Лікарчук ініціює підготовку Концепції реформування ЗНО

Концепцію реформування системи ЗНО мають розробити представники громадянського суспільства

Лікарчук ініціює підготовку Концепції реформування ЗНО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук вважає за необхідне підготувати Концепцію реформування системи зовнішнього незалежного оцінювання. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Незважаючи на необхідність вирішення дуже нагальних і складних проблем функціонування УЦОЯО та підготовки до ЗНО-2014 на сучасному етапі, вважаю, що необхідно розпочати підготовку Концепції реформування системи зовнішнього оцінювання", - пише директор УЦОЯО.

Він також висловив переконання, що Концепцію мають розробляти не працівники УЦОЯО, а представники громадянського суспільства, ВНЗ, наукової спільноти, педагогів-практиків, експертного середовища.

"Концепція має пройти ґрунтовне громадське обговорення. На основі розробленої та затвердженої Концепції УЦОЯО має підготувати технологію проведення ЗНО, яка б дала можливість реалізувати завдання, визначені в Концепції", - зазначає Ігор Лікарчук.

Він також висловив сподівання на те, що йому вдасться знайти позабюджетні кошти для того, щоб фінансово підтримати тих, хто братиме участь у розробці Концепції.

Освіта.ua
02.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
12 бальную шкалу !
Бєлий Володимир
Дай, Боже, спромогтися на Концепцію як цільовий документ ціннісного змісту, а не як зазвичай розлогі декларації аморфно-всеохопного щодо теми змісту (див. останній приклад - Концепція профільної старшої школи)