Існує реальна загроза проведення ЗНО, - Лікарчук

Через брак фінансування проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2014 році опинилося під загрозою

Існує реальна загроза проведення ЗНО, - Лікарчук

Зовнішнє незалежне оцінювання на межі зриву через брак фінансування. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, повідомляє Укрінформ.

"Існує реальна загроза для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні у 2014 році. На сьогодні нам необхідно 9 мільйонів 480 тисяч гривень", - сказав він.

За словами Лікарчука, держава почала виділення коштів на проведення ЗНО, однак поки що цього недостатньо.

"Ми отримали вже близько двох мільйонів гривень, однакі ще потрібно дев'ять мільйонів", - зазначив він.

За даними Лікарчука, на сьогодні в центрі оцінювання мало бути виготовлено 93% тестових зошитів, однак коштів вистачило лише на 39%.

"Лінія, де друкуються тестові зошити стоїть з 20 березня", - повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти.

Як відомо, відповідно до графіка проведення ЗНО в 2014 році, перше тестування абітурієнтів має відбутися за два місяці - 3 червня.

Освіта.ua
03.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Anastassia
Эта "реальна загроза" до сих пор существует или уже все решено?)
DOCENT
Для Anastassia: Вже вирішено:Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив про отримання фінансування з Державного казначейства. Про це він написав у своїй сторінці у Facebook . "Ми отримали фінансування із Держказначейства у повному обсязі, так як це і передбачалося кошторисом станом на 1 квітня. Тепер маємо змогу розрахуватися з минулорічними боргами, включити телефони, вивезти (вибачте) сміття, оголосити тендери на закупівлю послуг із охорони і доставки тестів до пунктів тестування...", - зазначив директор УЦОЯО.http://osvita.ua/test/40713/
Мария
И снова наше новое правительство работает по одной схеме - сначала сказали, что денег нет, потом деньги нашлись, и как итог все должны их благодарить как героев. Спасибо и низкий поклон!
Коментувати
12 балів
ЗНО потрібне обовязково. Не треба залишати випускників на все життя заручниками ситуації в школі, а дзеркало цієї ситуації те, як продаються медалі. Хто заробив своєю працею - слава і хвала, той і ЗНО не провалить. ЗНО хоч якась надія на незалежність оцінювання знань. Чого досі мовчить міністерство. Мабуть, коли питає про гроші, йому кажуть, як пише Тетяна, яке ЗНО, який вступ, краще подивіться, що діється в державі і на її кордонах. Будь проклята війна!
δείμος
Для 12 балів: Повністью з вами згодна. Нещодавно я мала змогу поспілкуватися з людьми,які зараз стоять під прапорами РФ. Я їх просила спустити пару і дати своїм дітям змогу вступити у ВНЗ, дати шанс на майбутнє, але мені відповіли, що мій "горизонт" занадто "вузкий". Нікому не потрібна освіта, коли є автомат в руках та прапор держави, мову якої,чесно кажучи,не всім вдається освоїти на письмі ( як і мені українську )))
Коментувати
тетяна
Яка вступна кампанія, яке зно? Ось-ось почнеться війна, плюс ще події у Миколаєві, Одесі, Харкові, Луганську, Донецьку. Вибори теж спокійно не пройдуть - Путін не дасть. Так, діти готуються до дпа, зно, і моя дитина теж, але тривога на серці. До того ж, чи не зірвуть зно у названих містах? І як тоді бути випускникам, якщо проходити зно треба обовязково за місцем прописки? А гроші - їх чи уряд дасть, чи змусять батьків платити, Звичайно, не по 90 гривень, а "на всю котушку".
Марія
Для тетяна: погоджуюсь з вами.
Коментувати
Темный Рицар
Дай Боже скасування ЗНО. Діти 11 класів із відмінними знаннями і не тільки, починають турбуватися про тестування ще з початку року. Корупція із-за ЗНО ні наскільки не зменшиться, витік інформація 100%, тільки ціни за це більші. А ті хто планує поступати в певні вузи вже підготовлені знаннями і не потребують ніякого тестування і ДЕПРЕСІЙ !!!
δείμος
Ні, Темний Рицарю, ЗНО нам потрібно, або інші екзамени))
Коментувати
lkj
ЗНО ТРЕБА СКАСОВУВАТИ НЕГАЙНО!
Intermezzo
Для lkj: навіщо?
δείμος
Щоб учні зразу йшли на заводи працювати...
мама
какие заводы? даже квалифицированному работнику трудно устроиться.Кому нужны вчерашние школьники? А зно нужно хотя бы для попытки объективной оценки знаний
Коментувати
zxcvb
