове напруження
незатурканий вчитель
Для Микола:вчителі збіднілі сину не від одягу, і обличчя сумні, і нервове напруження від того, що отроки нинішні вчитися не хотять. Хай не знати яка буде зарплата, а якщо воно(дитя) сидить і ніц мови, тільки сопи.Проте, ще й сумні від того, коли дізнаються, що в медвузах за гроші бездарі вчаться, бо тато і мама гроші мають.А бідне здало тест, а дантистом ніколи не буде, хоч ти трісни.
Мельніченко Аліна Юріївна
Дійсно, учні вчитись не хочуть. На факультатив безкоштовний, заганяти необхідно. Ходять до репетиторів - платних!!!!
Коментувати