Оприлюднено тести ЗНО для вчителів-предметників

Тести для вчителів містили 90 завдань, на виконання яких було відведено 180 хвилин

Оприлюднено тести ЗНО для вчителів-предметників

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив тестові завдання, які виконували вчителі української мови та літератури й математики у межах першого етапу пілотної сертифікації 9 вересня.

Тестування передбачало оцінювання предметних компетентностей учасників, рівня їхньої обізнаності в питаннях сучасних і традиційних методів і прийомів навчання, організації безпечного й комфортного середовища, планування освітнього процесу тощо.

Тести для вчителів містили 90 завдань. На виконання всього тесту було відведено 180 хвилин.

Для успішного проходження незалежного тестування учасники мають набрати не менш ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів.

Максимальна кількість балів, яку може набрати вчитель української мови та літератури, правильно виконавши всі завдання тесту, – 114, пороговий бал для них становить 69 балів.

Максимальна кількість балів, яку можуть набрати вчителі математики, правильно виконавши всі завдання сертифікаційного тесту, – 110, для них пороговий бал становить 66 балів.

Результати незалежного тестування та інформацію про допущення учасників сертифікації до наступного етапу буде розміщено не пізніше 25 вересня в кабінетах учасників сертифікації.

ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

ТЕСТОВИЙ ЗОШИТ З МАТЕМАТИКИ

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ З МАТЕМАТИКИ

Освіта.ua
13.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бос
Періодична сертифікація спеціаліста - правильна річ. Треба це робити не тільки для вчителів. Подовження пенсійного віку - повна дурня і сертифікація мала б це підтвердити. Але у нас з одного боку кадровий голод, а з другого - працівники похилого віку, які навіть комп’ютер вмикають з чужою допомогою.
Katok
Яка дурня! Для чого тоді навчання у виші? Диплом виша дорівнює "0"? Коли працювати, якщо кожні три роки потрібно готуватися до сертифікації? І на останок - "А судді хто"?