хаааха....Вам дети только спасибо!!! скажут, если ЗНО отменят, сейчас вы дали им на это большую надежду, так что нечего страшного не было бы в том,если бы один год оно не состоялось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Intermezzo
Для zxcvb: лише ті, хто планують вступати на контрактній основі, відповідно гарних результатів на ЗНО демонструвати не планують
δείμος
Для zxcvb:Что за глупости? Будут радоваться только те, которые собираются поступать в ПТУ( таким все равно) или те, которые просто не успели зарегистрироваться ( они могут лишь позлорадствовать). Что же тут хорошего, если человек теряет год? Вы прочитайте предыдущие комментарии и посмотрите, как люди "рады".
суддья дредд
ну да блин ничего страшного *** что перенесут на следуйщий год, всего лишь будут в следуйщем году в два раза больше абитуриентов, итак проблемы с проведением!!! Додик ты тупой, расстрелять....
Коментувати
Віталій
На тестпорталі я задав питання: "Як бути, якщо все-таки з причини не надання коштів, а саме 9 мільйонів 480 тисяч гривень, не вдасться провести ЗНО в зазначений термін? Чи є якісь альтернативи, щось на кшталт вступних екзаменів замість ЗНО?" Мені відповіли "Зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році відбудеться!"
δείμος
Для Віталій: тепер залишилось, щоб вони це "Зовнішнє незалежне оцінювання в 2014 році відбудеться!" розмістили на цьому сайті.
Коментувати
Ирина
Если бы правительство страны представляли здравомыслящие люди, то изначально не назначили бы выборы на 25 мая-период последних звонков, выпускных и начало ЗНО! Кто-то разве подумал о наших детях! А ведь "выпускники" такие же полноправные граждане страны, имеют конституционное право на самореализацию. И что теперь? Восемь месяцев усердных трудов, подготовка к ЗНО, репетиторы, доп.занятия, ни выходных ни каникул нормальных у наших детей...и теперь все коту под хвост!? Где вообще мозги у "так называемого правительства"??? Если не о старшем поколении, то хотя бы о молодежи подумали! Хватит ли у кого-то "там!" ума перенести Выборы на более поздний срок, а деньги, предназначенные для них (как ни странно, на Выборы деньги изначально нашлись, вопрос даже не стоял!!), передать на проведение ЗНО-2014???? Просто обуревает ярость от этого безразличия к народу!!!!!
Мария
Предлагаю МОН Украины обратиться за помощью к Таруте, Ахметову, Коломойскому и др. в финансировании ЗНО, ведь они на словах очень переживают за Украину, пусть докажут на деле. Или мы можем только плакаться о том, чего не вернуть?
δείμος
Для Мария: вряд ли МОН обратиться за помощью к этим людям... Но учителя, абитуриенты, родители могут об этом попросить в письменной форме? Это вопрос из ряда " А что, если...?" ))
δείμος
Прошу прощение. *обратится Привычка уже)
Коментувати
Мама
ЗНО просто необходим.Это действительно правильное решение.У нас в классе было два настоящих медалиста,а остальные"проплачен.".Все дети это знали,что медалисты липовые.И вот ЗНО поставило всё на свои места.Кто учился поступили в вузы на бюджет,а кто в кафе гулял-тот и на контракте посидит.
δείμος
Для Мама: у нас тоже был один медалист, но он попал в список "образцово-показательных" за счет двух предметов. Остальные же предметы человек не знал. Преподаватели не имели права ставить ему ниже "10". Поэтому я считаю, что уменьшение "ценности" аттестата - правильный выбор. Кто знает, тот не переживает.
Коментувати
о
когда должны будут сказать точный ответ относительно того собрали деньги или нет?
δείμος
Для о: ніколи))) Коли ми будемо стояти на порозі у кабінет, де будемо складати тест, тоді і скажуть, мабуть. А Ви, шановний DOCENT’е, знаєте напевно, що " за ці кошти зараз наймаються охочі закликати до поділу країни у південних та східних регіонах. "? Нам, абітурієнтам, не важливо знати, де ділися кошти. Нам важливо знати, де їх знайти для проведення ЗНО 2014.
DOCENT
Шановний Деймос," Мария" спитала, а я намагався дати відповідь. Повністю погоджуюсь, куди важливіше, як забезпечити проведення ЗНО-2014
Коментувати
kfdgjjkf
А какой смысл этого зно,если же есть такая вероятность утечки теста? Поздно давать те 39%......
δείμος
Для kfdgjjkf: а вы готовьтесь к тесту и пробуйте СВОИ способности. Меня, лично, не волнует, кто и за счет чего напишет. Меня волнуют мои знания.
Коментувати
YakoW
Враховуючи всі останні новини, ЗНО 2014-вже просто не має відбутися.
δείμος
Для YakoW: почему вы такой пессимист? Если государство не сможет спонсировать ВНО, то выпускники готовы заплатить за свои тесты.
Коментувати
nenьka
Декотрі кажуть: Давайте я куплю три тестових зошита, щоб моя дитина складала ЗНО. Але ж вибачте, платіть не тільки "за три тестових зошита", а й за всю процедуру проведення ЗНО, за перевірку і т. ін.
DOCENT
Для nenьka: 9.5 мільйонів, що не вистачає на проведення ЗНО включає всі витрати, в тому числі проведення, перевірку і т ін. За даними УЦОЯО зареєструвалось близько 250 000 учасників. Якщо кожен зареєструвався на 4 (крайність) максимально дозволених тести то це 1 000 000 тестів. Таким чином виходить по 10 гривень на тест. Якщо ж по 1 тесту (інша крайність) , то по 40 гривень на тест. В пробному вартість була 89 гривень на тест.
Коментувати
Мария
Отличная причина - все разворовала ПР! Но при старой власти никаких проблем с проведением ЗНО не было. Куда же делись деньги, если они были до революции? Ответ напрашивается сам - одни уже наворовались и ушли, другие только начали воровать! Согласна с Виталием - нашим олигархам эти деньги - мелочь разменная, но они не поделятся, дешевле смс-ми собирать, свое же ближе к телу!Сорвут ЗНО - кто виноват? ПР и Путин, у них теперь один ответ.
DOCENT
Шановна Мария, кошти готівкою вивезла особа (та її поплічники) за яку проголосувало більше половини виборців. За різними оцінками це може бути від 10 000 000 000 $ (для однієї особи) аж до 400 000 000 000 грн, що майже дорівнює річному бюджету країни. За ці кошти зараз наймаються охочі закликати до поділу країни у південних та східних регіонах. Так що, Ваша відповідь на Ваше ж запитання не зовсім не відповідає дійсності, як можливо Ви думали, коли писали.
Коментувати
mari1
Я випускниця 11-го класу, і я не маю змогу заплатити за ЗНО, так що у такому випадку робити мені?!
lego
Про яке ЗНО зараз може йти мова? Вибори у першу чергу, та армія - ось що зараз дійсно важливо!
Ukr
Для lego: погоджуюсь з вами!!!
тато-мама
Для lego: )))))))))
Путин
ебальники завалили
Коментувати
Tktyf
Сколько можно врать? Отдел образования г. Антрацит Луганская обл. разослал во все школы города приказ о том, чтобы с 1 сентября 2014г. в школах были уволены все внешние учителя-совместители. А учителей находящихся в штате посылают на дополнительные курсы повышения квалификации по другим предметам. Т.е. учителя стали массово проходить по 2-4-ро курсов повышения квалификации по различным учебным предметам. Так, например, учитель начальных классов повышается по этике, физкультуре, истории, химии, физике, информатике, зарубежной культуре и т,д) и потом будет в новом учебном году преподаватель эти предметы вместо квалифицированного учителя-совместителя, которого должны будут уволить согласно поступившего приказа зав.гороно госпожи Гетьмановой Л.М., которая в приказе ссылается на документы нашего правительства с формулировкой «в связи с кризисным состоянием экономики..». Благодаря подобным мерам можно только догадываться какое будет качество образования в нашем городе. ТАК МЫ ПОДНИМАЕМ ПРИСТИЖ...
Виталий
Какое зно, ребят? В первую очередь нужно собрать деньги на выборы и на армию. Хотя те же "можновладці" могут спонсировать Украину без особых утрат своих #честно_заработанных денег. Круто же, Европейская страна, а деньги смсками собираем. Так держать. Горжусь. Имхо, поздно уже надеяться о проведении ЗНО.
Настя Хмарук
Для Виталий: повністю згідна з вами. На даний момент потрібно подумати про армію, яка потребує багато витрат.
марина
какая армия??? Настя! нашли когда думать! раньше думать вы не могли? учись лучше!
Коментувати
Алёна
В цому році зареєструвалось рекордно мало учнів, тож місць у ВУЗ має бути достатньо, нехай діти взагалі здають лише ДПА.
DOCENT
Для Алёна: Ви вважаєте здобувати вищу освіту мають всі навіть ті хто не мають здібностей та необхідних базових знань? Якщо так, то поясніть будь-ласка, чому платники податків мають витрачатися на можливість "здобування вищої освіти" такими абітурієнтами?
Та отож
Для DOCENT: для того, аби діти по вулицям не шлялись та не заважали жити можновладцям
DOCENT
Вештання вулицями такими "студентами" переноситься на час навчання у ВНЗ до відрахування за не виконання навчального плану
Коментувати