ЗНО вчителів початкових класів відбудеться 10 вересня

Учасникам буде запропоновано 100 тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді

ЗНО вчителів початкових класів відбудеться 10 вересня

Незалежне оцінювання професійних компетентностей учителів початкових класів, які в 2022 році братимуть участь у сертифікації, відбудеться 10 вересня.

Така дата зафіксована у Календарному плані, затвердженому наказом Міністерства освіти.

Як і в попередні роки, учасникам тестування буде запропоновано 100 тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, виконавши правильно всі завдання тесту, складає 100 балів.

Обробка матеріалів, наданих учасниками тестування, оголошення результатів та отримання учасниками інформації про допуск чи недопуск до наступного етапу сертифікації буде тривати до 28 вересня.

Як відомо, зовнішнє оцінювання вчителів є одним з обов'язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. Цього року буде проведена чергова сертифікація вчителів початкової школи, участь у який зможуть узяти 2500 педагогічних працівників.

Учителі, які успішно пройдуть усі етапи сертифікації, отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Також наявність сертифіката дає право на присвоєння педагогу наступної чи підтвердження наявної вищої кваліфікаційної категорії під час чергової атестації.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ В УКРАЇНІ

Освіта.ua
02.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів